17 دستکش لایه بردار: بهترین دستکش لایه بردار

[ad_1]

هر بیننده ای مشتاق و چشمگیر از جزیره عشق ، متوجه استفاده از برخی از Toby Aromolaran شده است دستکش لایه بردار این فصل – از چکمه ، کمتر. در نتیجه ، خرده فروش زیبایی گزارش داده است که فروش دستکش های لایه بردار گفته شده است افزایش 48 از زمان شروع نمایش ، GLAMOR HQ قصد سرمایه گذاری در یک جفت را دارد.

در حالی که قطعاً توصیه نمی کنیم از آنها به همان روشی که توبی به نظر می رسد ، روی صورت خود استفاده کنید (ما برای این کار لایه بردارهای صورت داریم) ، ما نمی توانیم به اندازه کافی برای سایر اعضای بدن شما ستایش کنیم. یک جفت دستکش مخصوص لایه برداری یکی از لوازم ضروری در دستشویی هر کسی است ، آنها فقط در رسیدن به تمام نقاط و گوشه هایی که بلوز شما نمی تواند بهتر باشد بهتر است.

فروشگاه های Glamour: مراقبت از پوست مورد علاقه ما با خرید درخشش غبطه برانگیز تابستان امسال شما را خریداری می کند

آیا واقعا دستکش های لایه بردار کار می کنند؟ مزایای استفاده از دستکش های لایه بردار چیست؟

دستکش های لایه بردار در هنگام برداشتن پوست مرده از بدن بدون نیاز به تلاش زیاد بسیار موثر هستند. این بدان معناست که شما مجبور نیستید اسکراب بزنید چون زندگی شما به آن بستگی دارد – مردم سعی نمی کنید تا اینجا به استخوان برسید.

علاوه بر از بین بردن پوست مرده ، فواید استفاده از دستکش های لایه بردار بسیار است. با لایه برداری منظم بدن با دستکش ، به پوست روشن تری دست پیدا می کنید ، از موهای رشد نکرده جلوگیری می کنید ، جریان خون را بهبود می بخشید ، شکستگی و کراتوز پیلاریس (پوست ‘مرغ) را کاهش می دهید ، همچنین در صورت داشتن برنزه ساختگی برطرف می کنید. دباغی مشتاق.

این ‘لایه بردار اصلی پا’ لقب گرفته و تقریباً 25000 بررسی پنج ستاره در آمازون دارد ، بنابراین آیا Baby Foot خوب است؟

آیا استفاده از دستکش های لایه بردار روزمره خوب است؟

هر روز استفاده از دستکش لایه بردار جریان خون شما را تقویت می کند ، که به نوبه خود ظاهر پوستی درخشان و تازه به شما می دهد – چه کسی چنین چیزی را نمی خواهد؟ اگر پوست ویژه ای دارید ، ممکن است با استفاده از آنها چند بار در هفته یا یک روز در میان شروع کنید و وضعیت خود را ببینید.

نحوه استفاده از دستکش لایه بردار

تمام مواردی که هنگام استفاده از دستکش های لایه بردار یا آن لازم است دستکش لایه بردار حرکات آرام مانند برس و حرکات دورانی بر روی بدن شما برای از بین بردن هر آنچه که لازم است باشد. فشار شدید فقط باعث تحریک پوست شما (و صدمه زدن به آن) می شود ، بنابراین ملایم باشید! ممکن است وسوسه انگیز باشد که به خصوص در مناطقی که به ویژه خشک هستند و یا تجمع دارند ، با زور وارد شوید ، اما صبر و حوصله مهم است.

چند بار باید دستکش های لایه بردار را بشویید؟ چه مدت می توانید از دستکش های لایه بردار استفاده کنید؟

هدف کلی از دستکش های لایه بردار حذف سلول های مرده پوست از بدن شما است ، بنابراین حتی پس از شستشوی آنها باقی مانده از پوست گفته شده در الیاف پیچیده وجود دارد. بهتر است هر سه تا چهار هفته یکبار دستکش های لایه بردار خود را تعویض کنید ، بنابراین به دنبال سرمایه گذاری در یک جفت باشید که در صورت امکان برای محیط زیست مضر نیست.

ویراستاران زیبایی ما هزاران مرطوب کننده را امتحان کرده اند و این 27 بهترین ماده در تمام زمان ها است

بهترین دستکش های لایه بردار کدامند؟

این دستمال های تمیز کننده حرفه ای سارا چاپمن پوست شما را به آرامی لایه برداری می کند تا رنگی روشن ، صاف و شفاف پیدا کند. آنها از پنبه تری دوتایی و دارای پوشش اسفنجی ساخته شده اند – بنابراین استفاده از آنها بسیار راحت است. البته ، دستکش های لایه بردار خود چکمه ها باید داشته باشند ، اگر به اندازه کافی برای بازیگران جزیره لاو مناسب باشند ، پس به اندازه کافی برای ما مناسب هستند!

در حال حاضر دستکش های لایه بردار کره ای کاملاً عصبانی هستند و این بسته چهار تایی دستشویی مخصوص لایه برداری حوله ایتالیا سبکی است که به نظر می رسد همه از آن استفاده می کنند. ثبت نام کنید در همان یادداشت ، دستکش های لایه بردار ابریشمی نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرند ، زیرا به دلیل استفاده در همام های ترکیه ای مشهور هستند – شاید این دستکش حمام لایه بردار بدن اسکراب از آمازون ترفند خوبی داشته باشد؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

آماده برای پاک کردن بدن خود را از پوست مرده؟ به جستجوی بهترین دستکش های لایه بردار موجود در بازار بپردازید – پوست صاف در معرض دید است.

5 مرحله برای تمیز کردن پوست وقتی که به معنای واقعی کلمه همه چیزهای دیگر را در زیر آفتاب آزمایش می کنید ، طبق یک پوست برتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>