17 لباس عروس بارداری: لباس عروس زیبا برای بارداری

[ad_1]

برنامه ریزی برای یک عروسی در هر مرحله از زندگی شما کار بزرگی نیست ، بلکه برنامه ریزی مدتی است باردار؟! این یک کار ماموت است. به این فکر کنید: شما باید مشروبات الکلی برای چیدمان (وقتی نمی توانید بنوشید) و کفش های عروسی طراح که باید فکر کنید وقتی مچ پا متورم می شود به عنوان جهنم. و این قبل از آن است که ما حتی آغاز شده روی لباس عروسی بسیار مهم عروس با دست انداز به نظر می رسد چه چیزی روی زمین * همانطور که می گوید “من می کنم” بپوشد ؟!

جستجو برای “لباس عروس بارداری“با توجه به مقصد پیش بینی شده برای برنامه ریزی عروسی ، در حال حاضر 80٪ (!) به عنوان عروسهای آینده برای جستجوی پاسخ افزایش یافته است. از هر 10 زوج ، 9 نفر ازدواج موکول خود را به تاریخ جدید در سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا منتقل می کنند ، بسیاری دیگر دیگر مایل نیستند برنامه های زندگی دیگر (بخوانید: تغییر شغل ، جابجایی در خانه و نوزادان) را بعد از عروسی خود کنار بگذارند ، بنابراین ، بله – ممکن است عروس ها برای روز عروسی باردار شوند.

در واقع ، Hitched طی هفته های اخیر شاهد افزایش بازدید 133٪ محتوای عروسی هنگام بارداری بوده است. به علاوه ، رونق کودک پس از COVID در سراسر صنعت عروس زایمان بازتاب یافته است ، با نمایشگاه ها و طراحان تأیید کردند که افزایش تقاضا برای لباس های بارداری را دیده اند.

تمام الهام بخشیدن به موهای عروسی برای یافتن سبکی که برای عروسی های پس از قفل دوست داشته باشید ، لازم است

سارا آلارد ، سردبیر Hitched گفت: “بسیار جالب است که شاهد افزایش علاقه به سبک های عروسی بارداری و برنامه ریزی دوستانه کودک هستیم ، به خصوص وقتی که به حالت عادی و امکان عروسی های بزرگتر دوباره در ماه ژوئن نزدیک می شویم. همانطور که می دانیم همه گیری باعث شده بسیاری از برنامه های زندگی متوقف شود ، از جمله هزاران زوج که مجبور شده اند عروسی خود را به تعویق بیندازند.

وی ادامه داد: “واقعاً مثبت است که ببینیم بسیاری از زوج های ما برای ایجاد تغییرات چشمگیر در برنامه های زندگی بازدارده نشده اند و تحت فشار قرار نگرفته اند.” داده های ما نشان می دهد عروسانی که قبلا منتظر ازدواج بودند قبل از تشکیل یک پناهگاه خانوادگی ” اجازه ندهید که زمانبندی مجدد عروسی آنها مانع برداشتن گام بعدی شود ما تعدادی فروشنده داریم که لباس های بارداری زیبایی را هم برای عروس ، هم برای ساقدوش عروس و هم برای مهمان ارائه می دهند ، بنابراین دانستن اینکه همه در تابستان امسال می توانند احساس اعتماد به نفس کنند و بهترین ظاهر خود را داشته باشند واقعاً دلگرم کننده است. “

بهترین ناخن عروس برای مانیکور عروسی شما ، از فرانسوی جدید گرفته تا هنر ناخن ظریف ، به نظر می رسد

خوشبختانه ، تعداد لباس های عروسی بارداری که برای عروس های شیک پوش (و آینده) وجود دارد ، در حال افزایش است سرعت، با خرده فروشانی مانند ASOS ، Hope & Ivy و Tiffany Rose تکرارهای خود را منتشر می کنند. برای انواع بسیار متنوعی از مدل های عروس ، کمتر – از لباس مجلسی تا لباس های مدرن لباس پولک پوشیده و لباس عروس های مخصوص بارداری که با توری تزئین شده اند. بعلاوه ، بسیاری از آنها به طرز دلپذیری مقرون به صرفه هستند. پس پول بیشتری برای یک کیف کلاچ عروس فانتزی ، پس.

شارون سیور ، رئیس طراح Galia Lahav گفت: “زنانی که تصمیم می گیرند وضعیت جدید خود را بپذیرند تمام تلاش می کنند و یک ظاهر عروس را انتخاب می کنند که بر برجستگی جدید تأکید و تحسین می کند. این تقریباً مانند لوازم جانبی جدید و زیبا برای عروسهای بعد از COVID است. “

این 20 لباس عروس آستین بلند زیبا (و چاپلوس!) است که اکنون می توانید خریداری کنید

بعد از محتوای عروسی بیشتر؟ برای لباس عروس آستین بلند ، اینجا را برای کت و شلوار عروسی برای خانمها و در این جهت برای لباس عروس خیابان بالا ، این راه را بروید. قرار است مهمان باشید؟ شما خوش شانس هستید ما لباس های میهمان عروسی و لباس های مهمان عروسی تابستانی را به وفور دریافت کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>