17 لباس ساقدوش عروس منحصر به فرد انگلستان برای سال 2021

[ad_1]

اکنون که محدودیت های قفل شدن کاهش یافته است و معاشرت در محیط های داخلی مدت طولانی است که مجاز است ، این بدان معنی است که عروسی ها نیز دوباره برقرار شده اند. گرچه نمی توانید لیست مهمانان بزرگی را که در ابتدا برنامه ریزی کرده اید داشته باشید ، برای چند هفته آینده می توانید حداکثر 30 نفر در آن حضور داشته باشید ، قبل از آزادی کامل (انگشتانتان را به هم بزنید!) از 21 ژوئن به بعد.

اگر اخیراً نامزد شده اید یا به خوبی درگیر برنامه ریزی هستید ، یکی از مهمترین مواردی که باید در لیست کارها انجام شود ، مهمانی عروس شما است ، به همین دلیل ما بهترین ها را پیدا کرده ایم لباس های ساقدوش عروس بی نظیر اگر برای چیزی کمی متفاوت خرید می کنید.

این 20 لباس عروس آستین بلند زیبا (و چاپلوس!) است که اکنون می توانید خریداری کنید

وقتی می خواهید ظاهر ساقدوش عروس خود را تنظیم کنید ، می توان به راحتی قوانینی را در مورد خود اعمال کرد که یک نوع لباس تنها انتخاب شما باشد ، به طور معمول با طول بلند ، نوعی پارچه ابریشمی و گریسی الهام گرفته شده است. اما فراموش نکنید که این روز بزرگ * شماست ، و گزینه های خیره کننده فراوانی برای انتخاب وجود دارد که باز هم فردیت شما را نشان می دهد و نزدیکترین عزیزانی را که قصد انجام کارهای مرغداری شما را دارند و به شما کمک می کنند تا روز بزرگ شما روان اجرا شود ، راضی خواهد کرد.

برای کمک به شما ، ما یک ویرایش خرید از سبک های مورد علاقه خود تهیه کرده ایم که با توجه به بودجه ها و سلیقه های مختلف ، از فروشگاه هایی از جمله ASOS ، Net-A-Porter ، Selfridges و حتی Marks and Spencer تهیه شده است.

قیمت تمام این لباس های عروسی کمتر از 1000 پوند است (اما قطعاً هرگز نمی دانید)

برای چیزی کوتاه ، شیرین و رنگارنگ ، این لباس مینی پوپلین از Anthropologie جسورانه ، روشن و چشم نواز است ، یا اگر می خواستید یک لباس ماکسی جذاب و جذاب داشته باشید ، این لباس Maxi کشش-کرپ Tie Back از Whistles همه جعبه های ما را تیک می زند. اما اگر شما مشتاقانه آغشته به پارچه های فرفری ، پارچه های فرنگی ، پاستیل و پلیسه هستید ، دیگر به دنبال این لباس میدی چاپی گلدار با چاپ گلبرگ خود نباشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت آزاد Glamour UK ، لوئیز ویتبرد ، وی را در اینستاگرام Instagram دنبال کنید louisewhitbread.

به دنبال محتوای بیشتر عروسی هستید؟ راهنمای خرید بهترین لباس عروس زیر 1000 پوند را در اینجا پیدا کنید ، به این ترتیب به بهترین لباس های مهمان عروسی بروید که اکنون باید برای همه عروس های پس از قفل و بیش از اینجا برای بهترین لباس های میهمان عروسی و لباس های مهمان عروسی تابستانی برای آنها مناسب باشید. عروسی های آفتابی

به گفته کارشناسان ، این 9 محبوب ترین روند حلقه نامزدی در سال 2021 خواهد بود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>