19 بهترین ظرف آماده سازی غذا: جعبه های ذخیره مواد غذایی و موارد دیگر

[ad_1]

در تمام هیجان بازگشت تدریجی ما به GLAMOR HQ ، ما اعتراف کرده ایم که با یک وعده ناهار بسیار زیبا خود را پذیرایی کرده ایم. در حالی که انجام این کار کاملاً ضرری ندارد (Sunshine Wrap ، ما عاشق شما هستیم) ، اما حساب های بانکی ما میتوانست با کمی استراحت از بارها و بارها صرف هزینه انجام دهید.

Enter: جستجوی ما برای بهترین ظروف آماده سازی غذا. تعجب خواهید کرد که فقط چند نوع مختلف در مورد ذخیره سازی مواد غذایی وجود دارد. ظروف آماده غذای آمازون و ظروف آماده غذای شیشه ای وجود دارد. بعضی کاملاً فرو می ریزند ، بعضی دیگر برای همه میان وعده های مختلف شما فضای داخلی دارند و حتی بعضی دیگر با کارد و چنگال مخصوص خودشان هستند! چه کسی می دانست؟

بهترین پتوهای پیک نیک برای اضافه کردن به سبد خرید * برای صرف غذا در پارک

آماده سازی وعده های غذایی خود – چه با سرویس تحویل غذا یا نه – بخصوص در طول هفته برای زمانی که در محل کار خود هستید ، زندگی شما را نسیم می کند. همچنین می تواند به شما در رسیدن به اهداف رژیم غذایی یا تناسب اندام کمک کند زیرا احتمال اینکه غذای سالم تری در دست داشته باشید و کمتر به دنبال رفع مشکلات سریع باشید (بدون هیچ شرمندگی در یک شکلات ظهر بعد از ظهر با حیف). با این وجود هیچ رویکردی متناسب با همه وجود ندارد ، تهیه وعده های غذایی برای افراد مختلف متفاوت به نظر می رسد به همین دلیل همیشه داشتن انواع مختلفی از اندازه و انواع ظروف متناسب با سلیقه شما بسیار خوب است.

عکسهای کاملاً منظم و منظم در بین ما ، وعده های غذایی را زودتر از موعد طبخ می کنند و آن را برای هفته آینده تقسیم می کنند. افراد دیگر شب قبل از اینکه بخواهند آن را بخورند غذا درست می کنند یا آماده می کنند. از هر راهی که چرخش کنید ، یک ظرف آماده غذا برای آن وجود دارد.

13 بهترین صندلی تخم مرغ آویز که پاسیوی شما در این تابستان به آنها نیاز دارد

راحتی و مدیریت زمان دو عامل اصلی دیگر برای تهیه وعده های غذایی هستند. لیست خرید شما بسیار ساده خواهد شد ، وقتی بدانید دقیقاً چه چیزی می خورید و چه موقع ، به علاوه داشتن وعده های غذایی آماده به کار در یخچال یا فریزر یک نجات دهنده در طول هفته های شلوغی است که شما فقط به آشپزی علاقه ندارید. همچنین باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. تهیه وعده غذایی مناسب بودجه V است زیرا مواد اولیه را به صورت عمده خریداری می کنید که اغلب ارزان تر است و از اجاق گاز یا مایکروویو خود کمتر استفاده می کنید!

بهترین ظروف برای وعده های غذایی کدامند؟

یک چیز مطمئناً است ، اگر قصد دارید آن را با خود به محل کار ببرید ، شما قطعاً ظرفی برای تهیه وعده غذایی نمی خواهید که نشت کند. هیچ کس نمی خواهد کیف دستی خود را پس از مدت ها رفت و آمد برای پیدا کردن لپ تاپ خود در ماکارونی گوجه فرنگی پوشانده و برنامه ریز آنها با هوموس آغشته شود. ظروفی مانند این ظروف هواگیر Joseph Joseph ایده آل هستند ، به علاوه تنوع در اندازه ها به این معنی است که می توانید یکی را برای شروع ، دیگری را برای اصلی خود و دیگری را برای پود (yay) تهیه کنید.

این شیشه غذای استنلی همراه با چوب خوک کوچک مخصوص تهیه سوپ یا ماکارونی است. این عایق دو جداره است بنابراین غذای شما را به مدت هفت ساعت گرم یا سرد نگه می دارد (به هر کدام که نیاز دارید) – برای پیک نیک هم رویایی! یا شاید شما به دنبال خرید مجموعه بزرگتری از ظروف آماده غذا هستید؟ در این صورت ، این مجموعه 40 قطعه ای از آمازون باید تمام جعبه های شما را پر کند (بدون حرف زدن).

بهترین بطری های شیکر پروتئین برای نوشیدنی های کاملاً مخلوط بعد از تمرین

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

مایلید آشپزی دسته ای دریافت کنید؟ برای جمع آوری بهترین ظروف آماده سازی غذا ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>