18 بهترین شکست در شهر انگلیس 2021

[ad_1]

شما احتمالاً در طول هر جاده نزدیک به خانه خود قدم زده اید. از هر زمینه / هر پارک / هر چیزی که از راه دور مورد توجه است عبور کرد. بنابراین ما می فهمیم که رویا در حال حاضر سوار شدن به هواپیما و ترک انگلیس برای مدتی است. پس از همه ، این احتمالاً طولانی ترین مدت است که بسیاری از مردم مدت طولانی بدون تعطیلات رفته اند. اما ، با اضطراب و تغییر مداوم در قوانین سفر ، دانستن اینکه شرط امن برای رفتن به کجاست دشوار است. صادقانه بگویم ، در حال حاضر هیچ چیزی تضمین نشده است ، اما امیدواریم که پس از قفل شدن بتوانیم فراتر از آستان خود را کشف کنیم.

بهترین کلبه های تعطیلات در انگلیس با آتش سوزی / حمام / وان آبگرم (اساساً یکی از خانه های تعطیلات) برای رزرو برای تعطیلات زمستانی

یکی از بهترین نوع تعطیلات آخر هفته ، از نوع تعطیلات شهری است. معمولاً پر جنب و جوش ، با کارهای فراوان و تجربه ، استراحت در شهر کمتر یک آرامش آرام است و انرژی بیش تری دارد. بعید به نظر می رسد که زندگی پس از قفل شهری دوباره به اوج خود برگردد (زندگی باشگاهی ، دلمان برای شما تنگ شده است) ، بنابراین در واقع چه فرصتی بهتر برای قدم زدن در خیابان های شهر با شتاب کمتری وجود خواهد داشت؟ احتمالاً بهتر است معماری اطراف خود را تحسین کنید. و اگر از نظر جمعیت نامطلوب هستید ، ما شک داریم که پس از قفل کردن یک پنجره خوب برای کاهش احتمال گیر افتادن در یک جاذبه با تعداد زیادی از مردم در اطراف باشد.

به همین دلیل ما منتظر تعطیلات بیشتر در شهرهای انگلستان هستیم. با قطار یا اتومبیل راحت می توانید به آنجا بروید ، نورویچ (اگر از شهرهای کم جنب و جوش با مکان های زیبا برای دیدن لذت می برید لذت می برید) ، لندن (برای تجربه نهایی شهر) ، حمام (اگر می خواهید بناهای تاریخی را تحسین کنید) و بسیاری بیشتر. ما برخی از بهترین شهرها را برای رفتن به سراسر کشور جمع آوری کرده ایم و مکانی برای اقامت پیدا کرده ایم ، هرچند می گوییم اگر جایی را دوست دارید به زودی رزرو کنید *.

* همه گزینه های محل اقامت در زمان نوشتن مقاله در دسترس هستند.

برای دریافت راهنمایی خرید ، فروش انحصاری و جزئیات جدیدترین نسخه های زیبایی در ایمیلی که واقعاً می خواهید باز کنید ، در خبرنامه هفتگی GLAMOR Shopping Edit ثبت نام کنید.

اگر در آرزوی یک سفر پس از قفل شدن هستید (و آنها سریع رزرو می کنند) بهترین تعطیلات آخر هفته در انگلیس

تانیل را در اینستاگرام دنبال کنید.

از تعطیلات شهری رمانتیک تا بهترین تعطیلات شهری در انگلستان با قطار ، برای انتخاب GLAMOUR از بهترین مقصد های شهر انگلستان پیمایش کنید تا به لیست خود اضافه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>