21 صندل که انگشتان پا را می پوشاند: بهترین صندل هایی که انگشتان شما را پنهان می کند

[ad_1]

“این فصل برای صندل است (اگرچه شما از آب و هوای فعلی اطلاع ندارید) ، و جستجوی ما برای بهترین صندل هایی که انگشتان پا را می پوشاند آغاز شده است. بله ، شما درست شنیدید آنجا هستند مواردی مانند صندل که انگشتان پای شما را می پوشاند. یا حداقل ، صندل هایی که رخ انگشت شست شما را پنهان می کنند.

مشکلی که بسیاری از ما در طول تابستان با آن روبرو هستیم این است که پوشیدن مربی بیش از حد گرم است … اما با این همه اسباب بازی * که * در نمایش نشان می دهد احساس راحتی نمی کنیم که در خیابان ها شجاعت کنیم. تا زمانی که پا نشوید (و اگر قضاوتی نکنید) ، هیچ چیز چاپلوسی در مورد رخ انگشت پا وجود ندارد. همه ما خوشحال نیستیم که اهل تروتیر کامل هستیم ، پس کجا باید به کجا مراجعه کرد؟ باید یک خرده فروش در آنجا باشد که بتواند ما را از تحمل همه نجات دهد.

شیک ترین کفش های وگان در حال حاضر برای سفارش (که شاید هرگز حتی متوجه نشده باشید که وگان هستند)

ما قبلاً با استفاده از اینترنت بهترین صندل های مخصوص پدر را پیدا کرده ایم و تعداد کمی از آن را پیدا کرده ایم ، اما به تریدرهایی که از پنجه پا محافظت می کنند ، احتیاج داریم – فلیپ فلاپ ها فقط یک ممنوعیت عظیم برای انگشتان پا نیستند. برای اینکه در لباس های تابستانی ، شورت دوچرخه سواری ، بیکینی و شلوار جین سفید شیک احساس اعتماد به نفس کنیم ، به یک جفت صندل خوب برای پنهان کردن انگشتان پا نیاز داریم.

منظور ما لزوماً چیزی نیست که آنها را کاملاً بپوشاند ، گرچه هرگز به قاطر یا اسپادریل نه نمی گوییم. بلکه چیزی که آنها را کاملاً در معرض دید قرار ندهد اما همچنان باعث خنک شدن ما شود. نه متشکرم عرق کرده ، پاهای لوس دار. ما همچنین چیزی را نمی خواهیم که غیر مد باشد – آخرین چیزی که شما می خواهید این است که به نظر برسد کفش های کودکان گران خود را قرض گرفته اید ، همانطور که کفش های او به نظر می رسد.

پوشیدن شلوار جین سفید با برش ها و شکل های جدید جالب این فصل کاملاً راحت تر شده است – روند پیچیده ای دیگر!

اگر از انگشتان پا بلند استفاده می کنید ، یا فقط ترجیح می دهید که در صورت امکان آنها را نشان ندهید ، ما شما را به شما معرفی می کنیم. ما لیستی از 21 جفت را برای انتخاب شما انتخاب کرده ایم که از مارک هایی مانند ASOS ، Net-A-Porter و Mango می توانید انتخاب کنید. درست به وقت تابستان ، پیه!

این جفت صندل گلادیاتور از Topshop خرید قطعی است – فوق العاده چاپلوس هستند و فقط یک انگشت از انگشتان پا را از بین بند نشان می دهند. ایده آل! اگرچه می خواهید خود را درمان کنید ، نگاهی به این اسلایدهای رافیا بافته شده از Fendi بیندازید. نوارهای کراس اوور عریض انگشتان پای شما را کاملاً پنهان می کنند و فقط نکاتی از آنها را نشان می دهند تا همچنان بتوانید پدیکور خود را به نمایش بگذارید. این صندل های چرمی منگنز مانگو رنگی تیز به مجموعه های شما در هوای گرم می دهد و فقط ناخن های پا را نشان می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

در ادامه با انتخاب بهترین صندل های پوشاننده انگشتان پا در بازار RN ادامه دهید.

فراموش کردید چگونه لباس بپوشید؟ این 25 لباس تابستانی مورد تأیید مد لباس ساده ترین موارد اضافه شده برای یک کمد لباس شیک پس از قفل است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>