19 بهترین مکالمه ، به علاوه چرا مربی نوستالژیک باید مارک مورد علاقه شما باشد

[ad_1]

به یاد دارید که چه زمانی مکالمه همه آنچه همه پوشیده بودند بود؟ عملی و راحت ، آنها بهترین لباس برای لباس پوشیدن لباس یا ایجاد لباس تابستانی کمی جذاب تر بودند. وقتی همه از مرحله “ایمو” خود عبور کردند (نه؟ فقط من؟) آنها بودند مربیان انتخابی برای نشان دادن سمت جوانتر خود را.

ما هستیم بنابراین در اینجا برای این واقعیت که آنها در حال بازگشت هستند – اگرچه ، صادقانه بگویم ، من حتی نمی دانستم که آنها از بین رفته اند – و اینکه آنها بار دیگر لحظه مد خود را سپری می کنند. بعد از یک سال پوشیدن دمپایی ، دندانه های من پوشیدن چیزی را که کمی حمایت کننده تر باشد ، هیجان زده نمی کنم ، اما ایده لیز خوردن یک پاشنه پا یک ایده است که ترجیح می دهم هنوز به آن فکر نکنم. در حال حاضر ، همه چیز درمورد پیوستن به باند واگن است که می خواهد عاشق Converse شود ، بنابراین ما بهترین مدل های پرفروش و پرطرفدار را برای استفاده زنان در این تابستان و فراتر از آن جمع کرده ایم.

ما هزاران شلوار جین کمر بلند را جستجو کرده ایم – در اینجا ویرایش 26 جفت برتر ارائه شده است

وقتی نوبت به انتخاب یک جفت Converse می رسد ، همه اینها به بالا مایل شدن مچ پا و این که آیا شما یک کفی فرم صاف یا چیزی پایین تر را ترجیح می دهید. آیا جرأت دارید با رنگ پررنگ لباسهای اتاقتان را جبران کنید یا مینیمالیست تر هستید؟ شما می توانید گروه خود را با چسبیدن به یک پالت رنگی منسجم (که ما به شما تی شرت سفید و مربیان سفید مطابق با شما نگاه می کنیم) ارتقا دهید ، یا می توانید به یک درگیری بروید – در اینجا قضاوتی نیست!

کدام یک از مکالمه ها را باید بخرید که اکنون دوباره مد شده است؟

من معتقد هستم که یک جفت Chuck Taylor All Stars از Converse بهترین سالهای سال شما را می بیند. بهترین قسمت؟ آنها با همه چیز می روند. یک کیف دستی و چند عینک آفتابی بگیرید تا مطابقت داشته باشد و اطمینان حاصل کنید که فوق العاده زیبا به نظر می رسید Balenciaga همانطور که گوچی نیز انجام می دهد در حال حاضر در حوزه مربیان دور می زند ، اما اگر به دنبال چیزی با قیمت * کمی * کمتر (اما نه چندان شیک) هستید ، Converse نام تجاری شما است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با این حال ، از اواخر وقت ، من همه تأثیرگذاران مورد علاقه خود را در حال جابجایی یک جفت سبک Converse x Comme Des Garçons دیده ام. ایجاد شکاف بین مربیان طراح و پیشنهادات خیابان های بالا ، آنها همچنین باعث ایجاد یک پایان مدرن برای ویرایش های دقیق تر و متناسب تر می شوند. و ما نمی توانیم از Lugged Chucks Converse اشاره نکنیم ، آنها بیش از حد در مقیاس بسیار مهم تیز هستند. به هر سبکی که بروید – خواه یک جفت طرح دار ، نئون ، مش یا یک جفت کاملاً سیاه باشد – Converse شما به زودی به صحنه های شما تبدیل می شود (دوباره).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

37 گرمترین جفت صندل برای تابستان 2021 (برنامه شما هرچه باشد!)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>