19 مورد از بهترین زندگینامه ها از سیاستمداران گرفته تا ستارگان پاپ ، بازیگران و فعالان

[ad_1]

اگر شروع به کمبود ایده های فعالیت قفل کرده اید ، می توانیم تضمین کنیم که تنها نیستید. احساس اینکه همه اره مویی گیج و متحیر شده اید ، نان موز و حتی خارج شده از Netflix ممکن است اجتناب ناپذیر باشد پس از تقریباً یک سال (!) قفل خاموش و روشن و فاصله های اجتماعی.

خوشبختانه جمع کردن با یک کتاب خوب یکی از فعالیت هایی است که به نظر می رسد * هرگز * قدیمی نمی شود. در دورانی که بیشتر ما به دنبال حواس پرتی از واقعه فعلی Coronacoaster هستیم ، یک کتاب توانایی این را دارد که تخیل شما را به تصویر بکشد و شما را به دنیایی متفاوت منتقل کند به گونه ای که حتی بخارپوش ترین صحنه بریجتون نیز نمی تواند. و برخی از بهترین کتاب های موجود در اینجا داستان زندگی دست اول ستاره های پاپ ، طراحان لباس و فعالان سیاسی است.

اینها 22 کتاب از بهترین نویسندگان سیاه پوست است که باید در لیست خواندن شما قرار گیرند

بنابراین ما یک ویرایش از بهترین زندگینامه ها که از کلاسیک گرفته تا خوانش مشهور فرهنگ پاپ – و به همان اندازه که متنوع هستند ، همه آنها شایسته مطالعه کامل هستند ، حداقل یک بار در زندگی شما با خواندن این خاطرات ، توانایی خنداندن و گریه کردن ، الهام بخشیدن و شوکت دادن شماست ، این فقط حواس پرتی است که همه ما به آن احتیاج داریم.

بنابراین چه چیزی لیست ما را ایجاد کرد؟ کتاب “دفتر خاطرات یک دختر جوان” از آن فرانک و “پیاده روی طولانی تا آزادی” از نلسون ماندلا هر دو به دلیل توصیف صادقانه و اغلب دلخراش قلبشان در مورد زندگی با تبعیض شدید ، در لیست خوانده شده قرار دارند و مدتها پس از پایان کار با شما خواهند ماند . همچنین کتاب هایی برای دوستداران زیبایی مانند جو مالونز وجود دارد: My Story ، مد خوانده شده دایان فون فورستنرگ و شهرت صادقانه و خنده دار لیلی آلن.

37 زیباترین کتاب میز قهوه برای هر خانه ای که دارای دکوراسیون مناسب باشد

برای دریافت راهنمایی خرید ، فروش انحصاری و جزئیات جدیدترین نسخه های زیبایی در ایمیلی که واقعاً می خواهید باز کنید ، در خبرنامه هفتگی GLAMOR Shopping Edit وارد شوید.
علی را در اینستاگرام اینجا دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>