17 بهترین لباس عروس برای خانم ها: لباس عروس هایی که ما آنها را دوست داریم

[ad_1]

بعضی اوقات ، بهترین لباس عروس اصلاً لباس عروس را در بر نمی گیرد. به عنوان مثال لباس محلی Stéphane Rolland و Solange Knowles را از لباس عروس زیبا و جداگانه جدا کنید. آنها هستند اثبات که برخی از شیک ترین عروسی های عروس به شکل لباس تزیین شده با تور / پولک نیستند.

همین الان، کت و شلوار عروسی زنانه سلطنت برترین آنها به عنوان شیک ترین گزینه های لباس عروس است و آنها عالی هستند انبوه در حال افزایش است. به خصوص با هجوم ناشی از ویروس کرونا در نوزادانی که گاه به گاه و عقب مانده اند. این لیست های مهمانان کوچک ، به دلیل همه گیری ، تمایل به پایداری بیشتر (و پوشیدن چیزی در روز بزرگ خود که * در واقع * می خواهید دوباره آن را بپوشید) و تجدید حیات خیاطی (a la Philosophy and Sportmax) لباس عروس دارند تحویل گرفتن

این 20 لباس عروس آستین بلند زیبا (و چاپلوس!) است که اکنون می توانید خریداری کنید

کت و شلوار عروسی سفید نه تنها راحت است – بدون کفش های تنگ ، دامن های سنگین و قطارهای طولانی ، شما آزادانه می رقصید تمام شب – اما آنها تمام جذابیت و لباس غیر رسمی لباس شلوار قدرتمندی را که می خواهید در هر شام معمولی بپوشید ، دارند. بلافاصله با یک جفت کفش عروس طراح و یک کیف کلاچ عروس ، لباس های عروسی بدون دردسر خنک ، ابدی بی انتها و با جیب ها. یک جایزه بزرگ در چشم ما (بخوانید: جایی برای نگه داشتن رژ لب خود در زمین رقص).

در حالی که امثال دولچه و گابانا ، والنتینو ، الکس پری و کریستوفر کین بدون شک خیاطی بی عیب و نقاشی و پایان لوکس شما در روز عروسی خود بدون شک عالی سلطنت می کنند ، مارک هایی مانند Philosophy و Ba & sh در The Outnet با تخفیف های رشک برانگیز عرضه می شوند.

اگر بودجه کافی دارید ، گرایش فعلی خیابان عالی به شکل های بزرگ و راحتی به این معنی است که لباس های سفید مناسب عروسی از 59 پوند وجود دارد. برای کت و شلوارهای عروسی که برای شما تضمین شده است دوباره لباس بپوشید ، برای ASOS ، Whistles و Mango یک خط تولید درست کنید: بلیزرهایی که در یک شام بعد از عروسی با یک شلوار جین و شلوارهای دلخواه و دلخواه شما شیک به نظر می رسند سخت برای همیشه.

زیباترین لباس های مهمان عروسی تابستانی برای خرید ، اکنون که عروسی ها (تقریباً) دوباره یک چیز است

بعد از محتوای عروسی بیشتر؟ برای لباس عروس ASOS که هیچ کس نمی داند * طراح نیستند اینجا بروید ، اینجا برای لباس عروس با آستین بلند و در این جهت برای لباس عروس خیابان های بلند که بی نهایت گران تر از آنچه که در حال حاضر هستند به نظر می رسند. شما ساقدوش عروس هستید؟ ما برای برخی از عکسهای زیبا قبل از عروسی AF لباس ساقدوش عروس در خیابان های عالی ساخته ایم که همه دختران شما عاشق لباس شب و لباس ساقدوش عروس هستند. و اگر میهمان هستید ، می خواهید ویرایش لباس های مهمان عروسی تابستانی ما را از قبیل ASOS ، Warehouse و Rixo بررسی کنید. برخی از سنگهای قیمتی * جدی * وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>