19 بهترین سرویس کارد و چنگال: بهترین مجموعه کارد و چنگال برای خرید

[ad_1]

مالکیت بهترین سرویس کارد و چنگال یکی از ساده ترین لذتهای زندگی است. همچنین نشانه آن است که به آن رسیده اید اوج بزرگسالی آیا چیزی بهتر از نشستن پشت میز ناهار خوری شما برای صرف یک وعده غذایی خانگی خوشمزه (یا پخش سرویس تحویل غذا – که به همان اندازه خوب هستند) و جمع کردن با یک شام خوب و ظروف پخت و پز برای بوت کردن؟ نه ، وجود ندارد

در کنار سرمایه گذاری در برخی از ظروف آشپزی مناسب ، داشتن مجموعه ای مجلل از چاقو ، چنگال و قاشق زمانی است که می دانید این کار را در زندگی کرده اید. شما احتمالاً از مرحله داشتن ابزارهای عجیب و غریب که مطابقت ندارند عبور کرده اید و اکنون می خواهید به یک مجموعه کارد و چنگال شیک تبدیل شوید که می توانید در هنگام برگزاری مهمانی های شام و شب های خرما خودنمایی کنید. ما شما را به دست آوردیم

اگر فضای مجازی زیادی ندارید 21 میز غذاخوری فضای کوچک برای هر سبک و بودجه دارید

با به روزرسانی ظروف چیزهای زیادی به دست خواهید آمد – یک مجموعه کارد و چنگال با بالاترین امتیاز به شما کمک می کند تا وعده های غذایی خود را با سهولت برش دهید ، هر لقمه را بهبود بخشید و غذای خود را با کیفیت رستوران احساس کنید. چه کسی چنین چیزی را نمی خواهد؟ اگر می خواهید خلاقیت های شبانه بزرگ خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارید ، ارائه جدول مهم است – و ابزارهایی که با آنها غذا می خورید عامل اصلی است.

به جای خرید همه چیز جداگانه ، سرمایه گذاری در یک مجموعه کارد و چنگال بزرگتر یا یک بسته نرم افزاری بزرگ صرفه جویی در هزینه است – به علاوه شما مانند یک دانشجو احساس نخواهید کرد ، نه اینکه احساس جوانی اشکالی ندارد! این همچنین به این معنی است که هر وقت می خواهید میز را بچینید ، تمام ظروف نقره ای شما مطابقت دارد که بسیار راضی کننده باشد. ما در جستجوی بهترین مجموعه کارد و چنگال بوده ایم که نه تنها باعث افزایش تجارب غذای شما در بوج شود ، بلکه بسیار کاربردی نیز می باشد.

بهترین سازندگان اسموتی برای ایجاد نوشیدنی های میوه ای در خانه ، زیرا هر آشپزخانه به یک نوع آشپزخانه نیاز دارد

بهترین سرویس کارد و چنگال کدام است؟

به نظر ما هرچه مجموعه بزرگتر باشد بهتر است. آخرین چیزی که می خواهید این است که وقتی نوبت به یک ضیافت ناهار یا اجتماع خانوادگی رسید ، کوتاه با ظروف تخت کافی کوتاه شود. اگر می توانید مجموعه ای پیدا کنید که شامل هشت نفر یا بیشتر باشد ، این مطمئن ترین شرط شماست. حتی اگر برای این تعداد نفر در میز هم جایی ندارید ، داشتن لوازم یدکی همیشه خوب است!

سرویس کارد و چنگال ردفورد از رابرت ولش عالی است. با 56 قطعه ، برای تنظیمات هشت مکان کافی است ، طراحی فولاد ضد زنگ دارای جلوه ای آینه ای است و برای احساس راحتی در دست شما متعادل است.

بهترین مارک های کارد و چنگال کدامند؟

آرتور پرایس ، رابرت ولش و گئورگ جنسن همه در صنعت ظروف غذاخوری نامی برای خود ساخته اند. با نگاهی به کیفیت ست های آنها جای تعجب نیست. در انتهای طیف ، مارک های مقرون به صرفه تری مانند طرح های Viners و John Lewis ، همگی از نظر کیفیت و طراحی گزینه های بسیار خوبی هستند.

بهترین مجموعه وسایل آشپزی برای الهام بخشیدن از آشپز داخلی شما که * در واقع * ارزش پول شما را دارند

بعد از محتوای آشپزخانه بیشتر؟ از این طریق به سمت بهترین کتری ها بروید ، اینجا برای بهترین آبمیوه گیری ها و اسموتی سازها برای نوشیدنی های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و در این جهت برای دستگاه های قهوه ساز تا سطح لاته صبحانه خود را بالا ببرید. ماهیتابه های نچسب مخصوص پنکیک به مقدار زیاد ، لیوان های آبخوری و سازندگان نان نیز تهیه کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

از نقره های سنتی تا طرح های طلایی ، ست های مشکی مات و مجموعه های مسی. برای انتخاب بهترین مجموعه های کارد و چنگال ادامه دهید و بلافاصله تجربه غذاخوری خود را ارتقا دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>