17 بهترین ماسک خواب: بهترین ماسک خواب چشم انگلستان

[ad_1]

حالا اشتباه نکنید: من می خواهم هرگز از تابستان شکایت کن … اما این صرفه جویی در نور روز برای خواباندن زیبایی من زیاد نیست. وقتی ساعت 10 شب هنوز روشن است و خورشید ساعت پنج دوباره برمی خیزد ، تلاش برای خوابیدن هر دو است و خواب بمان بنابراین وقت آن است که آرماتورها را بیاورید و یکی از آنها را بخرید بهترین ماسک خواب اطمینان حاصل کنید که من هشت ساعت کامل خود را دریافت می کنم.

این هیچ راز نیست که ما عشق خواب ما در اینجا در GLAMOR – به خصوص وقتی که امروزه دریافت آن بسیار لعنتی است – بنابراین یافتن نکات و ترفندهایی مانند روش نظامی برای کمک به ما احساس سرحال و زنده شدن ضروری است. اینجاست که ماسک چشم بخواب برای من مفید است نه تنها چیزی که باید هنگام مسافرت در کیف آخر هفته خود قرار دهید ، بلکه ماسک خواب در خانه نیز بسیار مفید است (در کنار اسپری بالش محبوب من ، ملافه های ابریشمی و پتوی وزنه دار).

این اسپری بالش فروخته شده بهترین گزینه برای یک شب خوب است ، به علاوه 17 اسپری بالش دیگر برای فرو رفتن سر خواب آلوده شما

دریافت یک راهنمای شبانه خوب می تواند استرس ، اضطراب را کاهش داده و برای سلامتی شما ضروری است ، بنابراین اگر یک راه حل مقرون به صرفه مانند ماسک خواب می تواند به شما کمک کند ، در آن ثبت نام کنید! معرفی یک ماسک خواب در برنامه روزانه خواب شما را از خرید پرده های خاموشی نجات می دهد و همچنین باعث می شود که زمان خواب به عنوان یک موضوع لوکس تر احساس شوید (هتل هر شب احساس سر و صدا می کند و از شما متشکرم).

از طراحی های ابریشمی مجلل گرفته تا سبک های نوآورانه کانتور چشم ، چاپهای جسورانه یا گزینه های گرمایش از خود ، دنیایی از ماسک های خواب در آن وجود دارد – به سختی می توان روی آن نشست. آیا آنچه به نظر می رسد ماسک مهمتر از نحوه عملکرد آن است؟ آیا لازم است با روتختی های لحاف شما مطابقت داشته باشد؟ آیا شما پارچه ای می خواهید که به پوست شما کمک کند و همچنین در خواب کمک کند؟ اینها همه مواردی است که باید در نظر گرفته شود.

PSA: این بهترین ساعت های زنگ دار برای بلند شدن و بیرون آمدن از رختخواب برای بازگشت به دفتر هستند

بهترین ماسک خواب چیست؟

SLIP در مورد ماسک های خواب گزینه ای واضح است ، این برند در دنیای لباس خواب (مخصوصاً وقتی صحبت از روبالشتی های ابریشمی می شود) کاملاً برای خود معروف شده است. این ماسک خواب ابریشمی از برچسب استرالیا برای کسانی که مراقبت از پوست خود را جدی می گیرند بسیار مناسب است – اصطکاک را کاهش می دهد تا از ایجاد خطوط و چین و چروک جلوگیری کند و برای یک شب Zzzs کاملاً راحت با روبالشتی های برند مطابقت دارد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این ماسک خواب با کانتور فوق العاده نرم از Unimi مانع از هر اونس نور در اتاق می شود. ایده آل برای کسانی که نسبت به طلوع آفتاب بسیار حساس هستند یا میگرن رنج می برند ، دارای یک پوشش کف حافظه است و از پارچه الیافی با کیفیت ساخته شده است. به سادگی بند را برای تناسب شخصی تنظیم کنید.

15 بهترین ملافه که باعث می شود شما احساس کنید در یک هتل لوکس چهار نفره خوابیده اید

به دنبال محتوای خواب بیشتر هستید؟ ما بهترین اسپری های بالش ، تشک ، بالش تشک ، بالش (از جمله بالش بدن) ، لحاف و چهار چوب تخت را به نام کمی استراحت پیدا کرده ایم. ما حتی لیستی از بهترین لباس خواب ها را برای خانم ها و دمپایی ها نیز تهیه کرده ایم ، بنابراین شب شما کاملا مرتب و مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

با بهترین انتخاب های بهترین ماسک های خواب در زیر دنیا را مسدود کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>