20 مبل راحتی برای هر بودجه و سبک 2021

[ad_1]

وقتی نوبت به انتخاب می رسد بهترین مبل برای خانه شیک شما ، راحتی * کلیدی است. اما زیبایی شناسی در یک ثانیه نزدیک می شود ، درست است؟ شما یک مبل لوکس یا کاناپه ارزان قیمت می خواهید که از کوسن های مجلل ، فرش ، لامپ ها و چاپهایی که خرج کرده اید تعریف کند. سن با دقت انتخاب کنید.

خواه دنبال یک مبل گوشه شیک باشید که از آن به عقب برگردید و استراحت کنید یا یک مبل چرمی که برای یک قرار ملاقات سریع در اتاق نشیمن لرزش ایجاد می کند ، اکنون (بخوانید: هفته ای که می توانیم سرانجام عزیزانمان را به داخل خانه های خود دعوت کنیم) زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در مبل راحتی است که سالها از آن لذت خواهید برد.

اگر می خواهید خانه خود را به روز کنید ، بهترین مبل های تختخواب شو برای خرید در خواب های بعدی است

ما در صورت داشتن مهمان برای اقامت ، در حال حاضر بهترین مبل های تختخوابی را جمع آوری کرده ایم ، اما اکنون نوبت به اتاق خواب است واقعی کاناپه. قطعه مبلمان سرمایه گذاری. سنگ بنای منطقه زندگی شما. آغوش راحتی که در پایان یک روز طولانی سخت در آن میز خواب وحشتناک لازم دارید. بنابراین ، ما بخش های بهترین فروشگاه مبلمان آنلاین – از Made.com گرفته تا مارکس و اسپنسر و جان لوئیس – را جستجو کرده ایم تا بهترین مبل ها را برای هر نوع سبک و خانه پیدا کنیم.

یافته های ما؟ علاوه بر محبوب ترین ساخته ها (صندلی های مبل تیزهوشی گران تر اما با دوام ترین گزینه ها) ، در حال حاضر چند روند وجود دارد که فضای مبل را تسخیر می کند تا توجه داشته باشید. وقتی صحبت از رنگ می شود ، هر چه جسورتر و روشن تر ، بهتر است. چرا؟ ما * همه * نه تنها به پسا همه گیری برای تقویت روحیه نیاز داریم ، بلکه برای دخترانی که اجاره می دهند ، سرمایه گذاری در یک مبل رنگی پاپ به این معنی است که شما می توانید در یک لحظه شخصیت و سبک خود را به فضای خود اضافه کنید. به علاوه ، می توانید آن را با خود به خانه های آینده ببرید.

پارچه ، مخمل و چرم همچنان عالی سلطنت می کنند. پیمایش سریع به پایین خوراک اینستاگرام شما اثبات مورد اول (و همچنین این واقعیت است که هابیت از افزایش 150 درصدی فروش مبل مخملی سبز ، نارنجی و بنفش گزارش کرده است). در مورد مورد آخر؟ این برند همچنین گزارش داد که تقاضا برای مبل های چرمی بیش از دو برابر شد در طول چند سال گذشته ، مبل های چرمی نرم و قهوه ای مایل به قهوه ای یک انتخاب جدی محبوب است. سپس این مبل چرم برنزه را به سبد خرید اضافه خواهیم کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در آخر ، بیایید مبل صحبت کنیم شکل ها. ما شاهد افزایش مبل هایی هستیم که به عنوان تقسیم کننده اتاق در فضای زندگی و آپارتمان های به سبک صنعتی دو برابر می شوند. مبل های بزرگ با پایه های نازک فلزی (مبل گوشه ای نارون غربی ، همانطور که در جان لوئیس موجود است) توهم فضای بیشتری را برای شما ایجاد می کند. اما مهمانان شما می توانند به وفور انباشته شوند. ما همچنین شاهد افزایش شرکت های مبل در یک جعبه (فکر می کنیم Snug ، که در حال حاضر پیشرو است) برای مبلمان با کیفیت بالا است که می تواند در عرض چند دقیقه بدون ابزار جمع شود. درست در خیابان ما.

15 بهترین قاب خواب برای یک خواب شگفت انگیز در شب (و به روزرسانی اتاق خواب شیک)

بعد از محتوای بیشتر خانه و فضای داخلی؟ به اینجا بروید تا بهترین قاب های تختخواب را سریع تر ارتقا دهید ، در این جهت برای میزهای قهوه ای مناسب برای هر خانه ای که دارای شرایط مناسبی باشد و در اینجا برای میزهای کنار تخت برای هر سبک و بودجه ای.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>