19 نفر از بهترین قهرمانان حمام و بدن از نظر ویراستاران و خوانندگان ما

[ad_1]

اخیراً چند بار کلمه خودمراقبتی را شنیده ایم؟ ادامه دهید ، دست ها را بالا ببرید. و چه تعداد از ما واقعاً آن استحمام را انجام می دهیم ، یا تمام شب ها را به ماسک زدن ، مالش دادن و رفع خستگی اختصاص می دهیم. هوم

قرار است حمامهای ما دکوراسیون زیبایی باشد – پناهگاههای بخارپذیر برای استراحت و آرامش. اما بیشتر اوقات ، آنها مکانی هستند که ما می خواهیم برای مدت کوتاهی از همسر یا فرزندان خود پنهان کنیم – و شاید یک پیمایش پنهان Insta – قبل از اینکه دوباره به سنگ سنگ برود.

کارهایی که باید انجام شود تمام شده است؟ چگونه می توان آن حمام های آرامش بخش را که در اینستاگرام مشاهده می کنید ایجاد کنید

بنابراین ، به جای برنامه ریزی عصر را در نمک های حمام معطر اسطوخودوس خیس کنید ، یا معنی برای زدن کمی لوسیون به مخفیگاه کرگدن که ما آن را کلاهک زانو می نامیم ، همه ما باید کمی بیشتر مراقب خود مراقبتی باشیم و فقط این کار را انجام دهیم.

مطمئناً ، اگر محصولی که ما از آن استفاده می کنیم خوشمزه خارج از نمودار باشد ، این همیشه انگیزه خوبی است ، نه؟ و اگر اینها هدف واقعی داشته باشند – مانند اینکه پوست ما به اندازه ملحفه های گوئینت نرم شود – خوب ، این یک پاداش بسیار خوبی است.

بهترین روغن های بدن برای صاف ، لطیف و لطیف نگه داشتن پوست شما

ما بهترین محصولات حمام و بدن را با توجه به علاقه مندی های خوانندگان (ما تعدادی از برندگان GLAMOR Beauty Powerlist را که توسط شما رأی داده شده است) و همچنین موارد برگزیده سردبیر خود جمع آوری کرده ایم.

روغن حمام Aromatherapy Associate یک امر کلاسیک است – اگر بدنبال پوست ابریشمی و رایحه های بهشتی باشید واقعاً نمی توانید خیلی بهتر شوید (Destress ، مدیر زیبایی ما ، مورد علاقه کامیلا است). اگر در تلاش برای خوابیدن هستید ، دبورا ، سردبیر ما ، از تهویه بدن منیزیم تسکین دهنده Neom پشتیبانی می کند. این عطر برای کمک به شما در حالت شاد بودن در حالی که بافت لوکس است ، طراحی شده است.

روغن چند منظوره Huile Prodigieuse Nuxe در سراسر تیم مورد علاقه مردم است ، اما شی ، معاون زیبایی ما ، توصیه می کند نسخه براق را برای اندام های درخشان زیبایی انتخاب کنید.

اگر به دنبال چیزی برای صاف کردن پوست پر از دست انداز مرغ هستید ، اسکراب بدن KP Bump Eraser Body First Aid Beauty بهترین فروش در Feel Unique است و اگر می خواهید بدانید خوانندگان محصولات حمام کدام یک از بهترین ها را انتخاب کرده اند ، پس شما فقط باید به پیمایش ادامه دهید …

در اینجا 19 مورد از بهترین محصولات حمام و بدن را امتحان کرده اید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>