1899: هر آنچه درباره درام دوره جدید نت فلیکس می دانیم

[ad_1]

به نظر می رسد ما یک درام دوره جدید داریم که در Netflix راه می افتد. در حالی که آن را ‘جدید’ لقب داده اند بریجتون‘، 1899 تا حدودی تیره تر از سری Regency با روکش شربت است که با تصویر اولین بار که توسط غول پخش جریانی منتشر شده ، روبرو می شود.

1899، به ما گفته شده است ، چند زبانه است ، با سازندگان تریلر علمی تخیلی آلمان Netflix تاریک پشت آن با چند چهره آشنا به جمع بازیگران پیوستند.

Bridgerton season 2: سازنده نمایش برای اولین بار در مورد خروج شوک The Duke صحبت می کند و یک کاموای فصل 2 را تحریک می کند

در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون در مورد آنها می دانیم 1899

سال 1899 چیست؟

طبق خلاصه داستان رسمی Netflix ، جای تعجب نیست ، 1899 در دهه 1800 زمانی تنظیم می شود که “یک کشتی بخار مهاجر برای ترک قاره کهن به غرب می رود. مسافران ، یک کیسه مخلوط با اصالت اروپایی ، [are] متحد شده توسط امیدها و رویاهای خود برای قرن جدید و آینده خود در خارج از کشور. اما سفر آنها هنگامی که کشتی مهاجر دیگری را که در دریا باز است منتقل می کند ، چرخشی غیرمنتظره می کشد. آنچه آنها در کشتی پیدا خواهند کرد ، عبور آنها به سرزمین موعود را به کابوسی هولناک تبدیل خواهد کرد. “

هر کس دیگری دریافت کنید دزدان دریایی کارائیب-ملاقات-کم شده لرزش؟

بازیگران مورد تایید برای سال 1899 کدامند؟

این درام که توسط Jantje Friese و Baran bo Odar ساخته شده است ، قرار است بازیگران گروه متنوع و چندزبانه ای باشد که همه آنها به زبان های مادری مربوط به خود در صفحه نمایش صحبت می کنند.


تاکنون ما امیلی بیچام را می شناسیم (پیگیری عشق) ، آنورین بارنارد (دانکرک) ، آنتون لسر ، (بازی تاج و تخت) ، آندریاس پیتشمان (تاریک) ، میگل برناردو (نخبه) و Maciej Musial (ویچر) تایید شده اند. از دیگر بازیگران می توان به لوکاس لینگگارد تونسن ، روزالی کریگ ، کلارا روزاگر ، ماریا اروولتر ، یان گائل ، ماتیلد اولیویه ، خوزه پیمنتائو ، ایزابلا وی ، گابی وونگ ، جوناس بلوکت ، فلین ادواردز و الکساندر ویلوم اشاره کرد.

ما فیلم های بسیار خوبی داریم که باید منتظر آنها باشیم ، از برندگان اسکار گرفته تا بازگشت آثار کلاسیک فرقه

چه زمانی 1899 منتشر شد و آیا تریلی وجود دارد؟

در کنار تصویر نگاه اول از بازیگران ، نتفلیکس کلیپی یک دقیقه وهم آور از یک کشتی در وسط اقیانوس تاریک منتشر کرد. صداهای گیج شده کیو شنیده بودند که می گفتند “سلام. چه اتفاقی برای شما افتاد؟” همانطور که دیگری در اظهار نظر شنیده می شود: “این نمی تواند واقعی باشد.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که ما تاریخ انتشار تأیید شده انگلیس را برای نداریم 1899، ما می دانیم که تولید سریال در مرحله تولید مجازی در آلمان در ماه مه 2021 آغاز شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>