19 بهترین خرید معاشرت در فضای باز: از مبلمان فضای باز تا وسایل مخصوص پیک نیک و چراغ های جن

[ad_1]

من را یک خوش بین صدا کن ، اما صدای مشخص بهار در هوا احساس می کند اینجا برای ماندن است. و در حالی که شکوفه های گیلاس ، صبح های سبک تر و روزهای آفتابی هر ساله یک احساس خوشایند است ، اما پس از یک زمستان که عمدتا در قفل سپری شده است ، هرگز چنین لزومی نداشته است.

بنابراین اگر آنقدر خوش شانس هستید که یک باغ ، تراس یا حتی کوچکترین تکه بالکن داشته باشید ، اکنون زمان استفاده حداکثری از آن است. با کاهش جزئی محدودیت های ویروس کرونا ، از 29 مارس ، حداکثر 6 نفر می توانند در فضای باز ملاقات کنند – و شما می توانید شرط بگذارید که ما این کار را خواهیم کرد دقیقا که دوشنبه میاد اگرچه در این مرحله ، احساس می شود که ما می خواهیم ساعت ها به دیوار آجری تکیه کنیم در حالی که سرانجام با IRL بزرگ خود مواجه می شویم ، اما پیش بینی می کنیم بسیاری از اجتماعات اجتماعی در فضای بیرونی خانه ما انجام شود – بهترین ما آنها را صنوبر می کنیم ، ها؟

بهترین صندلی های خورشیدی برای آوردن لرزش های شیک در تعطیلات به باغ پشتی شما

یک نقطه شروع خوب سرمایه گذاری در برخی از مبلمان شیک باغ خواهد بود. از این گذشته ، بدون شک فضای داخلی شما بسیار دیررس TLC دریافت کرده است ، بنابراین وقت آن رسیده است که به فکر باغ خود به عنوان اتاق دیگری از خانه خود باشید و برای تکمیل آن قطعاتی با کیفیت خریداری کنید.

چه به دنبال تکه های چوبی خیزران همیشه شیک باشید و چه آهن فرفورژه با سایش سخت تر ، ما تضمین می کنیم که در تابستان امسال از مبلمان فضای باز خود مسافت زیادی را پیموده اید. برای اینکه فضای بیرونی خود را واقعاً بالا ببرید و فضای “فضای بیرون” ایجاد کنید ، فرش در فضای باز ، چند چراغ جن و فانوس را اضافه کنید – و فضای بیرونی شما خیلی سریع شایسته جایگاهی در شبکه شما خواهد شد.

ما همچنین بهترین صندلی های آفتاب گیر و چترهای باغ را برای خرید شما پیدا کرده ایم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر ترجیح می دهید در مبلمان سرمایه گذاری نکنید (یا حتی اگر این کار را انجام دهید) ، ایجاد یک پیک نیک در خانه نیز یک روش عالی برای استفاده از فضای بیرون است. فقط با یک پتوی شیک برای پیک نیک و چند قطعه از ویرایش بهترین مجموعه های پیک نیک ، شما و همسرانتان می توانید تابستان را به شراب بازی و صرف ناهار خوری در راحتی باغ پشتی خود بپردازید – بدون پارک های شلوغ یا سگهای دیگران ، قلوه های شما را به محتوا می دزدند با. اکنون فقط به شراب جعبه ای یا یک بطری از این جین طعم دار احتیاج دارید.

صحبت از ناهار خوری – آیا شما تیم پیتزا فر هستید یا تیم BBQ (یا احتمالاً هر دو)؟ اجاق های پیتزا در فضای باز در حال حاضر مد هستند – و مانند گرم داغ به فروش می رسند کیک ها پیتزا – اما کباب پز سنتی همیشه مردم را دوست دارد. بنابراین اجاق گاز یا کوره خود را گرم کنید – ما * بازدید کنندگان * زیادی را طی چند هفته آینده پیش بینی می کنیم.

و در حالی که دوست داریم نوید روزهای گرم و آفتابی بی پایان را بدهیم – پیشنهاد می کنیم یک بخاری پاسیو در دست داشته باشید. و بیایید صادق باشیم ، احتمالاً یک ژاکت ضد آب نیز هست .. زیرا ، می دانید ، بلیتی.

جشن تولد ، یک موقعیت خاص یا فقط گذراندن یک هفته دیگر قفل؟ ویرایش سرپرستی شده ما از بهترین لیوان های آشامیدنی را بخرید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>