21 بهترین شامپو برای هر نوع مو و بافت 2021

[ad_1]

شما نمی توانید بدون سرمایه گذاری در یکی از موهای نرم ، براق و کاملا سالم انتظار داشته باشید بهترین شامپوها. این یک واقعیت است. سفر به قفل های دلچسب مدت ها قبل از دوش گرفتن شروع می شود ، بنابراین اگر مقصر باشید که هر کدام از شامپوهایی را که در این مسابقات دو سرعته هفتگی در اطراف سوپرمارکت ارائه می دهد ، بگیرید ، راهنمای ما برای بهترین مارک های شامپو مناسب شما است.

وجود دارد تن امروزه از شامپوهایی که در بازار وجود دارد – از شامپوی شفاف و شامپوی ارگانیک گرفته تا شامپو برای موهای ریز ، شامپو برای موهای خشک و شامپوی بدون سولفات – بنابراین می توان مشکل داشت که از کجا شروع کنیم. اما اخم نکن! سردبیران GLAMOR – انواع مختلف مو ، رنگ و بافت آن – تقریباً هر شامپویی که وجود دارد مشغول آزمایش و آزمایش هستند. بله: ما این روزها به همان اندازه مراقبت از پوست مراقبت از موهای خود را جدی می گیریم – و شما نیز باید این کار را انجام دهید.

یک شامپوی خوب باعث پاکسازی مو می شود تا آلودگی ها و ضایعات پوست و مو را از بین ببرد (از این رو چرا شامپویی که انتخاب می کنید می تواند بر سلامت پوست و همچنین فرورفتگی شما تأثیر بگذارد) در حالی که قفل های شما نرم ، براق و بدون وزن است. بسیاری از شامپوها حاوی ترکیباتی به نام سولفات هستند که کف غلیظی را تولید می کنند که تمایل داریم از آن لذت ببریم (در آنجا هستند چند نکته منفی در مورد شامپوها حاوی سولفاتها هستند – اگر می خواهید تصمیم بگیرید در کدام اردوگاه بنشینید به سراغ راهنمای شامپوی فاقد سولفات بروید) و بهترین شامپوها اغلب بدون ایجاد تحریک ، بوی مطبوعی می دهند. موارد زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

شما باید شامپوی معمولی خود را برای نسخه بدون سولفات عوض کنید و در اینجا دلیل آن را آورده ایم

چگونه بهترین نوع شامپو را برای نوع مو خود انتخاب کنیم

1. بهترین شامپو برای موهای خشک

بهترین شامپوها برای موهای خشک ، شامپوهایی هستند آبرسانی، نرم شدن، مرطوب کننده یا جوان سازی خواص برای آبرسانی بیشتر ، ممکن است بدنبال مواد خاصی مانند کراتین (پروتئین پشت موهای سالم) ، روغن آرگان ، روغن بادام ، روغن آووکادو یا شیر نارگیل باشید. این عوامل شگفت انگیز به شما کمک می کنند تا قفل های شما به مقاومت مطلوب خود برگردد ، شکاف های انتهایی را از بین ببرد و موهای شما را بی وزن کند. حتی اگر موهای خشک خاصی ندارید ، سرمایه گذاری در یکی از این شامپوهای مرطوب کننده در ماه های سرد به محافظت در برابر دمای غوطه وری ، وزش باد مضر ، آلودگی و گرمایش مرکزی کمک می کند.

2. بهترین شامپو برای موهای نازک

اگر موهای نازک یا بسیار ظریفی دارید و کمی به تقویت آن نیاز دارد ، بدنبال شامپوهایی باشید که به خود می بالند ضخیم شدن یا حجم دادن خواص ریزش یا نازک شدن مو می تواند به دلیل تعدادی از عوامل زمینه ای ایجاد شود که می تواند توسط مواد موجود در شامپو برای موهای خوب برطرف شود. شامپوهای شفاف کننده انتخاب خوبی است ، زیرا حاوی حداقل مواد تهویه هستند که – علیرغم تصورات اولیه – می توانند موهای ظریف را جمع و وزن کنند.

3. بهترین شامپو برای موهای رنگ شده

بهترین شامپوها برای موهای رنگ شده حاوی مقادیر کمتری از شوینده ها اما مقادیر بالاتری از مواد نرم کننده هستند که به رنگ شما کمک می کنند تا برای مدت بیشتری شاداب بماند. شما می خواهید کسانی را که به خود می بالند در نظر بگیرید “محافظت از رنگ“،”محو شدن ضد رنگ” یا “مراقبت از رنگاز این طریق به دنبال بهترین شامپوی بنفش برای موهای بلوند و اینجا برای بهترین شامپو برای موهای قرمز باشید.

4. بهترین شامپو برای موهای وز

ضد موخوره“/”کنترل وز وز“شامپوها موهایی هستند که باید موهایشان را خسته کرد. آنها هنگام پاک شدن موها را صاف و آبرسانی می کنند تا به شما در کنترل یال کمک کنند.

5. بهترین شامپو برای شوره سر / بهترین شامپو برای پوست سر خشک

اگر پوست سر شما برای حفظ آرامش تلاش می کند ، می خواهید برای این شامپوهای تسکین دهنده یک خط تولید درست کنید. موادی مانند روغن درخت چای، نعناع تند و اسطوخودوس همزمان با احیای مجدد مو به تسکین پوست سر کمک می کند.

6. بهترین شامپو برای موهای آسیب دیده

اگر سالها گرمای زیادی روی موهایتان استفاده می کنید ، ممکن است قفل های شما آسیب ببیند. ولی نه فراتر از تعمیر. تقویت کردن، ترمیم کردن یا بازسازی شامپوها موهای شما را در دوزهای بالا مرطوب می کنند تا به شما کمک کنند تا صدمه ای که توسط سشوار / صاف کننده های مو / برس هوای گرم وارد می شود ، برطرف شود.

از هر نوع مویی که باشید ، ارزش خرید آن را دارد نرم کننده موی مناسب شامپوی شما وقتی می توانی چرا؟ بیشتر شامپوها و نرم کننده ها به صورت جفت فرموله ، تولید و آزمایش می شوند. مارک های شامپو مواد تشکیل دهنده هر یک از محصولات را بهینه می کنند ، بنابراین هر یک از آنها تعارف می کنند. در صورت مخلوط کردن مارک ها ، نتایج شما ممکن است کمتر موثر باشد. به شما هشدار داده شده است.

به گفته کارشناسان ، 50 بهترین محصولی که برای مراقبت از موهای بافت و آفریقا نیاز دارید

بهترین شامپو دنیا چیست؟

این کاملاً به نوع موهای شما بستگی دارد ، بنابراین به دنبال راهنمای ما در بالا باشید تا بهترین شامپو را برای شما جستجو کند. پس از انجام این کار ، به دنبال توصیه های محصول ما در زیر باشید – به علاوه راهنمای دقیق ما در سایر قسمت های وب سایت GLAMOR.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

در اینجا بهترین شامپوها از بهترین مارک های شامپو برای تضمین روز خوب مو ارائه شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>