17 بهترین گل مصنوعی 2021 برای تزئین خانه شما

[ad_1]

وقتی صحبت از گل های مصنوعی می شود ، ممکن است بلافاصله به شکوفه های نرم و پلاستیکی و ارزان قیمت فکر کنید. اما آنچه را که فکر می کردید می دانید فراموش کنید. روند گل مصنوعی در حال رونق است ، به لطف جدید و بهبود یافته ، فاخر دسته گل مصنوعی که دقیقاً شبیه چیزهای واقعی هستند. به گاردنیا ، لاله ، گل ادرار ، و گل صد تومانی فکر کنید ، و برای تزئین قسمت شمع ، طاقچه پنجره ، میز آرایش یا میز کنار تخت شما از رنگ پریده است.

آوردن بیرون هرگز اینقدر محبوب نبوده است. همانطور که ماهها در زیر قفل گیر کرده بودیم ، توجه ما به سرعت به سمت وسایل داخلی معطوف شد و گیاهان داخل منزل جلوی وسط قرار گرفتند (به لطف ویژگیهای تصفیه کننده هوا و فواید سلامتی – آیا می دانید آنها می توانند اضطراب را کاهش دهند؟) فوراً فضای خود را ارتقا دهید تا سرسبز و پر رنگ به نظر برسد. خدمات تحویل گل یکی دیگر از روشهای * فوق العاده * محبوب برای جشن تولد ، سالگرد ، شبهای قرار ملاقات یا فقط برای تعیین سه شنبه تصادفی بود.

بهترین گیاهان داخلی برای روشنایی فضای شما ، زیرا تبدیل شدن به “مادر گیاه” می تواند به کاهش اضطراب کمک کند

با این حال ، گلها همیشه ارزان نیستند و اگر می خواهید تا آنجا که ممکن است از آنها لذت ببرید ، به مراقبت زیادی نیاز دارند. اگر شما علاقه دارید خانه خود را همیشه شکوفا کنید اما نمی توانید یک دسته گل را بیش از چند روز زنده نگه دارید ، ما راه حل کامل را پیدا کردیم. وارد شوید: گلهای مصنوعی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همانند گلهای خشک ، نگهداری آنها بسیار کم است و اغلب فقط به گردگیری کمی احتیاج دارند اما می توانند کاملا فضای خود را تغییر دهید. آنها همچنین سالها دوام خواهند داشت ، زیرا از قالبهای لاتکس ، ابریشم ، خاک رس و پلاستیک ساخته شده اند ، که در برابر همه شرایط داخلی مقاومت می کنند. از همه بهتر ، هیچ آلرژی ای را تحریک نمی کند و کودک نوپا یا حیوانات خانگی را به خطر نمی اندازد. خوش شانس شما ، ما کم و زیاد جستجو کرده ایم تا بهترین پول برای خرید را پیدا کنیم.

بهترین گلهای تقلبی کدامند؟

یک لیست پایان ناپذیر از گل های مصنوعی وجود دارد که به اندازه معاملات واقعی خوب به نظر می رسند. ما عاشق گلهای فصلی ، گل صد تومانی ، گل ارکیده ، گل لاله و گل رز هستیم که در بسیاری از رنگ ها وجود دارد و در هر اتاق می توانید دسته ای متفاوت داشته باشید. گلبرگ های بزرگ تأثیرگذار خواهند بود و اگر ساقه های جداگانه بخرید ، برای اینکه گلدان پر و شکوفا شود ، به آنها نیاز کمتری خواهد داشت.

گلهای خشک در حال حاضر روند عظیمی در اینستاگرام دارند زیرا تضمین می شود تخت شما با بودجه ای شیک و پاریسی جلوه کند

سریعترین راه برای پر کردن گلدان یک دسته گل آماده است ، اما اگر طعم کمتری دارید یا می خواهید یک دسته گل خود را بچینید ، چرا چند ساقه نخرید و خلاقیت به خرج دهید؟

بهترین مکان برای خرید گل مصنوعی کجاست؟

خوشبختانه برخی از بهترین مکان ها برای خرید گل مصنوعی آنلاین هستند. خرده فروشان از آمازون و The White Company گرفته تا Dunelm and Marks & Spencer انتخاب گسترده ای دارند ، خواه به دنبال شکوفه گیلاس باشید یا یک دسته گل کلاسیک. وقتی صحبت از خرید گل های تقلبی است ، Esty یک گنجینه است ، بنابراین مطمئن شوید که به آن بازدید می کنید. چه بخواهید یک دسته را برای یک مهمانی باغ تابستانی بخرید و چه برای یک روز WFH یکنواخت جلوه دهید ، گزینه های زیادی وجود دارد.

اگر می خواهید برخی از لرزش های جدی بهار را به خانه خود بیاورید ، این گیاه گلدان مصنوعی FEJKA از شکوفه های گیلاس منفجر می شود ، یا اگر می خواهید همه چیز را به حداقل برسانید ، این مجموعه از 3 ساقه مصنوعی Ranunculus از Marks & Spencer ارزش ریختن دارد. بر. ما همچنین این دسته گل مصنوعی را از The White Company دوست داریم.

11 بهترین گیاه حلق آویز برای تزئین خانه شما (که ظرف چند روز نمی میرد)

به دنبال گل های بیشتر برای خانه خود هستید؟ از این طریق برای بهترین خدمات تحویل گل بروید ، اینجا برای بهترین گیاهان داخل سالن و اینجا برای بهترین گیاهان آویز برای تزئین خانه خود (که طی چند روز نمی میرد[/link]. ما همچنین خدمات جعبه نامه نامه و اشتراک گل را ارائه می دهیم که هدیه ای مناسب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>