21 بهترین بطری شیکر پروتئین برای خرید در سال 2021 در انگلیس

[ad_1]

تابستان دختر داغ بسیار زیاد است بر در این سال ، و اگر شما چیزی شبیه به ما باشید ، نمی دانید که چه چیزی شیکرهای پروتئینی قصد دارید به شما نرمترین و جالبترین نوشیدنی پست بدنسازی را بدهد – به هر حال ، چه کسی یک طراوت تند می خواهد؟

یک رژیم غذایی با پروتئین بالا (قبل و بعد از تمرین) هنگام افزایش عضله ضروری است که این دستاوردها را حفظ کنید و اکثر افراد برای کمک به مصرف آنها به دنبال آب پنیر یا پودر پروتئین وگان هستند. انتخاب عطر و طعم خوش طعم خوب و خوب است ، اما وقتی صحبت از ساختن پودرهای پروتئینی می شود ، مهم این است که شما در یک بطری شیکر خوب سرمایه گذاری کنید – اگر قضاوت نکنید اگر فقط از کسی که با سفارش خود آزاد کرده اید استفاده کنید!

خواه میکسر انتخابی شما شیر باشد یا فقط آب ساده ، یک شیکر پروتئین مناسب اطمینان حاصل می کند که همه چیز با هم ترکیب شده و قوام نرم و نوشیدنی ای در کیسه بدنسازی و در تمام نوارهای مقاومت و شلوار چسبان اضافی شما نشت نمی کند. ما همه آنجا بوده ایم. در حالی که ، بله ، شما اغلب می توانید یک شیکر پروتئین را از همان مکانی که پودر و سایر مواد ضروری خود را از آنجا خریداری می کنید پیدا کنید ، ممکن است بخواهید این چند مورد را قبل از افزودن یکی به سبد خرید خود در نظر بگیرید …

15 بهترین شلوار استرچ مخصوص بدنسازی با جیب برای نگهداری تلفن ، کلیدها و کارت بانکی (بدون افتادن آنها در اواسط برپی)

آیا بطری های پروتئین شیکر کار می کنند؟

اگرچه آنها هرگز به همان اندازه که ممکن است آبمیوه گیری یا مخلوط کن شما سازگار باشد ، سازگاری نرم و صافی ندارند اما بطری های شیکر پروتئین کار می کنند. به شما امکان می دهد یک نوشیدنی فوری در محل کار یا سالن بدنسازی ایجاد کنید ، لوازم جانبی عالی برای کسانی که همیشه در سفر هستند مناسب است. شکسته کردن آن از نظر ابتدایی ترین سبک ها ، یک بطری شیکر متشکل از یک فنجان با یک درب محکم بسته شده است ، که دارای یک فنجان آب آشامیدنی ، و یک توپی سیمی است که به راحتی در داخل آن قرار می گیرد.

اینکه چه مدت ایستادن در آنجا را تکان دادن بطری خود انتخاب کنید کاملاً به اولویت شخصی (و صبر) بستگی دارد ، اما بدیهی است هرچه بیشتر مخلوط کنید نوشیدنی شما نرمتر خواهد بود. انواع مختلفی از بطری ها نیز برای انتخاب وجود دارد ، از فولاد ضد زنگ گرفته تا شیکرهای پروتئینی الکترونیکی ، بنابراین قطعاً یک دلیل در مورد وجود آنها وجود دارد. همه اینها بستگی به این دارد که کدام یک برای شما و سبک زندگی شما مناسب تر است – اگر گاهی اوقات از خانه بیرون می روید ، ممکن است چیز ساده تری بخواهید یا یک ورزشکار مشتاق در ورزشگاه باشید (اول از همه کف زدن با شما) ) سپس سرمایه گذاری کمی بیشتر ممکن است نکته قابل تامل باشد.

بهترین سالن های ورزشی لندن از جمله کلاس های داخلی: از لوکس و منحصر به فرد تا پیشنهادات 24 ساعته فقط برای اعضا

آیا به بطری شیکر پروتئین نیاز دارم؟

اگر می خواهید شروع به استفاده از پودرهای پروتئینی کنید پس احتمالاً ایده خوبی است که یک شیکر خریداری کنید تا با آن کار کنید. مگر اینکه یک لیسک برقی یا مخلوط کن در خانه داشته باشید که بتوانید از آن استفاده کنید – و بدتان نمی آید که هر روز زندگی خود را با شستن آن بشویید – به دستگاهی نیاز دارید که اطمینان حاصل کند همه چیز به درستی با هم مخلوط شده است. آنجاست که بطری های پروتئین شیکر وارد می شوند.

هشدار دهنده (هر کسی که برای مدت زمانی یکی را در کیف ورزشی یا اتومبیل خود رها کرده باشد ، آن را تأیید می کند) ، شیکرهای پروتئینی اگر آنها را به درستی تمیز نکنید ، به سرعت بوی بسیار بدی خواهند گرفت. پناهگاه باکتری ها ، به خصوص اگر آنها را با شیر مخلوط کنید ، بقایای مکمل پروتئین شما باید به محض نوشیدن آن پاک شود. دستمال مرطوب دستی همیشه مطلوب نیست ، بنابراین گزینه های زیادی از جنس پلاستیک و فولاد ضد زنگ وجود دارد – مانند این گزینه از Myprotein – که کاملاً در ماشین ظرفشویی ایمن نیستند. پیو

بهترین بطری شیکر پروتئین چیست؟

بسیاری از ویژگی های مفید دیگر وجود دارد که باید هنگام بطری های شیکر پروتئین از آنها مراقبت کرد. درست متوجه ما شدید ، غیر از اینکه فقط پروتئین خود را تکان دهید ، برخی از بطری ها بسیار راحت تر از بقیه هستند. هنگام مسافرت ، توصیه می کنیم به دنبال یک شیکر پروتئین باشید که شامل یک محفظه ذخیره سازی داخلی باشد تا پودر شما را ذخیره کند تا وقتی که هستید آماده استفاده است – مانند این مورد از آمازون.

شیکرهای استیل ضد زنگ اگر قبل از بیرون آمدن ، آن را مخلوط کنید نوشیدنی های شما را خنک نگه می دارد ، به علاوه می توانید از آنها به عنوان بطری های آب استاندارد در بین لرزش ها استفاده کنید. برخی از بطری های لرزشگیر پروتئینی که با آنها روبرو شده ایم از یک توپ فلزی استفاده نمی کنند ، بنابراین اگر شما یک پرنده اولیه هستید و به چیزی احتیاج دارید که قرار نیست سر و صدای زیادی ایجاد کند ، ممکن است این گزینه گزینه خوبی برای شما باشد. در انتهای بالاتر از طیف نقطه قیمت ، قابلیت های پیشرفته و مخلوط کن داخلی را پیدا خواهید کرد – مکان خوبی برای جستجو اگر تازه کار روز را انجام داده اید و فکر می کنید بطری خود را تکان دهید ، شما را به گریه می اندازد.

چگونه می توان بدن خود را پس از یک سال زندگی بی تحرک از بین برد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

با این روش نمایش اسلحه 12 بطری شیکر پروتئین برتر ما در بازار.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>