17 بهترین پودر پروتئین وگان 2021 حتی افراد غیر وگان نیز دوست خواهند داشت

[ad_1]

در حالی که پودرهای پروتئینی زمانی از بدنسازان و ورزشکاران هاردکور محسوب می شدند ، اکنون تقریباً بخشی از زرادخانه های هر سالن ورزشی هستند – شامل گیاهخواران. در حقیقت، پودرهای پروتئین وگان به همان اندازه که مشابه حیوانات مشتق شده از حیوانات هستند ، دامنه وسیعی را از نخود تا دانه آفتابگردان و سویا اجرا می کنند. این را بگویید: چند پودر پروتئین گیاهی به نظر شما پنج سال پیش گزینه هایی پیدا کرده اید؟ و حالا؟ دیدن.

25 بهترین پودر پروتئین برای خانم ها و نحوه انتخاب پروتئین مناسب برای شما

تکامل طاقت فرسای پودرهای پروتئین وگان برای چند چیز مفید است. آنها می توانند به گیاهخواران کمک کند تا مقدار پروتئین توصیه شده روزانه را بدست آورند ، نوید پروفایل کاملی از اسیدهای آمینه را دارند که به طور معمول در محصولات حیوانی یافت می شوند و بدیهی است احتمال تأثیرگذاری آنها روی محیط کمتر است. آنچه که خواهیم گفت ، این است که پودرهای پروتئین وگان ضروری نیستند. متخصص تغذیه Jenna Hope به ما می گوید که می توان همه مواد مغذی مورد نیاز بدن را از غذاهای گیاهی بدست آورد ، اما پایین آوردن لرزش پروتئین بعد از تمرین راهی سریع و راحت را برای ما فراهم می کند که هر روز درگیر AKA هستیم.

با کمک Jenna ، همه مواردی که باید در مورد پودرهای پروتئین وگان بدانید ، به علاوه بهترین پودرهای پروتئین وگان برای خرید اکنون

بهترین بطری های شیکر پروتئین برای نوشیدنی های کاملاً مخلوط بعد از تمرین

چرا پروتئین برای زنان مهم است؟

نیازی نیست که به شما بگوییم این ماده در ترمیم و بازیابی عضلات نقش دارد ، اما همچنین بخشی اساسی در سلامت پوست ، مو و ناخن است. جنا به ما می گوید که پروتئین در تولید هورمون نیز نقش دارد ، به این معنی که اگر روزانه به اندازه کافی پروتئین مصرف کنید ، کمتر می خواهید در طول ماه خود کسی را بکشید.

چرا پودرهای پروتئین وگان مهم هستند؟

البته ، تأثیری در محیط زیست وجود دارد و اینکه پودرهای پروتئینی وگان به اندازه انواع گاو مضر نخواهد بود ، اما از نظر بهداشتی ، جنا می گوید: “پودر پروتئین می تواند برای کسانی که رژیم وگان دارند مفید باشد می تواند گاهی برای به دست آوردن مقادیر کافی مبارزه کند. ” وی تصدیق می کند که پودرهای پروتئین وگان نباید جایگزین غذاهای کامل شوند ، اما اگر وقت کافی برای شمردن ماکروهایی که از لوبیا ، حبوبات ، حبوبات و مغزها می گیرید ، داشته باشید می توانند مفید باشند. منابع پروتئین گیاهی).

خوشمزه ترین و راحت ترین خدمات تحویل غذای وگان برای اینکه دوباره از زمان شام هیجان زده شوید

چه زمانی باید یک شیک پروتئینی بنوشم؟

جنا می گوید هرچه زودتر بهتر از تمرین است. وی به ما می گوید: “آنها مقدار قابل توجهی پشتیبانی از ترمیم و بازیابی عضلات را فراهم می كنند.” “اگر یک تمرین قلبی شدید انجام داده اید ، فکر کنید که یک منبع کربوهیدرات مانند موز ، جو دوسر یا ماست به لرزش خود اضافه کنید.”

آیا پروتئین وگان از آب پنیر بهتر است؟

جوانب مثبت و منفی وجود دارد. جنا توضیح می دهد که آب پنیر تمایل دارد حاوی طیف وسیعی از اسیدهای آمینه باشد ، اگرچه ترکیبات پودر پروتئین وگان (که از بیش از یک منبع پروتئین می آیند) نیز تنوع زیادی دارند.

کدام پروتئین وگان بهترین است؟

تعدادی پودر پروتئین وگان مختلف وجود دارد که باید در نظر گرفته شود ، هرکدام از آنها به دنبال اهداف و سلیقه های مختلف هستند:
پروتئین کنف: جنا می گوید: “کنف گزینه کم کربوهیدرات است ، سرشار از مس است که برای تولید انرژی کلیدی است.”
پروتئین سویا ، کنف و نخود فرنگی: به گفته جنا ، “این ها متنوع ترین پروفایل های اسید آمینه هستند ، از نظر غذایی سویا از نظر تغذیه ای بسیار شبیه به محصولات پایه شیر است.”
پروتئین برنج قهوه ای: جنا این را به عنوان هضم کننده ترین شکل پودر پروتئین وگان معرفی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>