19 لباس و لباس حزب نامزدی: از گالوان تا ASOS

[ad_1]

ماه های گرم همیشه شاهد نامزدی های زیادی هستیم و به ما اعتماد کنید ، ما از آن شکایت نداریم – ما دوست داریم در آن حلقه های نامزدی منحصر به فرد در فیدهای اینستاگرام خود غر بزنیم. اما این بدان معنی است که اگر شما عروس خوش شانس باشید ، مهمانی نامزدی برای برنامه ریزی و شرکت در آن برگزار می کنید (که بیایید قبول کنیم ، تقریباً به اندازه روز بزرگ مهم است). برنامه ریزی که لباس مهمانی نامزدی پوشیدن اولویت اصلی است – شما می خواهید هنگام جشن این واقعه جادویی و دریافت آن هدایای نامزدی ، بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. چه کسی می تواند شما را سرزنش کند؟

مهمانی نامزدی شما اولین رویداد مربوط به عروسی است ، بنابراین به عنوان فرصتی مناسب برای تنظیم لحن نه تنها سبک عروس بلکه سبک عروسی شما نیز محسوب می شود. آیا به دنبال مضامین سنتی خواهید رفت یا بیانیه ای با رنگ زیاد ارائه خواهید داد؟ شما همچنین لباس های ساقدوش عروس خود را به ذهن متبادر کرده اید ، یک مادر متفکر هدیه عروس برای خرید ، و اجازه دهید لباسی را که هنگام گفتن نذر خود می پوشید فراموش نکنیم. زمان ایده آل برای شروع فکر کردن در مورد مفاهیم و مضامینی است که می خواهید در طول این مدت مهیج ادامه دهید تا همه چیز به هم متصل شود.

21 لباس عروس در خیابان های عالی برای عروس صرفه جو و در عین حال شیک پوش

اکنون که مهمانی های بزرگتر در فضای باز برگزار می شوند و همه به چیزی برای جشن گرفتن احتیاج جدی دارند ، ضروری است که مناسبت را به خاطر بیاورید – و البته این لباس شما را نیز شامل می شود. مهمانی نامزدی صمیمی لزوماً به معنای این نیست که شما نمی توانید در آن مجموعه شرکت کنید – هر عروس تازه کار شایسته بهترین ها را دارد – و تا 21 ژوئن (اگر همه طبق نقشه نقشه راه پیش برود) محدودیتی در نحوه شما جشن می گیرید ، کجا ، یا با چه کسی همراه است.

ما 21 لباس بلند پیدا کرده ایم که اگر می خواهید این تابستان میهمان عروسی شوید ، مناسب است

برچسب لباس مورد علاقه همه ، Galvan ، با لباس والنسیا دقیقاً می داند که به دنبال چه چیزی هستید. با ابعاد قیمت بالاتر (گرچه شما این را شایسته آن هستید) ، طراحی ابریشم تمام ظرافت و ظرافتی را که می خواهید بخواهید ترجیح دهید ، به تصویر می کشد. به طور مشابه ، طراحی جذاب Portofino اصلاحات مطمئناً هجوم تعارفاتی را پیش روی شما قرار خواهد داد. در انتهای پایین طیف قیمت ، ASOS قطعات متنوعی را برای مناسبت خاص شما در نظر گرفته است – از لباس های سفید ، تا لباس های ساتن با رژ گونه و ست های پولک – برای کسانی که می خواهید پول خود را برای لباس عروس پس انداز کنید.

لوازم جانبی زیبایی عروس برای سطح بعدی موهای روز عروسی شما

برای خود یک کوکتل بگیرید و بهترین کفش پاشنه دار و کیف کلاچ خود را بیرون بیاورید ، ما مهمانی نامزدی را از همه چیز گرفته ایم ، از لباس های تمام قد گرفته تا لباس های پیچیده و لباس های کوچک بازیگوش. ما قول می دهیم که هرچه انتخاب کنید کاملاً حلقه نامزدی خیره کننده شما را کامل می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>