19 بهترین لباس شنای آستین بلند: لباس شنای آستین بلند

[ad_1]

لزوماً فکرش را نمی کردید ، اما سواحل و استخرها فکر می کنند شنا كردن (بخشش جناس) با لباس شنای آستین بلند این تابستان روندی وجود دارد که هرساله به دمنوش می آید و ما قبلاً بهترین لباس های بیکینی و یک دست لباس شنای ورزشی را انتخاب کرده ایم تا در این فصل به کار خود ادامه دهیم. اما ما با کمی پوشش بیشتر در جستجوی چیزی هستیم.

در ابتدا چیزهایی مانند لباس های سنتی الهام گرفته از موج سواری مورد توجه قرار می گیرند ، اما با یک جستجوی سریع در Google مشخص می شود که گزینه های زیادی در مورد لباس شنای آستین بلند. لباس شنای یک تکه و جلیقه راش کلاسیک یا سایر گزینه های مدرن مانند سبک های بریده شده (برای جفت شدن با ته بیکینی با کمر بلند) و لباس های بلند برای کسانی که مایل هستند یا باید هرچه بیشتر پنهان کنند وجود دارد. اگر این شما هستید ، به ویرایش بهترین لباس های شنای متوسط ​​بروید.

فراموش کردید چگونه لباس بپوشید؟ این 25 لباس تابستانی مورد تأیید مد لباس ساده ترین موارد اضافه شده برای یک کمد لباس شیک پس از قفل است

چه یک ظاهر ورزشی را ترجیح می دهید یا اینکه فقط کمی از آفتاب محافظت کنید ، یک لباس شنای آستین بلند به اندازه غوطه وری در دریا وسوسه انگیز است. به نظر ما هرگز نمی توانید لباس شنای بیش از حد داشته باشید ، خصوصاً وقتی می توانید تکه هایی از آب را نیز بپوشید (فکر کنید لباس های بدن یا تاپ های زراعی مناسب است). لباس شنای آستین بلند بهترین وجهی است که شما می توانید به کشوهای خود ببخشید ، نیازی به ذکر نیست که از زمانی که آدل یک عکس از لباس خود را در اینستاگرام منتشر کرده است ، محبوب شده است ، بنابراین شما می توانید شرط بگذارید که چندین مورد دیگر را به ما اضافه خواهیم کرد ویرایش های کنار استخر اگر آنها به اندازه کافی خوب هستند غلتیدن در اعماق (نمی تواند کمک کند) پس آنها به اندازه کافی برای ما خوب هستند.


این صندل های مورد علاقه ما هستند که برای خرید تابستان انگشتان پا را می پوشانند – شکاف انگشت پا ، دیگر نیست!

این طرح موج دار آستین بلند از Rip Curl دارای بریدگی های چاپلوسانه ای برای معده و کمر برای برافروختگی پوست است ، در حالی که این لباس شنای آستین بلند Y-3 AOP از آدیداس میزبان یک زیپ تا گردن برای یک پایان شخصی است – لازم به ذکر نیست آثار هنری گل خیره کننده که در بالا چاپ شده است. نایک ویکتوری کاملاً پوشیده از لباس شنای تونیک است که کاملاً متناسب با شلوار استرچ و حجاب است ، اما می توان آن را به تنهایی با یک جفت ته بیکینی پوشید – دنیا صدف شماست!

به دنبال محتوای بیشتر لباس شنا هستید؟ نگاهی به خط لباس شنای بازیافتی ریکسو ، جمع بندی بهترین بیکینی های دور کمر ، این مارک لباس شنا فراگیر و شیک ترین گزینه های بیکینی که متناسب با سینه بزرگتر است. ما همچنین کافان هایی داریم که به دو لباس تابستانی و حوله های ساحلی تعطیلات بعدی شما را می برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

21 بهترین شلوار جین که در این تابستان و فراتر از آن زندگی خواهید کرد – طول برمودا ، دوست پسر ، بریده بریده و فرسوده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>