21 لباس عروس کوتاه: لباس های کوچک عروس زیبا

[ad_1]

خورشید بالاخره می درخشد و قانون اختصاص داده شده برای مهمانان 30 مهمان در شرف برداشته شدن است (21 ژوئن ، ما بسیار خوشحالیم که تقریباً اینجا هستید) ، بنابراین چه راهی بهتر برای جشن عروسی تابستانی خود از لباس عروس کوتاه؟

طبق LYST ، جستجو برای لباس های کوچک عروس 170٪ افزایش یافته و این بیش از اندازه ای است که ما بتوانیم یادداشت کنیم. این نه تنها طول مناسب برای آب و هوای گرم است (با لایه هایی از تور و گرم شدن بیش از حد خداحافظی کنید) ، بلکه یک لباس عروس کوتاه بیانیه نهایی است که اگر عروس مدرن هستید می توانید بگویید. هیچ کس هرگز انتظارش را ندارد ، مطمئناً بیانیه ای غیر سنتی می دهد ، و اگر بخواهید می توانید دوباره آن را بپوشید.

ما در حال حاضر بهترین لباس های عروس boho ، لباس های عروسی بارداری و لباس های عروسی خیابان های بالا را برای تمام سال جمع کرده ایم ، اما لباس عروس کوتاه حوزه کامل بازی توپی متفاوت وقتی می گوییم چند طراحی خیره کننده وجود دارد که به شما اعتماد به نفس می دهد و در عین حال که از زانو بالاتر هستید پیچیده به نظر می رسد ، به ما اعتماد کنید.

ما بهترین لباس های جشن نامزدی را پیدا کرده ایم تا اخبار بزرگ شما را به سبک خود جشن بگیریم

ما شما را سرزنش نمی کنیم که فرض کنید فقط یک نوع لباس برای انتخاب در روز بزرگ شما وجود دارد (به طور معمول طول کف و ساخته شده از نوعی پارچه ابریشمی ، ساتن یا توری) ، اما در واقع گزینه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد فردیت خود را در حالی که کاملا متناسب با موضوع و دکوراسیون است ، خاموش کنید. هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا شما نمی توانید با لباس های کوتاه ساقدوش عروس خود به دوستانتان بپیوندید و خودتان سجاف کوتاه تری داشته باشید.

شما می خواهید برای همه موارد زودهنگام عروسی – به خصوص پس از یک سال پوشیدن لباس راحتی – به دنبال بهترین چیزها باشید ، تصاویر تا پایان عمر بر روی میز قهوه شما می نشینند. با این حال ، هنوز هم می خواهید همه بدانند که شما عروس هستید و یک روز در مسابقات بیرون نروید. بنابراین وظیفه دشوار ایجاد تعادل کامل زیبا / نه چندان جذاب / عملی برای گرما پیش می آید.

17 لباس ساقدوش عروس بی نظیر که بیانیه ای شیک می دهند (و هنوز هم از عروس تعریف می کنند)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای کمک به شما و علامت گذاری یک چیز دیگر در لیست کارهای قبل از ازدواج ، ما لیستی از سبک های لباس عروس کوتاه مورد علاقه خود را تهیه کرده ایم تا انواع سلیقه ها را تأمین کند ، از فروشگاه های ASOS ، Net-A- پورتر ، جان لوئیس و سلفریجز.

برای یک چیز کوتاه و شیرین ، به این لباس مینی توری Gigi Lace ASOS Edition (PSA: ASOS به تازگی یک فروشگاه عروسی برای همه نیازهای عروس شما راه اندازی کرده است) نگاه کنید ، یا اگر می خواستید گزینه ای برای آغوش گرفتن چهره داشته باشید ، این لباس Lauren Ralph Lauren Darian است ایده آل. اما اگر می خواهید درام و حجم بیشتری را بپذیرید ، به دنبال زیبایی این کارولینا هررا باشید. هرچه انتخاب کنید خیره کننده به نظر خواهید رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

با توجه به جوانب مثبت ، اینگونه است که خودتان آرایش عروس زیبا را اعمال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>