21 لباس شنای ورزشی: بهترین لباس شنای فعال برای تابستان 2021

[ad_1]

شنا یک روش عالی برای کاهش استرس و اضطراب است و در عین حال شما را متناسب نگه می دارد – بنابراین جای تعجب نیست که هزاران زن دیگر انگشتان پای خود را دیر فرو می برند. ما نه تنها منتظر افتتاح مجدد استخرهای سرپوشیده در اواخر امسال هستیم ، بلکه بیشتر در فضای باز شنا می کنیم. در حقیقت ، انجمن ملی مربیان آبهای آزاد گزارش شده است 323٪ افزایش می یابد در شناگران در فضای باز در اکتبر 2020 ، و همچنین افتتاح دریاچه های شنای رسمی بیش از هر سال در طول سال.

به علاوه ، یک مطالعه در سال 2020 توسط اسپورت انگلیس نشان داد که تعداد زنانی که به شنا می روند دلیل اصلی افزایش تعداد کل افرادی است که در سال های 2018 تا 2019 در فعالیت های مبتنی بر آب شرکت می کنند.

اگر مانند من ، بهار امسال برای تهیه وسایل در این طول به استخر برگردید (یا قصد دارید در تعطیلات آخر هفته خود با همسران خود شنای وحشی / ورزش های آبی را انجام دهید) ، راهنمای ما برای بهترین لباس شنای ورزشی باید مفید باشد “بیایید این واقعیت را داشته باشیم – هنگامی که” لباس شنای ورزشی “را جستجو می کنید و دریافت می کنید هزاران در ازای گزینه ها ، فرایند خرید می تواند بسیار دلهره آور باشد.

در اینجا همه بهترین مکان ها برای شنای وحشی در لندن و اطراف آن وجود دارد

در حالی که یک لباس شنای یک تکه بیکینی یا کمربند شیک برای روزهایی که در کنار استخر Airbnb یونانی شما لخته می شود مهم است ( لباس شنای لباس فعال یک ضرورت است اگر شما قصد دارید کمی بیشتر باشید … خوب ، فعال در آب. خوشبختانه ، انبوهی از مارک های مورد علاقه ما (نایک ، آدیداس ، لولومون ، M&S – ما به شما نگاه می کنیم) لباس های شنای ورزشی کاملاً شیک و حمایتی دارند که شما را از یک استخر داخلی به یک دوره موج سواری کورنیش می برد.

درست مانند لباس های بدنسازی که در زمین های خشک می پوشیم (به عنوان مثال سوتین های ورزشی و شلوار چسبان یوگا) ، لباس های شنای ورزشی دارای ویژگی های طراحی فنی و عملکردی مانند پارچه های خشک سریع ، سوتین های ساخته شده برای پشتیبانی ، گردن های بالاتر ، UV هستند. حفاظت ، مقاومت در برابر کلر یا فشرده سازی. این امر آنها را برای شنا ، ایروبیک ، افزایش آبشارها ، موج سواری ، سوار شدن به پاروها ایده آل می کند … لیست ادامه دارد.

علاوه بر همه موارد بالا ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که لباس شنای ورزشی شما به درستی متناسب است ، قبل از اینکه برچسب ها را بیرون بیاورید. لباس شنای نامناسب ورزشی فقط باعث ایجاد زخم ، مالش و ناراحتی می شود – سه موردی که می خواهیم قطعاً به جای جلوگیری از بندهای لباس شنا باید روی شانه های شما صاف بنشینند (بدون برش زدن) و قسمت جلوی لباس شنا باید بدون شکاف در مقابل سینه شما قرار بگیرد.

این مارک لباس شنا که شامل “هیچ قانون طبقه بندی” نیست ، در اینستاگرام ویروسی می شود (اکنون فقط به آفتاب نیاز داریم!)

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

پیش از ماجراهای تابستانی انگشتان پا را به ویرایش بهترین لباس شنای ورزشی و لباس شنای فعال برای زنان فرو ببرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>