17 بهترین Airbnb در برایتون و هاوو با در دسترس بودن تابستان 2021

[ad_1]

آه ، برایتون به آسانی این شهر ساحلی یکی از محبوب ترین نقاط برای تعطیلات آخر هفته در انگلستان در بین مردم لندن است (از لندن ویکتوریا فقط یک ساعت سواری با قطار است) از رنگ و روحی می ترکد. بنابراین جای تعجب نیست Airbnbs در برایتون در حال حاضر با نرخ نگران کننده ای رزرو می کنند.

به هر حال اقامت تعطیلات لحظه ای است و از آنجا که همه ما ترغیب می شویم برای یک سال دیگر در زمین چمن تعطیلات به تعطیلات خود ادامه دهیم ، شهر برایتون و هوو تنها به محبوبیت خود می رسد.

به اندازه کافی کوچک است که می تواند پیاده روی آن را بپوشاند اما به اندازه کافی بزرگ است و مملو از کارهای جالب برای انجام آن است ، این واقعیت که برایتون به یک ساحل سنگ ریزه تزئین شده با فروشگاه تراشه ماهی و یک اسکله تفریحی درجه II اشاره دارد ، واقعاً فقط نوک آن است. کوه یخ صحنه رستوران برایتون غوغا می کند (از غذاهای دریایی در ساحل تا ناهار خوری خوب در برخی از شیک ترین رستوران های بوتیک و بیستروهای شلوغ در لاین ها ، چیزی برای همه وجود دارد) در حالی که زندگی شبانه روحیه دارد و بسیاری از فروشگاه های مستقل مجبورند حساب شده با و این حتی قبل از ما است دست زدن به در جشنواره های فرهنگی (هر ماه Fringe خاص خود را دارد که می توانید از امضای کتاب ، رقصنده های خیابانی و کمدی پاپ آپ لذت ببرید).

بهترین Airbnbs در انگلیس برای رزرو برای تعطیلات لوکس بریتانیا

انگار که دیگر به اقناع احتیاج ندارید ، پیشنهاد Airbnb در برایتون مناسب است استثنایی. و تصرف کل یک ملک بهترین راه برای احساس کاملاً در خانه بودن در حالی که فضای و حریم خصوصی را ارائه می دهید.

برای کمک به برنامه ریزی شما ، ویرایش بهترین Airbnbs در برایتون را که تابستان امسال در دسترس هستند ، گردآوری کرده ایم. فعلا از این آپارتمان شگفت انگیز با بالکن ، چشم انداز دریا ، سقف های بلند 11 فوت و مبل چسترفیلد برای لگد زدن و استراحت ، تا این کابین لوکس با جکوزی درست در خارج از شهر ، یک Airbnb برای همه وجود دارد.

اینها بهترین هتلهای ارزان ارزان برای اقامت در انگلیس با بودجه هستند (نگران نباشید ، آنها هنوز هم احساس فانتزی می کنند!)

بعد از مطالب سفر بیشتر در انگلیس؟ در این مسیر به دنبال بهترین Airbnbs در انگلستان ، بیش از اینجا برای بهترین Airbnbs در Cornwall و از این طریق برای بهترین Airbnbs در Cotswolds باشید. ما همچنین تعداد زیادی هتل ارزان پیدا کرده ایم که * بسیار شیک تر از آن هستند که برای قیمت هر شب انتظار دارید ، به علاوه بهترین مارک های چمدان برای چمدان ها و کیف های آخر هفته که باید با خود ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

لطفا توجه داشته باشید: تمام جزئیات موجود بودن در زمان انتشار صحیح است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>