21 بهترین ماسک صورت Etsy 2021: از طرح های گلدار تا چاپ پلنگیآیا به دنبال ماسک صورت جدید برای استفاده از قفل شدن پس از قفل هستید؟ جای تعجب نیست از زمان شروع همه گیر شدن ، هر زمان که از خانه خارج می شوید ، پوشش های صورت ضروری کمد لباس می شوند. اگر به دنبال کالای جدیدی برای اضافه کردن به مجموعه خود هستید ، Etsy را در نظر بگیرید. ماسک های صورت Etsy در طی یک سال گذشته محبوبیت * محبوب خود را نشان داده اند ، بنابراین ما کل سایت را جستجو کردیم تا 21 مورد را پیدا کنیم بهترین ماسک های صورت Etsy الان خرید کن

علی رغم کاهش موارد ویروس کرونا ، موفقیت آمیز بودن واکسن در حال انجام است و محدودیت های قفل را کاهش می دهد نمی کند بدان معنی است که ما می توانیم اقدامات ایمنی که قبلاً استفاده کرده ایم را کنار بگذاریم … و استفاده از ماسک صورت قابل استفاده مجدد هنوز هم بسیار ضروری است.

ما 13 ماسک صورت ابریشمی نرم پیدا کرده ایم که لطافت بیشتری به پوست شما دارند – بسیار طولانی ، ماسک

پوشش صورت پارچه ای می تواند به کاهش انتقال ویروس کمک کند ، اما فراموش نکنید که پس از استفاده مداوم ، به جایگزینی نیاز دارد. هر نشانه ای از لکه ها ، نخ ها یا سوراخ های در معرض دید ، یا دیگر کاملاً متناسب نیست ، به این معنی است که شما باید یک مورد جدید تهیه کنید و البته بعد از هر بار استفاده آن را بشویید.

اگر اکنون مانند ما به یک مورد جدید نیاز دارید ، ما مجاز به برنامه ریزی برای ملاقات با عزیزان هستیم ، تعداد زیادی ماسک صورت شیک ، ایمن و دست ساز در Etsy وجود دارد. از ماسک های ابریشمی صورت گرفته تا انواع گل های فانتزی که متناسب با سلیقه همه افراد و ماسک های ضد مه برای استفاده کنندگان عینک است.

چه زمانی باید ماسک صورت بزنم؟

در انگلستان ، دستورالعمل های دولت حکم می کند که ماسک صورت در تمام وسایل حمل و نقل عمومی ، در جراحی های عمومی ، مغازه ها ، سوپرمارکت ها ، سالن های زیبایی ، آرایشگاه ها ، عبادتگاه ها و اماکن عمومی در مکان های سرپوشیده مانند هتل ها و خوابگاه ها اجباری است. همچنین استفاده از ماسک صورت در فضای بسته که فاصله اجتماعی امکان پذیر نیست ، توصیه می شود.

15 بهترین ماسک صورت برای استفاده کنندگان عینک که سرانجام خسته شدن شما را متوقف می کنند

این موارد برای کودکان زیر 11 سال ، کسانی که به دلیل بیماری جسمی یا روانی یا اختلال قادر به پوشیدن یا از بین بردن آنها نیستند ، به علاوه اگر در حال صحبت یا کمک به کسی هستید که برای برقراری ارتباط به لب خوانی یا حالت های صورت اعتماد دارد.

چرا باید ماسک صورت بزنم؟

استفاده از ماسک صورت از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری نمی کند ، اما می تواند مانع انتقال آن به دیگران شود. ویروس از طریق تماس مستقیم ، قطرات کوچک و ذرات ریز موجود در هوا به نام آئروسل گسترش می یابد. طبق گفته دولت انگلستان ، شواهد نشان داده است که پوشیدن پوشش صورت ممکن است باعث کاهش انتشار قطرات ویروس کرونا شود ، بنابراین به محافظت از دیگران کمک می کند و هنگامی که در اطراف دیگران هستید با ماسک صورت ، آنها از شما محافظت می کنند.

55 مورد از بهترین ماسک های صورت برای خرید در حال حاضر و به روزرسانی مجموعه (که مانند بقیه کمد لباس های شما شیک هستند)

آیا اتسی ماسک صورت دارد؟

در یک کلام بله همانطور که بیماری همه گیر به وجود آمد و مشخص بود که برای مدت طولانی به ماسک صورت احتیاج خواهیم داشت ، بسیاری از افراد و مشاغل کوچک به Etsy رفتند تا طرح های دست ساز خود را در انواع الگوها ، چاپها و پارچه ها ، از ابریشم تا پنبه بفروشند. در نتیجه ، انتخاب بی پایان برای خرید وجود دارد اما ما آن را به 21 مورد برتر محدود کرده ایم ، بنابراین در عین ایمن ماندن در فضاهای عمومی ، می توانید AF شیک به نظر برسید.

در اینجا بهترین ماسک های صورت در Etsy برای خرید امروز وجود دارد. در حالی که نمی توانیم به اثربخشی آنها اطمینان دهیم ، همه آنها موجود هستند و می توان آنها را با کلیک یک دکمه مستقیم به درب منزل تحویل داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>