21 بهترین مکمل زیبایی برای پوست ، مو و ناخن ها 2021

[ad_1]

این ایده که زیبایی پوست عمیق نیست چیز جدیدی نیست ، اما این مفهوم هرگز از اهمیت بیشتری برخوردار نبوده است. موج جدیدی از مکمل های زیبایی نویدبخش پوست درخشان ، ناخن های سالم و قفل های مفرح است. مطمئناً ، اگر امیدوارید که به ویتامین های زیبایی دست پیدا کنید ، یک رژیم غذایی سالم و متعادل غیر قابل اغماض است می توان کمک می کند تا با خوردن مواد مرکب غلیظ برای پوست ، از آنچه می خورید پشتیبانی کنید. به کلاژن ، ویتامین ها و بیوتین فکر کنید.

افراد مشهور مدتهاست که مکمل های زیبایی را برای بدست آوردن این درخشش مصرف می کنند – گفته می شود جنیفر آنیستون همیشه درخشان طرفدار پپتیدهای کلاژن پروتئین های حیاتی است در حالی که کیت ماس ​​و آنجلینا جولی از مکمل های غذایی و شبانه Lumity استفاده می کنند – اما بقیه ما با سرعت کم شده است علامت. تا به حال. همه چیز در حال تغییر است ، علاقه در حال افزایش است و ما جستجوهایی برای مکمل های زیبایی ارسال کرده ایم سر به فلک کشیدن.

راهنمای مکمل بزرگ: ما تجزیه و تحلیل می کنیم که شما برای تقویت سلامتی خود باید واقعاً کدام یک را بیابید و چرا

نیاز به اثبات دارید؟ خواه برای کمک به حفظ سلامت مو ، هم به بدن دوز کلاژن اضافه شده یا برای رشد طبیعی ناخن ، Boots UK شاهد افزایش چشمگیری در تعداد مشتریانی است که از مکمل های زیبایی تأمین می شوند. در حقیقت ، جستجو برای مکمل های کلاژن در boots.com به طرز حیرت انگیزی افزایش یافته است 96،088٪ پیش از تابستان ، در حالی که جستجو برای ویتامین های مو افزایش می یابد 1000٪ و ویتامین های پوست توسط 729٪. می خواهید در؟ در اینجا همه مواردی که باید در مورد مکمل های زیبایی بدانید ، به علاوه بهترین مکمل های زیبایی برای پوست درخشان آماده برای شما * اضافه کردن به سبد خرید * است.

اول از همه: مکمل های زیبایی را انجام دهید در حقیقت کار کردن؟

بله آنها میتوانند. حکایت ، شما برای مطمئن به یاد داشته باشید که بعد از آخر هفته تعطیلات بانکی با یک ونور وینگر و برگر ، با پوستی عصبانی ، پف کرده و شکسته از خواب بیدار شوید. که ثابت می کند رژیم غذایی ما نقش ذاتی در سلامت پوست ما دارد. آنچه مصرف می کنیم می تواند تأثیر مثبتی (یا منفی) بر روی شکل ظاهری و تغذیه روده با مواد فعال و هدفمند داشته باشد اراده روی پوست ما تأثیر بگذارد.

اولین مرکز تماس شما همیشه باید رژیم غذایی و سبک زندگی شما باشد ، زیرا در واقع ، اگر مواد مغذی مورد نیاز خود را از غذا دریافت نمی کنید ، هر چیزی که به صورت مکمل مصرف می شود توسط عملکردهای اساسی مانند قلب و کبد مصرف می شود. برای داشتن پوست ، مو و ناخن خوب ، به آن نیاز دارید فراوان مقدار مواد مغذی در بدن. Enter: مکمل های زیبایی ، که مواد مغذی اضافی بدن شما را برای عملکردهای خاص ممکن است فراهم کند. اگر نمی توانید هر آنچه را که نیاز دارید از رژیم خود تأمین کنید ، مکمل های زیبایی می توانند یک “مکمل” عالی باشند و به شما کمک کنند تا از کمبودها جلوگیری کنید.

آیا در واقع به مکمل کلاژن نیاز داریم؟

و به کدام مواد مغذی برای تقویت سلامت پوست ، مو و ناخن خود نیاز داریم؟

مواد مغذی مختلف نقش های مختلفی دارند. ویتامین هایی مانند A ، C و E به حفظ سلامت پوست کمک می کنند (به عنوان مثال ویتامین C به محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند و از تشکیل طبیعی کلاژن پشتیبانی می کند) ، در حالی که ویتامین B یک آنتی اکسیدان و ضد التهاب عالی است. کلاژن به پوست کمک می کند تا استحکام و انعطاف پذیری خود را حفظ کند و به نوبه خود به کاهش ظاهر خطوط ریز و چین و چروک کمک کند ، در حالی که روی به سنتز DNA طبیعی کمک می کند. در راهنمای ما درمورد اینکه ویتامینها چه کاری انجام می دهند بیشتر می آموزید.

از کجا باید با مکمل های زیبایی شروع کرد

اگر در مکمل ها تازه کار هستید ، بهترین مکان برای شروع استفاده از مولتی ویتامین ها و پروبیوتیک ها است. گذشته از این ، ممکن است مکمل های اضافی مصرف کنید که نگرانی های خاصی را که ممکن است داشته باشید هدف قرار می دهد. به چندین ویتامین و پروبیوتیک ها به عنوان مرطوب کننده و سایر مکمل های زیبایی به عنوان سرم صورت فکر کنید که به طور خاص پیری با رتینول یا خشکی با اسید هیالورونیک را هدف قرار می دهد.

این مکمل ها براق ترین موهای زندگی شما را به شما هدیه می دهند

بعد از چند راهنمای مکمل خاص تر؟ در اینجا بهترین مکمل های کلاژن ، در اینجا برای بهترین مکمل ها برای عملکرد مغز و در این جهت برای بهترین مکمل های مو وجود دارد. ما همچنین بهترین مکمل های پوستی و یک راهنمای بزرگ مکمل های قدیمی را داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>