21 بهترین لباس صورتی: پرطرفدارترین رنگ تابستان

[ad_1]

اگر به دنبال بهانه ای برای تزریق کمی شادی به کمد لباس خود هستید – زیرا ، بیایید قبول کنیم ، اکنون هوا شرایط مناسبی برای ما فراهم نمی کند – پس بگذارید همین باشد.

پس از چندین فصل صرف پوشیدن چیزی غیر از سایه های بژ تونال و لوازم جانبی سفید گاه به گاه واقعاً zhuzh همه چیز ، ما خوشحالیم که به شما اطلاع می دهیم که رنگ است بازگشت – مخصوصاً یکی برای کمربندهای لباس ما برای تابستان 2021 تسلط دارد.

“حداکثر گرایی رنگین کمان” روند مد حاکم بر TikTok است ، و این می تواند راز جعل احساسات تابستانی در حال حاضر باشد

نمی توان انکار کرد که رنگ صورتی لحظه ای واقعی را پشت سر می گذارد ، و در حالی که “صورتی هزاره ای” ملایم در سال 2017 چشم انداز فضایی را به خود اختصاص داده است ، پیروان واقعی روند متوجه خواهند شد که برای بهار / تابستان 2021 همه چیز کاملا جسورانه تر است. اگر بخواهید ، فوچسیا.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اظهاراتی به ظاهر خوش بینانه ، چندین طراح که انجام داد موفق به نمایش برای این فصل در اواسط همه گیر در ماه سپتامبر سر به سایه بدون شرم سر داد.

از والنتینو ، ایزابل مارانت و مولی گودارد (زیر LR) گرفته تا هالپرن ، کریستوفر جان راجرز و روکساندا برای رنگ و بوی تند و تیز بدنبال خود رفتند و امیدهای ما را برای آماده شدن دوباره مد برای سرگرمی تأیید کردند.


اما این بدان معنا نیست که سایه های دیگر این رنگ بازگشت از فهرست خارج شده اند. در واقع، بعید میدانم.

همانطور که توسط افرادی مانند شنل ، ایزابل مارانت و بورا آکسو اثبات شده است – که باند را به پایین باند نشان می دهد ، همه چیز را از یک قنادی نرم پاستیل گرفته تا حباب های حباب شیرین و سالن های محو به نمایش می گذارد (راس گلر بسیار خوشحال خواهد شد) – SS21 برای انواع مختلف باز است رنگ صورتی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه آن را به لوازم جانبی خنثی برگردانید و چه تمام استفاده کنید و با هنر برخورد رنگ ها مقابله کنید ، اکنون زمان خرید سایه فصل است.

برای انتخاب بهترین لباس هایی که اکنون می توانید خرید کنید و کل طیف صورتی را پوشش دهید ، به پایین بروید …

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>