18 بهترین سوتین پرستاری برای مادران شیرده

[ad_1]

هنگامی که شما یک مادر جدید هستید ، تغذیه کودک اولویت شما خواهد بود. دنیای یک نوزاد تازه متولد شده است که اساساً خوردن ، خوابیدن ، آروغ زدن ، تکرار است. با این حال شما تصمیم می گیرید – یا قادر هستید – غذای خود را تغذیه کنید ، تصمیم شما باید به تنهایی باشد. اگر با شیشه شیر می خورید به یک دستگاه ضدعفونی کننده و شیر خشک احتیاج دارید اما اگر شیر می دهید ، a سوتین پرستاری یکی از مهمترین قطعات کیت شما خواهد بود. همینطور موسلین ها. به ما اعتماد کنید همه مسلمانان … و شاید یک جفت ساق بند حاملگی نیز باشد.

چگونه سوتین شیردهی را انتخاب کنید که بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد؟ برخی از سوتین های پرستاری به اندازه کافی باهوش هستند که در طول بارداری و در سه ماهه چهارم شما کار می کنند و آنها را به یک انتخاب پایدار تبدیل می کنند. اکثر سبک ها دارای فنجان های کشویی هستند که در صورت نیاز به تغذیه از حالت لغزشی خارج می شوند ، در حالی که برخی از آنها فنجان های متقاطع را دارند که پارچه را از آن عقب می رانید و برای دسترسی بدون سر و صدا از یک لبه خارج می شوید. بهتر است یک جلسه آزمایشی داشته باشید تا بتوانید با آن احساس راحتی کنید.

NHS کلینیک های کف لگن را برای زنان در سراسر کشور افتتاح می کند زیرا بسیاری از ما از بی اختیاری ادرار رنج می بریم

در دوران بارداری توصیه می شود که از سوتین بدون سیم استفاده کنید و ادامه کار بدون سیم در دوران پرستاری راحت است ، اما اگر احساس می کنید به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید گزینه های زیادی برای سیم وجود دارد. اندازه خود را در روزهای ابتدایی مادر جدید بودن تحت نظر داشته باشید زیرا به احتمال زیاد اندازه سوتین شما با ورود شیر افزایش می یابد بنابراین پشتیبانی بیشتر می تواند بسیار مفید باشد.

ASOS از سوتین های پرستاری درخشان برای همه اندازه ها برخوردار است – بند توری صورتی بلند از Mamalicious Maternity به اندازه کافی زیبا است که همیشه در صفحه نمایش باشد ، نه فقط هنگام تغذیه ، در حالی که سبک ورزشی کالوین کلاین از نرم و پایدار ساخته شده است پیراهن مخلوط مدال با فنجان هایی که به آرامی پر شده است. سوتین توری نرم Marks & Spencer به گونه ای طراحی شده است که در زیر لباس شما دیده نمی شود و به رنگ صورتی کم رنگ و مشکی در می آید در حالی که بسته دو سوتین سبک پنبه ای و تاشو H & M دارای یک محفظه مفید برای سر خوردن شما در یک پد سینه است – یکی دیگر از ملزومات پرستاری!

بهترین شلوار جین حاملگی: این کالای اصلی روزمره به سخت ترین قطعه کمد لباس بارداری شما تبدیل خواهد شد

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>