21 بهترین مرطوب کننده در تهویه مطبوع 2021 برای انواع موها

[ad_1]

تهویه مطبوع معادل مرطوب کننده ای است که برای صورت خود استفاده می کنید. به این روش فکر کنید: شامپو شما پاک کننده است. نرم کننده موی شما سرم است. اما اگر شما واقعاً می خواهید قفل های شما مدت زیادی پس از شستن موهایتان رطوبت خود را حفظ کنند ، پس از آن یک تهویه مطبوع برای مرخصی است که باید به زرادخانه مو اضافه کنید.

برخلاف نرم کننده ای که در دوش می گیرید ، یک تهویه مطبوع برای شستشو نیست. به همین ترتیب ، فرو می رود و موهای شما را بیش از هر زمان مرطوب تر و احساس می کند. هر نوع مویی می تواند از استفاده از نرم کننده مرخصی بهره مند شود ، زیرا فرمول های مختلف نگرانی های مختلف مو را هدف قرار می دهند. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

آیا مرخصی در نرم کننده برای موهای شما مفید است؟

مطمئناً ، سفر شما به سمت قفل های پر زرق و برق از دوش آب شروع می شود ، اما یک نرم کننده خوب در مرطوب سازی و رفع موهای زائد ، محافظت از حرارت ، افزودن درخشش و صاف شدن موهای زائد ، مسافت بیشتری را طی می کند. و جلوگیری از شکستگی / آسیب. این همان کالای چند وظیفه ای است که در آنجا وجود دارد. بنابراین بله ، یک تهویه مطبوع مرخصی است عالی برای موهای شما

به نظر می رسد ممکن است تلاش اضافی باشد ، به خصوص اگر از تهویه زیر دوش استفاده می کنید ، اما تلاش شما مطمئناً ارزشمند است. چرا؟ هنگامی که از دوش خارج شدید ، موهای شما خشک شدن ناگهانی حوله های حمام ، مسواک زدن ، شانه زدن و مقدار زیادی از یک ظاهر طراحی شده گرما. یک نرم کننده مرطوب کمک می کند تا موهای شما در برابر آن محافظت شود ، در صورت نیاز به TLC تقویت کننده.

نرم کننده های مرطوب نیز یک راه حل عالی برای خشک کردن مو برای افراد فقیر است. (بخوانید: همه ما). اگر وقت ندارید به مدت 15 دقیقه دور بمانید و منتظر بمانید تا ماسک مو جادو کند ، یک تهویه مطبوع ترکیبی هیدراتاسیون را تزریق می کند.

بهترین ماسک های مو برای رشته های محکم و نرم

بهترین مرخصی در نرم کننده چیست؟

این کاملاً به نوع موی شما بستگی دارد که بهترین نرم کننده مرطوب برای کدام یک باشد شما است. به عنوان مثال ، بهترین نرم کننده مرخصی برای موهای وز ، Aussie SOS Instant Humidity Savior است در حالی که بهترین نرم کننده مرطوب برای موهای فر ، کرم موج دار شدید روغن مراکش است. به اسکرول ادامه دهید تا بهترین تهویه مطبوع را برای نیازهای خود خریداری کنید.

بهترین حالت در نرم کننده برای موهای خیلی خشک چیست؟

اگر موهایتان خیلی خشک است ، برای تهویه مطبوع Olaplex No 6 Bond Smoother یک خط تولید درست کنید. و هر چیز دیگری که در محدوده Olaplex باشد ، در واقع. Olaplex به معنای واقعی کلمه انقلابی در صنعت مو ایجاد کرده است ، به روشی که هیچ کس قبلاً آن را انجام نداده است. این کرم اصلاح کننده ترمیم کننده در سطح مولکولی برای از بین بردن موخوره ، قفل های شدید آبرسانی و محافظت همه انواع مو بدون آن نبودیم.

الان بخرش

با توجه به سردبیران GLAMOR که از آنها برای هر نوع و بافت مو استفاده می کنند ، 21 بهترین شامپو * * * * هستند

آیا می توانم هر روز از نرم کننده مرخصی استفاده کنم؟

به عنوان یک قاعده کلی ، نرم کننده مرخصی شما تا دفعه بعدی که آن را می شوید در موهای شما باقی می ماند … بنابراین باید بعد از دو بار شستن موهای خود در هفته از آن استفاده کنید.

بعد از محتوای بیشتر مو؟ راهنمای کامل ما در مورد بهترین نرم کننده های مو برای استفاده در دوش را بررسی کنید و اگر می خواهید اثر زیبایی خود را کاهش دهید بهترین میله های نرم کننده را در نظر بگیرید. این راه را برای بهترین نرم کننده های موی خشک ، اینجا برای بهترین نرم کننده های لوکس و از این جهت برای بهترین نرم کننده های تصحیح کننده رنگ ، هدایت کنید.

11 مورد از بهترین شرایط تصحیح رنگ برای ارتقا color رنگ در حالی که موهایتان را نرم می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

از بهترین نرم کننده مرطوب کننده برای موهای سفید شده تا بهترین نرم کننده مرطوب برای موهای مجعد ، به انتخاب بهترین نرم کننده های مرطوب GLAMOUR بروید تا به زرادخانه موهای خود اضافه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>