21 جدول کوچک برای هر بودجه 2021

[ad_1]

همه ما از فضا # برکت نداریم – بخصوص اگر ما در لندن زندگی می کنیم که متراژ متراژ با هزینه ای عظیم هزینه می شود. برای بیشتر افراد ، یک اتاق ناهار خوری اختصاصی لوکسی است که باید در آن به خطر بیفتد – اما این بدان معنا نیست که شما مجبورید هر شب خدمات مبلغ تحویل وعده غذایی خود را از مبل بخورید.

همانطور که می توانیم هوشمندانه با راه حل های ذخیره سازی آرایش خود رفتار کنیم ، می توانیم با مبلمان کم مصرف نیز خلاقیت نشان دهیم. بله: اگر میز ناهار خوری در نظر گرفته اید دور برای اتاق نشیمن جمع و جور شما بسیار سنگین است ، دوباره فکر کنید. ‘Cos ما تعداد زیادی از آنها را پیدا کرده ایم میزهای ناهار خوری فضای کوچک یک مکان شیک برای استراحت در یک کاسه ماکارونی پستو و یک لیوان وینو برای شما فراهم کند. بعلاوه ، همه آنها می توانند به عنوان میزهای کوچک دو برابر شوند – ایده آل اکنون زندگی WFH ماندگارتر شده است. بنابراین لیوان های آشامیدنی ، ست ظروف غذاخوری فانتزی و یک بطری جین با طعم دلخواه خود را بگیرید – مهمانی های شام یک غذای آماده هستند.

بهترین کاناپه ها و کاناپه ها برای هر بودجه و سبک داخلی ، زیرا مهمترین مبلمان اتاق نشیمن شماست

کدام جدول شکل برای یک فضای کوچک بهتر است؟

وقتی نوبت به جستجو می رسد میزهای غذاخوری کوچک، نکته اساسی در نظر گرفتن است چند کاره طرح ها. می دانید: میزهای ناهار خوری برای فضاهای کوچک که گسترش می یابند یا قابل تبدیل شدن میزهای ناهار خوری برای فضاهای کوچک – مخصوصاً اگر دوست دارید از آن لذت ببرید. تعداد میزهای ناهار خوری قابل تمدید در بازار روزانه وجود دارد که به راحتی دو یا سه نفر را در خود جای می دهد ، اما در صورت تمایل به داشتن بیش از حد جمعیت ، تاشوها را جمع می کنند تا فضای شش مهمان را فراهم کنند. متناوباً ، بعضی از میزهای غذاخوری فضای کوچک به عنوان میز کنسول / فضای WFH شسته و رفته تا می شوند یا دو برابر می شوند ، در حالی که بعضی دیگر ممکن است از فضای ذخیره سازی برخوردار باشند. دو پرنده ، یک سنگ.

وقتی نوبت به شکل دادن می رسد ، در نظر بگیرید محدود، تنگ و بلند بلند میزهای ناهار خوری که به طور مرتب در کنار دیوار قرار می گیرند. میزهای ناهار خوری به سبک نیمکت یکی دیگر از گزینه های عالی است ، زیرا نیمکت ها زیر میز شما شکاف می خورند و فضای کمی بیشتری برای شما ایجاد می کنند. اگر قلب شما روی یک میز گرد قرار گرفته است ، ممکن است چیزی را در نظر بگیرید که دارای یک شیشه است و توهم یک اتاق بزرگتر را ایجاد می کند ، یا به جای صندلی هایی که به زیبایی زیر میز قرار می گیرند ، مدفوع ایجاد می کند.

در حال حاضر 19 مورد از شیک ترین صندلی های بیانیه برای برجسته کردن اتاق نشیمن خود وجود دارد

بعد از محتوای بیشتر خانه و فضای داخلی؟ به اینجا بروید و بهترین قاب های تختخواب را ارتقا دهید تا اتاق خواب خود را در فریم های تختخواب شو فوری یا کم تخت برای همه لرزش های بوهمیان ارتقا دهید ، در این جهت برای میزهای قهوه مناسب برای هر خانه ای که کاملاً مرتب شده باشد و در اینجا برای میزهای کنار تخت برای هر سبک و بودجه ای . ما همچنین صندلی های اداری ، صندلی های بیانیه ، هنرهای دیواری و علائم نور نئون را برای مطالعه شما تهیه کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>