17 ماسک و پوشش صورت عروسی برای عروس و میهمانان

[ad_1]

ماسک صورت عروسی رسما یک چیز هستند نه ، ما هرگز انتظار نداشتیم که در روز بزرگ خود از پوشش صورت عروس استفاده کنیم … اما در کنار کیف کلاچ عروس ، کفش عروسی طراح و لوازم جانبی موی عروس کشنده ، اکنون ماسک صورت عروسی از اهمیت بالایی برخوردار است. دوباره خود و مهمانان عروسی مورد علاقه خود را در روز بزرگ خود ایمن نگه دارید.

برای کمک به کند شدن شیوع ویروس کرونا ، استفاده از ماسک صورت در عروسی ها می تواند به یک روش استاندارد تبدیل شود. همانطور که در گذشته و در ماهها گذشته در کافه ها ، رستوران ها و مغازه ها رفت و آمد داشته ایم. پوشش های صورت به محافظت از دیگران در برابر COVID-19 کمک می کند ، به ویژه در مناطق بسته ، بنابراین زمان طولانی است که شما در مورد این که برای خرید موارد واقعی شیک ، چه عروس ، ساقدوش عروس و چه بعد از هر چیزی متناسب با خود باشید ، مطلع می شوید. لباس مهمان عروسی.

ما 13 ماسک صورت ابریشمی نرم پیدا کرده ایم که لطافت بیشتری به پوست شما دارند – بسیار طولانی ، ماسک

ما می دانیم که به چه فکر می کنید: شما یک سن * را صرف برنامه ریزی لباس روز عروسی خود با دقت نظامی کرده اید. مرتب سازی بر روی لباس های عروس کوتاه ، لباس های عروس خیابان های بالا ، لباس های عروس boho و لباس عروسی برای یافتن وضعیت برخاست … بنابراین آیا یک ماسک صورت مزاحم فقط آن را خراب نمی کند ؟! ماسک صورت عروسی چگونه می تواند باشد احتمالاً شیک باشید؟

خوشبختانه ، ما * صحبت نمی کنیم ماسک صورت درجه پزشکی یا جراحی. از ماسک های صورت ابریشمی نرم که با آرایش عروسی شما بهم نخورد تا پوشش های صورت عروس تزئین شده با توری و ماسک های عاج صورت ، در واقع تکرارهای مناسب عروسی شیک (تا آنجا که ماسک های صورت دارند) در بازار وجود دارد که هم اکنون توسط مارک ها و طراحانی مانند امیلی کارتر ، روپ و اسلیپ. به علاوه ، پیشنهاد ماسک صورت عروسی Etsy حماسی است.

لباس های ساقدوش عروس را از کجا بخرید که مناسب همه اعضای عروس شما باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>