2021. گرایش مو و تابستان در تابستان

[ad_1]

ما با کلمات سرود رقص بیرون می رویم همه آزاد هستند (برای احساس خوب بودن) در گوش ما زنگ می خورد ، و تقریباً حال حاضر حال و هوای ما را جمع می کند. و طولی نکشید که می توانیم دوباره به زمین رقص و جشنواره برویم ، ما آرزو داریم که موها و آرایش ها متناسب باشد.

عکاس دانیل توماس اسمیت مدیر زیبایی کامیلا کی مو سید هیز برای بابلیس رنگ مو رنگ جوش چوب آرایش سلیا برتون برای Glossier ناخن چری برف سبک میشل دوگوئید کارگردان خلاق دنیس لی تولید ربکا هانیبون مدل ها بلا و النی مای در Anti Agency؛ Chizoba و Florence Rose در مدیریت مدل شیر ؛ داماریس در مدلهای برتر

بعد از یک دوره جمعی از درون نگری ، درمورد اینکه چه کسی هستیم و می خواهیم چه چیزی را پیش ببریم ، همه ما زندگی کامل و رنگارنگ را دنبال می کنیم. ما آن را برای احیای زیبایی بزرگ ، با بیانی بازیگوش و سبک تجربی فرا می خوانیم.

سلیا برتون ، آرایشگر اروپایی Glossier و طرفدار این چهره ها می گوید: “این تقریباً شبیه لحظه پس از جنگ است ، با شرایطی كه آزادی بیان را تشویق می كند.” سید هیز ، آرایشگر مو و سفیر بابلیس نیز می توانند این حالت را در مو احساس کنند. “مردم در حال حاضر بسیار بی خیال هستند. آنها یا می خواهند زرق و برق را بالا ببرند یا جسور باشند ، آزاد شوند و به دنبال یک ظاهر کاملاً جدید باشند. ما همچنین می بینیم که رنگ مو نیز تحت فشار قرار گرفته است. ”

در اینجا ، همراه با جاش وود ، رنگ آمیزی مو ، موافقان یک ضربه رویایی از زیبایی زیبایی تابستانی را ارائه می دهند تا نگاه شما را به هر کجا که می خواهید ببرید.

BUDDING BUZZ

سید می گوید: “رفتن به یک وزوز یک انتخاب قدرتمند است.” این جسورانه ، سرکش است و ویژگی های شما را در معرض دید قرار می دهد ، بنابراین واقعاً متوجه آنها می شوید ، خواه این استخوان گونه باشد یا چشم. ” النی که اخیراً مسلمان شده است ، موهای خود را در حالت قفل تراشیده و سپس پیشاهنگی کرده و مدل شده است.

برای شلیک ، موهای او به رنگ صورتی ملایم با لعابی نیمه دائمی در آمد ، Pink Quartz Glaze £ 19 ، Josh Wood Color (از 4 ژوئن موجود است) ، روی پایه سفید کننده لایه بندی شده است. جوش رنگی می گوید: “رنگ های صورتی ملایم روی برش وزوز به خوبی کار می کنند ، باعث لطیف شدن ظاهر و ایجاد پایه ای عالی برای بازی می شوند.”

قبل از اینکه سید خلاق شود ، لبه های مو را با Babyliss Super X Cordless Clipper ، 120 پوند ، مرتب و محو می کند ، شروع با درجه دو و لبه های کمرنگ تا درجه یک. سپس شروع به کار با شابلونهای برش خورده و اسپری کرد تا این گل گل الهام بخش را ایجاد کند. به آن به عنوان یک دیوارنویسی مو فکر کنید که می تواند هر آنچه را که می خواهید بگویید. سپس شما این آزادی را دارید که آن را بشویید و از ابتدا شروع کنید.


بالا ، هر دو Miu Miu ؛ گوشواره ، روکسان؛ جواهرات دیگر ، خود مدل است

پوست شاد

سلیا می گوید: “به آن درخشش پوست بعد از صورت فکر کنید.” بله ، نوعی از وسواس مراقبت از پوست ما بود که در هنگام قفل کردن ، چهره پردازان از مرز خارج شدند. برای بدست آوردن ظاهر ، سلیا آماده سازی پوست را تمدید کرد و ابتدا Pfeffer Sal Essential Serum ، 85 پوند را پاک و استفاده کرد. “این یک درخشش هیدراته و چاشنی فوری به دست می دهد.” وی این کار را با Glossier Priming Moisturizer Rich ، 29 پوند دنبال کرد “زیرا باقی مانده ای برای کار با آرایش عالی است”. اتمام با Glossier Futuredew ، 23 پوند – یک سرم براق و هیبریدی با مزایای مراقبت از پوست که همچنین به پوست یک درخشش صورتی رنگ طبیعی می بخشد.


کت ، گوچی؛ گوشواره ، Missoma؛ جواهرات دیگر ، خود مدل است

سلیا می گوید: “نکته اصلی در آرایش براق ،” استفاده آگاهانه “و استفاده از انگشتان برای ذوب شدن کرم و ژل به طور یکپارچه در پوست است. او از رنگ روشن Glossier Perfecting Skin Tint ، 20 پوند به عنوان پایه استفاده کرد و فقط در صورت نیاز با Glossier Stretch Concealer ، 15 پوند ، لمس کرد. وی برای ایجاد یک برافروختگی سالم روی گونه ها ، می گوید: “از گونه های امتداد زیر استخوان تا بالاترین نقطه بالا توسط معبد با یک کنه نایک شکل پیکرتراشی کنید. من از ترکیبی از Cloud Paint در پف و حوا استفاده کردم [£15 each, Glossier]”

سرانجام او با Glossier Ultralip in Portrait ، 14 پوند براق و رنگ براق را به لب ها و گونه ها افزود. “آن را بر روی لب بزنید تا قدرت رنگ ایجاد شود و سپس با استفاده از انگشتان اضافی ، نقاط برآمدگی استخوان گونه را به آرامی براق کنید.
و از قسمت پیشانی تا چانه ، با استفاده از پودر تنظیم کننده منعکس کننده نور ، صورت را مات کنید. [£30, Nars]، “برتون را توصیه می کند.

کیسه پاستل

قلاب گاه به گاه رسماً در کنار آغوش بازمی گردد ، اما ‘shag’ نیز مدل موی لحظه ای است. “لایه های کوتاه و نامنظم یک لبه نرم و خنک دارند و آن را سرگرم کننده می کنند. فکر می کنم به همین دلیل مردم آن را دوست دارند! ” سید می گوید با رنگ تقسیم شده دو رنگ ، در سایه های شیرین سالاد میوه ، با لعاب صورتی کوارتز در بالا و لعاب رژگونه هلو ایجاد شده است [£19 each, Josh Wood Colour] در قسمتهای زیر مو.


ژاکت کش باف پشمی و بالا ، هر دو گوچی

برای سبک کردن ، Syd اسپری در Evo Root Canal Volumising Spray ، 22 پوند برای ایجاد لیفت در تاج و خشک شدن موها با سشوار Babyliss Hydro-Fusion 2100 ، 60 پوند. سید می گوید: “محدود کردن موخوره هنگامی که این مقدار لایه داشته باشید مهم است و فناوری پلاسمای خشک کن به قفل شدن رطوبت ، جلوگیری از پروازها و افزودن درخشش کمک می کند.” “برای ایجاد موج ، بدن و گزاف گویی ، موها را به دور پیچ لوله عصا پیچیدم [Babyliss 9000 Cordless Waving Wand, £180]، انتها را برای یک پایان مدرن بیرون می گذارم. ”

رنگ دو برابر است

“این یک شکل چرک چشم دهه 80 است ، بالای سوکت و از لبه آن بیرون زده ، با یک لب نارنجی جفت شده و چرا که نه؟ سرگرم کننده است ، “سلیا را مجذوب خود می کند.” الهام دهه 80 هرگز پیر نمی شود ، این بیانگر بیان آزادانه ، شورش و انرژی فرو خورده است ، درست مثل اینکه اکنون همه ما با یک سر و صدا از قفل بیرون می آییم. “

برای ایجاد فرم چشم ، سلیا آن را با Beauty Pie WonderColour Longwear Cream Shadow Stick در لیلا ، 22 پوند ، ترسیم کرد. “مانند یک آغازگر عمل می کند.” سپس او را با سایه یاس بن بست ، و Glossier Lidstar را در لیلی فشار داد ، 15 پوند در مرکز درب برای یک براقیت رنگین کمانی. برای اینکه به آن لطف کنید ، وی احساس زیبایی در ویکتوریا بکهام Satin Kajal Liner با رنگ مشکی ، 22 پوند را مستقیماً در خط آب و زیر مژه های تحتانی کار کرد.

روی لب ها ، سلیا با مداد لب Chanel Longwear در Rouge Tendre ، 22 پوند ، این شکل را مشخص کرد. سپس رنگ نارنجی براق و براق را به کار ببرید – Glossier Ultralip در کوپه ، 14 پوند. “یک روش عالی برای استقبال از رنگ ، محض ، براق و قابل ساخت است ، بنابراین بدون تعهد.”

برشهای جواهر

سید می گوید: “برای ایجاد این ظاهر پیچیده ، موها در قسمت های الماسی دور از صورت بافته می شدند و موها را محکم و یکدست می کردند.” ” اضافه کردن موهای آبی پاستلی از طول میانی تا انتهای آن. برای پایان کار ما با دستگاه صاف کننده بی سیم BaByliss 9000 دویدیم [£200] در مو ببندد. سپس مخلوطی از حلقه ها و حلقه های بافتنی و رنگی و فلزی را اضافه کرد تا هنگام حرکت او بدرخشد. ”

شستشوی سبز

“این برداشتی از چشم دهه 90 است که با سایه های برهنه طراحی شده است ، اما با یک اسید سبز اسیدی از Glossier Skywash در Lawn اضافه شده است [£15]. من کنار هم قرار گرفتن یک چشم سرگرم کننده و مات در برابر پوست شبنم را دوست دارم. این رنگ بی دغدغه است. ”

او چهره Chizoba را با Dior Backstage Face & Body Foundation آماده کرد ، 30 پوند با برس کرکی اعمال شد و به پوست آغشته شد. او گونه ها را با Glossier Cloud Paint در Spark ، 15 پوند ، کانتور کرد ، با استخوان های گونه بالا شسته و سپس لب ها را با یک براق کننده مرطوب کننده مرطوب پوشاند – Glossier Ultralip in Cachet ، 14 پوند.


تاپ و شلوارک ، هر دو استلا مک کارتنی؛ گوشواره حلقه ای ، Missoma؛ گردنبند ، روکسان؛ حلقه ها ، مایزی مو

نوار حبابی

از گریف در انگلیس ها گرفته تا گربه دوجا در گرمی ها ، نوارهای حباب دار روند رو به جلوی فرش های قرمز و فراتر از آن هستند. جوش می گوید این نسخه با یک ذوب سه رنگ از هلو به گیلاس و سپس به رنگ آبی ملایم درآمده است. “من عاشق مخلوط کردن پاستل با رنگهای عمیق تر مانند قرمز گیلاس برای استفاده غیر معمول هستم.” او با استفاده از Peach Blush Glaze در اطراف خط مو در قسمت جلوی مو ، جلوی Cherry Gloss و تکه های موی دم اسبی را با رنگ آبی Reef Glaze ، هر کدام 19 پوند ، رنگ Josh Wood ایجاد کرد.


و پایین کشیدن نوارهای بافتنی: “برای ایجاد پایه صاف برای مو و کاهش وز شدن مو ، من از Babiliss 9000 Straightener بی سیم استفاده کردم] [£200] در تمام موها ، “نشان می دهد Syd.” سپس یک ژل سبک را از طریق قسمت بالا کار داد تا موها را به یک دم اسبی محکم تبدیل کند. به تدریج بیشتر و بیشتر الاستیک اطراف پایه دم اضافه کنید تا محکم و محکم برای بقیه ظاهر ایجاد شود. برای ساختن نوار حبابی ، داخل دم اسبی را کمر کردم ، قسمتهای بالایی را صاف کردم ، سپس الاستیک را گره زدم و آن را به عقب فشار می دادم تا هر حباب ایجاد شود. این یک ظاهر همه کاره است که روی همه انواع و موهای مو کار می کند. “

چشم های زیبا PUNK

سلیا می گوید: “با یک نگاه ممکن است در ابتدا این چشم کاملاً آبی-دریایی پری دریایی به نظر برسد ، اما با شکل تیز زاویه ای و فضای منفی خارج شده ، در واقع چیزی پوک تر است.” هر بوش فضایی منفی به دقت و نوک بالایی او احتیاج دارد: “کاری را که معمولاً با آستر انجام می دهید انجام دهید و از شکل چشم خود تقلید کنید ، اما این کار را با فاصله نیم سانتی متر از چشم انجام دهید. همانطور که اعمال می کنید ، مستقیم به آینه نگاه کنید ، چشم هایتان باز باشد ، بنابراین می توانید به طور مداوم طرح کلی را ارزیابی کنید.

دو مورد ضروری او برای بدست آوردن ظاهر خط چشم Glosier Pro Tip ، 15 پوند و MyKitCo My Small On Point Buds ، 4 پوند.

برای آبی که با خط چشم ماندگار Chanel در رنگ آبی فروتن ، 22 پوند و پالت سایه چشم Dream Viseart Boheme ، 69 پوند ، رنگ آمیزی کرده است. “فقط با زدن Lash Slick ، ​​فضای بین آستر و چشم را کاملاً برهنه نگه دارید [£14, Glossier] برای حداقل مژه ها. “سلیا آبی را با یک سایه صورتی مایل به صورتی روی لب ها متعادل کرد – Glossier Ultralip در ویلا ، 14 پوند.

حلقه XXL

وقتی بزرگتر قطعاً بهتر است! سید نشان می دهد: “با این ظاهر ، همه چیز مربوط به توده مو بود ، بنابراین ما اضافه هایی اضافه کردیم تا واقعاً بر روی عرض و حجم ساخته شوند.” “برای تقویت بافت طبیعی داماریس و ضخیم تر و پرتر نشان دادن موها ، هر قسمت را در جهت متفاوتی حلقه کردم ، به عقب و جلو متناوب کردم ، تا اطمینان حاصل شود که ظاهر یکنواختی ندارد.”


کت و شلوار جین ، هر دو بهشت ​​ساخته مارک جیکوبز ، گوشواره ، روکسان

“من از عصای پیچ خورده BaByliss استفاده کردم [£25] برای فرهای محکم ، قسمتهای متناوب با عصای حلقه ای رژگونه رژگونه BaByliss [£23]. شکل گرز مخروطی به ایجاد یک حلقه متفاوت و چند بعدی کمک می کند. “

شناور خط

موهای بزرگ مو آرایی را می طلبند که در جای خود قرار داشته باشد ، اما شما خیلی به آن احتیاج ندارید – فقط یک یا دو رنگ نرم و پررنگ. سلیا توصیه می کند: “از سایه فعال یا آب چرب استفاده کنید.” “اگرچه ممکن است به نظر برسد که انگار با درخشش خلاقیت انجام شده است ، اما به برخی از دقت ها نیاز دارد.”

“شکل چشم را با رنگ دنبال کنید ، آن را بالای حفره نگه دارید و آن را کمی در لبه های بیرونی بلند کنید تا چشم چاپلوس شود.” سلیا یک ریمل رنگی اضافه کرد – جوهر ریمل مژه و ابرو Shiseido Controlled Chaos با رنگ آبی ، 25 پوند برای ایجاد مژه ها در برابر پوست داماریس.

سلیا برای اینکه پوست خود را طبیعی و شبنم نگه دارد ، با Glossier’s Futuredew ، 23 پوندی و Stretch Concealer ، 15 پوندی آماده شد و Ultralip معطر را با 14 پوند لب اضافه کرد.

در آنجا کافی است inspo؟ زمان سر زدن و کشتن تابستان است. لذت بردن!

برای کسب اطلاعات بیشتر از مدیر زیبایی Glamour UK ، کامیلا کی او را در Instagramcamillakay دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>