17 بهترین کتاب شعر 2021 برای افزودن به قفسه کتاب شما

[ad_1]

با وجود تمام فناوری هایی که می توانید به لطف تلفن های ما در نوک انگشتان خود بخواهید ، چیزی در مورد یک کتاب وجود دارد که می تواند فرار از زندان مورد نیاز را فراهم کند. در حالی که امسال تعطیلات ساحلی بعید به نظر می رسد ، ما همه درمورد تهیه لیست خواندن تابستان هستیم و برای سال 2021 ، نگاهمان را به بهترین کتابهای شعر لذت بردن

یک شعر عالی می تواند بزرگترین احساسات را حتی در ثابت قدم ترین افراد نیز برانگیزد ، و خواه شادی باشد ، بی عدالتی باشد ، نژاد باشد یا جنسیت ، شعر می تواند همه جنبه های زندگی را کشف کند. در حالی که یک رمان از صفحه اول تا آخرین داستان را روایت می کند ، یک گلچین می تواند با هر شعر چیز جدیدی ارائه دهد و می تواند ماه ها خوانده شود یا از آن لذت ببرد.

خواندن قدرت تحول در سلامت روان ما را دارد ، بنابراین در اینجا نحوه بازگشت به کتاب (از شخصی که مأموریت خود را تبدیل به کرم کتاب قرار داده است) است.

خواندن همچنین می تواند بخشی از مراقبت از خود ما باشد و پس از یک سال سخت زندگی در یک بیماری همه گیر ، ما به شدت به یک مکان آرامش نیاز داریم. این برای سلامت روان ما مهم است و همه ما می دانیم که کمک به خوابیدن اثبات شده است ، که ما در مورد شما نمی دانیم ، اما از آنجا که از قفل قفل خارج شده ایم ، سخت به دست می آید. شعر همچنین می تواند نگاهی به گذشته باشد ، امید به آینده ایجاد کند و با بی عدالتی هایی که مردم از نژادهای مختلف فرهنگی و نژادی در سراسر جهان روبرو هستند ، مقابله کند.

اما از کجا شروع کنیم؟ خواه شاعر جوان و تازه نفس باشید که به دنبال الهام گرفتن هستید یا تازه وارد ژانر هستید ، ما باید موارد مطلق مجموعه خواندن شما را پیدا کنیم.

چگونه روزنامه نگاری به من کمک کرد تا “سلامت روانی” خود را “در آینده” داشته باشم و به اضطراب همه گیرم پایان دهم

برای طرفداران آیکون دکتر مایا آنجلو ، Still I Rise یا یک سخنرانی تاریخ ساز که در مراسم تحلیف ریاست جمهوری سال 2021 نمایش The Hill We Climb: An Inaugural شعر آماندا گورمن ، نمایش را به سرقت برد. برای یادآوری به موقع از میزان شگفت انگیز بودن NHS ، نسخه ای از این دست ها را انتخاب کنید: شعرهایی از قلب NHS که به کارکنان مراقبت های بهداشتی ادای احترام می کند و نگاه خالص و صادقانه به هویت و نژاد ، Teeth In The Back of My Veck توسط مونیکا رادوویچ ، یکی از برندگان جایزه نویسندگان جدید # کتابهای شیر ، خواندن ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت آزاد Glamour UK ، لوئیز ویتبرد ، وی را در اینستاگرام Instagram دنبال کنید louisewhitbread.

بعد از توصیه های بیشتر کتاب؟ ما بهترین رمان های عاشقانه تاکنون ، بهترین زندگینامه هایی را داریم که هر کس باید حداقل یک بار در طول زندگی خود بخواند و مصاحبه ما با نویسنده گالامور ، نویسنده تغییر دهنده زن در سال GLAMOUR ، برناردین اواریستو.

همه اکنون برای خرید در دسترس هستند ، بنابراین گیر کنید و وارد شوید و برای تابستان و بعد از آن به لیست خواندن خود اضافه کنید. در اینجا بهترین کتاب های شعر سال 2021 برای خرید اکنون وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>