19 لباس ساقدوش عروس سفید برای عروسی های تابستانی

[ad_1]

طبق افسانه ها ، وقتی جن های بد در زمین پرسه می زدند و وقت خود را صرف ریختن طلسم بر دوشیزگان باکره می کردند ، شخصی ساقدوش عروس ایجاد کرد. کار ساقدوش عروس این بود که حواس پرهای بد را از عروس واقعی دور کند (نه نیازهای مدرن برای تنظیم آخر هفته های مرغ ، بررسی رژ لب و نگه داشتن دسته گل) لباس های ساقدوش سفید به عنوان یک تاکتیک طعمه ابداع شدند. اب زیر کاه ، ها؟

هزار سال سریع جلو بروید و افسانه ها از مد افتادند. عروسی عوض شد. شاید ما نمی خواهیم با کسی ازدواج کنیم که بدون رضایت ما را می بوسد. شاید ما ترجیح دهیم به جای آن با یک شاهزاده خانم ازدواج کنیم. لباس های ساقدوش سفید نیز درخشش خود را از دست دادند. TBH ، با رنگین کمانی واقعی از سایه ها برای انتخاب ، به اندازه کافی منصفانه است که عروس های قرن گذشته چند گزینه دیگر بخواهند

روند عروسی در سال 2021 آشکار شد: همه چیز در مورد لباس های بلند ، علامت های گیاه شناسی و عروسی های جمعه است

اما حالا؟ خوب ، آیا دنیا تغییر نکرده است؟ از نو. همانطور که عروسی ها تابستان امسال برگشتند ، برگشتند ، عروس های 2021 کارها را متفاوت انجام می دهند. تشریفات کوچکتر ، لباس عروسی خیابان های بالا ، دسته های گل خشک و اکنون ، لباس های ساقدوش سفید نیز بازگشته اند!

از نظر سبک ، رنگ سفید همیشه تازه است اما انتخاب این ساده غیر رنگی ساده ترین راه برای اجازه دادن به خدمتکاران شما است که یک سبک لباس ، شکل و شمایل متناسب با بدن و شخصیت آنها را انتخاب کنند تا به یک جشن عروسی شما یک احساس خاص بدهد – در حالی که عکسها هنوز هم منسجم به نظر می رسند.

روند لباس عروس که در سال 2022 انتظار می رود – از نقوش شبح پرنسس تا آستین های نمایشی و شنل

اگر به طور عملی فکر کنید ، اگر پس از عروسی تغییر فانتزی انجام دهید ، سفید ساده ترین سایه برای رنگ آمیزی است ، به این معنی که لباس شما بیشتر می شود (تلاش دائمی ما برای سبک پایدار).

همچنین خوب است بدانید که اگر وجود دارد هستند هر روح بدخواهی که در کمین است ، آنها فقط از تاری لباسهای سفید گیج می شوند و به مکان دیگری می روند تا جادوهای خود را بپاشند.

اما کدام یک از موارد مورد علاقه ما هستند؟ سبک هایی متناسب با آن وجود دارد هر نوع عروسی – و ساقدوش عروس – در این فصل. ASOS دارای یک انتخاب حماسی از لباس های ساقدوش عروس در خیابان های عالی است. لباس لغزش ساتن ، یقه مربع ، حداقل شیک است در حالی که لباس بدون پشت آنها با پولک برای عروسی شب پاشیده شده است. بسیاری از مارک های آنلاین و خیابانی در حال ایجاد دامنه های خاص عروس هستند که می توانند با عروس و کنیزها قابل تعویض باشند – اما فقط بررسی کنید عروس شما با انتخاب چیزی مناسب است در حقیقت اول عروس.

سلف پرتره همیشه لباس مخصوص ماست. ما می گوییم من لباس توری میدی آنها را برای یک مراسم دفتری ثبت می کنم ، در حالی که لباس پنبه ای اصلاح شده ایزابل مارانت اتیول برای عروسی شهرستان با یک فضای کلبه ای ایده آل است. ما لباس ماکسی بدون بند لباس We Are Kin شیرین و در عین حال سکسی است. بنابراین ، کدام یک را انتخاب خواهید کرد؟

بعد از مطالب بیشتر عروسی؟ به این ترتیب لباس های مهمونی عروسی تابستانی را به سمت ازدواج در عروسی های دوستتان بچرخانید ، اینجا لباس های عروسی شیک برای خانم ها است اگر نمی خواهید لباس بپوشید و در این جهت لباس های عروس آستین بلند از پا در می آیند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون ، او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>