21 بهترین فرش در فضای باز بریتانیا برای همه بودجه

[ad_1]

فرش در فضای باز وسواس فعلی من است: آخرین مورد از خرید طولانی مدت مبلمان باغ قبل از تابستان بسته بندی شده پر شده معاشرت در فضای باز

من مثل همه دیگران از پیوستن به عزیزانم بسیار هیجان زده ام و در صندلی های آفتاب ، صندلی های تخم مرغ آویز ، چترهای مخصوص فضای باز ، BBQ ها و اجاق های پیتزا ذخیره شده ام تا باغ خود را به فضایی تبدیل کنم که * در واقع * از گذراندن وقت لذت ببرید. اواخر هفته گذشته حتی یک استخر بادی به سبد خریدم اضافه کردم. OTT؟ شاید.

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست میزهای بیسترو گرفته تا فرش و مبل های باغ

یک فرش عالی برای پتو برای پیک نیک ، فرش های بیرون از خانه به بیرون از خانه کمک می کنند و ما را با یک منطقه کاملاً جدید (و بسیار شیک) با نقاشی های دیواری به ما برکت می دهند. با تشکر از مارک هایی مانند Dunelm ، John Lewis ، Argos ، La Redoute و Garden Trading ، این برندها وجود دارند تن فرش های فضای باز در بازار که فقط فریاد می کشند تا در سطح چمن / بالکن / پاسیوی شما پخش شوند و بالای آن یک گودال آتش نشانی / مجموعه ناهار خوری بیسترو / بانوج داشته باشید. باغ شما هرگز برای گرام آماده نبوده است.

برای سهولت زندگی شما ، ما ویرایش بهترین فرشهای موجود در فضای باز را برای خرید در حال حاضر تهیه کرده ایم ، از جمله فرش های ضد آب در فضای باز که می توانند در برابر آب و هوای عالی (نه چندان) انگلیس مقاومت کنند. برای هر چیزی که ضد آب و هوا ، با دوام و تمیز کردن آن تمیز باشد یک خط تولید درست کنید – و اگر می خواهید پایدار باشید ، فرش های بیرون از الیاف طبیعی مانند جوت یا کنف را در نظر بگیرید. آنها نه تنها برای استفاده در فضای باز مناسب هستند ، بلکه سازگار با محیط زیست نیز هستند.

بهترین صندلی های خورشیدی برای آوردن لرزش های شیک در تعطیلات به باغ پشتی شما

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

ویرایش کامل بهترین فرشهای موجود در بازار در حال حاضر را بخرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>