21 اسپری اتاق بهترین: اسپری های اتاق با بهترین بو برای خانه

[ad_1]

وقتی به فکر خوشبویی خانه خود می افتید ، ذهن خود را در نظر بگیرید فورا چشمک می زند به شمع ها ، دیفیوزرهای نی و پخش کننده های روغن اساسی ، درست است؟ گرچه پنهان نیست که ما یک شب دنج را با تمام پتوها و کوسن های اطراف خود دوست داریم ، اما بعضی اوقات آنها همیشه راحت ترین گزینه نیستند.

اغلب نادیده گرفته می شود ، خرید بهترین اسپری اتاق آسان ترین راه برای بالا بردن خانه یا مکان شما است. اسپری های اتاق این توانایی را دارند که بلافاصله محل زندگی شما را تازه کنند ، هیچ گونه تقصیری در انتظار اینکه قبل از بوییدن آنها کمی سوخته باشد وجود ندارد. البته ، شما می توانید به راحتی مقداری بخور بسوزانید یا در یک دستگاه پخش کننده نی نیز سرمایه گذاری کنید ، اما هیچ چیز به آسانی به عنوان یک اسپری ساده اسپری با دوام در فضای اتاق وجود ندارد.

بدون آتش و دوباره شارژ کردن ، بهترین اسپری اتاق با بهترین بو است که در دسترس شماست تا هر زمان که صلاح دیدید از آن استفاده کنید. برای دوستانتان مهمانی شام برگزار می کنید؟ برای حمام خود احتیاط لازم دارید؟ آیا می خواهید اتاق خواب خود را تازه کنید؟ شما به اسپری اتاق نیاز دارید. خبر خوب این است که ، بسیاری از مارک های عالی عطر یک اسپری لوکس اتاق با همان رایحه شمع یا عطر مورد علاقه شما دارند – بنابراین خانه شما می تواند به اندازه شما بوی خوبی داشته باشد و همه این بو را همانند شما تشخیص خواهند داد. شناخته شدن برای یک عطر (دلپذیر) چیزی است که همه ما به دنبال آن هستیم.

قرار دادن یک مرطوب کننده در اتاق خواب می تواند باعث بهبود پوست ، کمک به تب یونجه و بهبود کیفیت هوا در هنگام خواب شود

ما از اسپری های اتاق اسطوخودوس گرفته تا اسپری های اتاق طبیعی ، رایحه های ظریف گرفته تا رایحه های پیچیده تر ، لیستی از بهترین اسپری های اتاق را متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها تهیه کرده ایم. مطابقت با بوی مطبوع با اتاقی که از آن استفاده می کنید بسیار مهم است. به عنوان مثال ، چیزی شبیه به این اسپری اتاق Wild Mint از شرکت The White Company مناسب حمام یا آشپزخانه است زیرا رایحه تازه آن متناسب با محیط اطراف آن است. اسپری اتاق Baies دیپیتیک برای اتاق نشیمن شما مناسب خواهد بود و اسپری اتاق Aesop’s Cythera با یادداشت های گرم و چوبی برای غذاخوری های دنج ایده آل است.

استفاده از اسپری اتاق بهترین و آسان ترین راه برای نمایه سازی هر اتاق در خانه شما است ، خصوصاً وقتی که ما در حال حاضر وقت زیادی را در آنجا می گذرانیم! هر فضایی را متمایز می کند و بنابراین باعث می شود احساس محدودیت کنید. اسپری خوب اتاق به اندازه یک مبل خوب مهم است ، اگر یک مورد را تجربه کنید نمی دانید چگونه بدون آن زندگی کنید.

بهترین شمع های معطر برای ارتقا فضای خانگی شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>