17 لباس عروس بوهو: لباس های عروس زیبا بوهمی

[ad_1]

“این فصل عروسی ها است و با توجه به نزدیک بودن 21 ژوئن و احتمال داشتن لیست مهمانان بدون محدودیت ، امیدوارم که این مورد رویاهای شما باشد. تنها کاری که می توان انجام داد یافتن لباس است و چه الهام بهتری از رویای بوهمیک کری سیموندز است؟ با تازگی با نخست وزیر بوریس جانسون گره خورده ایم ، نمی توانیم به اهمیت اثرگذاری وی بپردازیم.

وقتی نوبت به یافتن می رسد یکی از، باید فکر زیادی در تصمیم شما انجام شود. آیا با موضوع متناسب است؟ آیا لباس های ساقدوش عروس کوتاه و کفش های عروس طراح که در ذهن دارید ، آن را تکمیل می کنند؟ آیا شما قادر خواهید بود که غذا بخورید ، برقصید و به آن بروید (بدون اطرافیان یاوران) در آن؟ شما همچنین می خواهید بهترین احساس خود را داشته باشید و انبوهی از تعارفات را دریافت کنید – بنابراین ممکن است ما به شما پیشنهاد دهیم که در جهت روند مد نظر باشید لباس عروس boho؟

ما بهترین لباسهای مهمانی نامزدی را پیدا کرده ایم تا اخبار بزرگ شما را به سبک خود جشن بگیریم

تضمین شده متناسب با محیط پیرامون شما – به خصوص در طول تابستان – و کمی آوانگارد به روز خاص خود وام دهید ، لباس های boho راهی پیش رو هستند. ما می دانیم که به چه فکر می کنید ، آیا این سبک ظاهری شل و شناور ندارد؟ لازم نیست. موارد زیادی در بازار وجود دارد که در عین باقی ماندن در حالت بوهمی ، چهره شما را چاپلوس می کند. از پیشنهادهای دلپذیر مانند این سبک کلاه دار از Monsoon و این گزینه آستین باز از ASOS ، تا سبک های ساده تر مانند این شماره Galvan ابریشمی یا این طرح Bernadette از روی شانه ، انتخاب فراوانی وجود دارد.

17 لباس ساقدوش عروس بی نظیر که بیانیه ای شیک می دهند (و هنوز هم از عروس تعریف می کنند)

کری سیموندز کاملاً متناسب با موضوع غیر سنتی بود. موهای او را در موج های گشاد ، تزئین شده با تاج گل های ظریف (بخوانید: لوازم جانبی مو عروس). لباسی که او می پوشید کف زمین را جارو می کرد و با گلدوزی های گلدار ، دور کمر و قلاب های قلاب بافی به سبک قلاب بافی به آن احیا می شد – این لباس واقعا روحیه آزاد به روز خاص آنها می بخشد. لباس عروس به سبک بوهمیایی مفهومی است که از اواخر سال محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، بنابراین ما لیستی از بهترین لباس های عروس بوهمیایی را جمع آوری کرده ایم تا در وقت شما صرفه جویی کند و سریعتر آن راهرو را پایین بیاورید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

هدیه های متفکر مادر عروس برای تشکر از مادر شما برای حمایت در روز عروسی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>