17 بهترین فروشگاه سیاه Etsy برای پشتیبانی در سال 2021

[ad_1]

همانطور که به اولین سالگرد مرگ غم انگیز جورج فلوید نزدیکتر می شویم ، ما در حال تأمل در 9 ماهه با عظمت هستیم که چراغ مورد نیاز جنبش # BlackLivesMatter را روشن کرده است.

در حالی که هنوز یک راه * جهنم * طولانی در پیش داریم ، اما سعی کرده ایم در جایی که می توانیم تغییرات کوچک و در نظر گرفته شده ای ایجاد کنیم. ما با کتابهایی از نویسندگان سیاه پوست ، پادکست ها و مستندها ، مشاهده کرده ایم ، عزاداری کرده ایم و خود را در زمینه نژاد پرستی و امتیاز سفید آموزش داده ایم. اما اگر مانند ما دائماً از خود می پرسید که چه کارهای بیشتری می توان انجام داد ، این را در نظر بگیرید: ارزیابی مجدد عادات مصرفی خود روش عالی دیگری برای نشان دادن حمایت جامع از جامعه سیاه پوستان است.

نگاهی به اطراف خود بیندازید – چه تعداد از وسایل نرم و تزئینی منزل شما توسط سیاه فروشان مستقل ساخته شده است؟ جعبه جواهرات خود را باز کنید. چه تعداد از قطعات موجود در نتیجه یک مشاغل متعلق به سیاه پوستان است؟ اگر پاسخ “چند” نباشد ، وقت آن است که مجموعه های خانه ، کمد لباس و لوازم جانبی خود را متنوع کنید. را وارد کنید: کنترل ما از بهترین فروشگاه های Etsy متعلق به سیاه حتماً پرستش می کنید

اینها 22 کتاب از بهترین نویسندگان سیاه پوست است که باید در لیست خواندن شما قرار گیرند

افراد سیاه پوست کمتر به پشتیبانی اقتصادی مورد نیاز برای تأمین بودجه مشاغل تجاری خود دسترسی پیدا می کنند ، به علاوه ، مارک های متعلق به سیاه پوست – به عنوان آسیب پذیرترین – به طور نامتناسبی تحت تأثیر همه گیر ویروس کرونا قرار گرفته اند. خریدهای انجام شده از خارج از جوامع سیاه پوستان می تواند رشد بالقوه را تحت تأثیر قرار دهد و در عین حال به تساوی شرایط بازی کمک کند. و اتسی راننده عالی آنهاست.

اگر از قبل آشنایی ندارید ، Etsy بازاری است که با همکاری با سازندگان با استعداد خلاق از سراسر جهان ، نمایش فروشندگان کوچک و مستقل و تشویق مصرف کنندگان به حمایت از کارآفرینان منحصر به فرد و خود ساخته بیش از چند میلیون نفر ، افتخار می کند فروشگاه های پوند. Etsy همچنین فضایی است که سازندگان سیاهپوست در آن رونق می گیرند: الف مرکز برای هنرمندی متنوع، به لطف این واقعیت که به تجار و اقشار مختلف جامعه اجازه می دهد کالاهای خود را با حفظ تاریخ ، میراث و ارزش فرهنگی به مخاطبان جهانی بفروشند.

برای آوردن فروشگاه های درخشان و پیشگامتر Etsy متعلق به سیاه و سفید در کانون توجهات شما و الهام بخشیدن به خرید مستقل بعدی ، ما ویرایش بهترین مغازه های Etsy متعلق به سیاه را که امروز می دانید ، تنظیم کرده ایم. از Candice Luter ، یک شرکت تولید منسوجات و پارچه سفارشی که یک نوع نصب هنری را ایجاد می کند که عمق ، بافت و دنجی را به هر فضایی اضافه می کند – تا Lovely Earthlings – یک فروشگاه چاپ دیواری هنری که زنان را از آن حمایت می کند تمام اقشار زندگی – در واقع چیزی برای همه وجود دارد.

در اینجا ویرایش GLAMOUR از بهترین فروشگاههای Etsy متعلق به سیاهپوستان برای قهرمانی امروز و برای همیشه وجود دارد.

35 مارک زیبایی درخشان متعلق به سیاه پوستان برای پشتیبانی از این روز پوند سیاه ، فصل کریسمس و برای همیشه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>