17 بهترین شلوار عرق برای زنان 2021

[ad_1]

بعد از آنچه که طولانی ترین زمستان خواب زمستانی احساس می شود ، آماده هستیم تا دوباره بیرون برویم و – به طور خاص تر – پاها بیرون ما در حال برداشتن قدم های کودکانه از کفش های محافظ و لباس ورزشی هستیم و در حال جابجایی هستیم شورت عرق بجای. این که از جرسی یا پشم گوسفند درست شده باشد ، یک جفت شورت عرق پنبه ای راحت انتقال سبک بهاری را به راحتی تغییر می دهد.

درست مانند لباس های راحتی WFH مورد علاقه ما ، بهترین شلوارک عرق زنانه نیز موجود است همه عناصر شلوار عرق کلاسیک که ما در طول یک سال گذشته آنها را شناختیم و آنها را دوست داریم. نسخه های کوتاه شده هنوز جزئیات کمر بند یا کمربندهای کش دار دارند و از پنبه مسواک زده شده ، پیراهن مخمل خواب دار یا تری فرانسوی حلقه ای – همه در قسمت جلوی آن نرم هستند.

اینفلوئنسرها و افراد مشهور بارها و بارها کیف های باریک پوشیده اند ، بنابراین این سبک های مورد علاقه ما از ASOS تا باربری است

اگر به دنبال یک شلوار عرق جدید هستید ، ما به خصوص نسخه کارامل توخالی Topshop را برای شیک پوشی دوست داریم و شورت های ارگانیک پنبه ای ارگانیک & Other Stories به بهترین لباس خواب شما کمک می کنند تا سود خود را از دست بدهند. شورت های دوست داشتنی پاستلی Ganni شامل پنبه ارگانیک و پلی استر بازیافتی برای یک ترکیب پارچه ای کاملاً پایدار است (اگر شما با سرمایه گذاری مشکلی ندارید) و ما بیش از حد کمی با شورت های رنگی کراوات خز از Les Tien وسواس داریم – اثبات کراوات روند رنگ هرگز نخواهد مرد.

هر نوع شورت ساخته شده از پنبه ارگانیک یا مواد بازیافتی در کره زمین کمی راحت تر می شود اما اگر واقعاً می خواهید این روند را به روشی پایدار امتحان کنید ، یک قیچی را برای سفارشی سازی عالی به لباس ورزشی موجود خود برسانید. سجاف خام یک روش کلیدی برای پوشیدن عکس های عرق خود برای بهار است.

وقت آن است که لایه ها را از دست بدهیم ، فصل بالایی تانک است! در اینجا 15 سبک برای به روزرسانی لباس های بهاری شما آورده شده است

آیا می خواهید بدانید که چگونه شورت عرق خود را سبک کنید؟ مانند بیلی ایلیش در شلوارهای جوراب شلواری لایه بندی کنید یا یک تاپ تونال انتخاب کنید ، همانطور که دوآ لیپا در تابستان گذشته این کار را کرد و اجازه دهید رنگ لباس زیر از لباس زیر و لوازم جانبی شما باشد. اگر شلوارهای عرق را با هم ترکیب کنید ، یک پیراهن متناسب است – با لبه ای که در کمربند شما قرار دارد – یا اینکه آنها را با یک تی شرت سفید بپوشید و یک لباس زیر را برای یک ترکیب سبک هوشمندانه بپوشید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با این وجود که در این فصل شلوارک عرق خود را می پوشید ، در گالری 17 سبک موجود برای خرید اکنون گشت بزنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>