21 ملزومات موج گرما: محصولی که برای گرم کردن آن نیاز دارید

[ad_1]

اگر شما چیزی مثل من باشید پس برای این موج گرمای فعلی روزشماری می کنید – اما اکنون اینجاست ، برای شما دشوار است که به معنای واقعی کلمه هر کاری را انجام دهید. خیلی گرمه. ما بریتانیایی ها همیشه فراموش می کنیم که تابستان های ما چقدر غیرقابل تحمل عرق می کند و در حالی که (اشتباه نکنید) من از تغییر دما ممنونم ، نسیم خنک تر بهار را از دست می دهم.

وضعیت فعلی که در این تابستان خود را پیدا کرده ایم به این معنی است که ما مجبور نیستیم اغلب با لوله های مرطوب و اتوبوس های بزرگ جابجا شویم ، اما در هنگام کار از خانه ضررهای زیادی وجود دارد (دفتر هوا مطب ، دلم برایت تنگ می شود). واقعیت ناخوشایند این است که بسیاری از ما – مگر اینکه در یکی از آپارتمان های فوق العاده mod زندگی کنید – تهویه مطبوع نداریم ، در عوض ما به یک فن برقی که از هزاره پیش متعلق به آن بودیم تکیه می کنیم و آن را در مورد همانطور که از اتاق به اتاق دیگر منتقل می شویم

نمی توانید گرما را هک کنید؟ این محصولات زیبایی خنک کننده به شما در دیدن موج گرما کمک می کنند

قبل از خرید ملافه های ملافه و استفاده از روبالشی ابریشمی ، اسپری خود را با غبارهای موردعلاقه خود و پاشیدن بر روی بهترین SPF های صورت خود ، کاری است که ما بیشتر وقت خود را در طول تابستان صرف می کنیم – البته فراموش نکنیم که هر نیم ساعت یکبار دیگر بطری های آب خود را دوباره پر کنیم. .

بدتر اینکه ، عصر بیا ، ما منتظر افت چشمگیر دما هستیم که هرگز رخ نمی دهد. در عوض ما باید خودمان را از مبل جدا کنیم و بدنمان را قبل از خوابیدن استارکرهای بالای لحاف ، یک دوش آب سرد خوب بخوریم. بخوانید: چه جهنمی در این گرما می خوابیم ؟!

چه جهنمی در این گرما می خوابیم ؟! 6 نکته نابغه برای کمک به شما در کنار گرم شدن هوا ، از آن دور می شوید (و سلامت خود را حفظ می کنید)

غصه نخور دوستان من ما لیستی از مطلق ترین چیزهایی را که باید در این هوای مطبوع داشته باشید گردآوری کرده ایم که بلافاصله زندگی خود را به آنها متعهد خواهید کرد. از این پنکه برج جلوه ای چوبی از جان لوئیس و این ماسک چشم ژل Brushworks گرفته تا یخ ساز و پتوی خنک کننده آمازون ، شما را از نظر خنک سازی کاملاً خوب و کاملاً پوشانده ایم. شما می توانید با تهیه یک سال لولای یخی از ما تشکر کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

بهترین ملافه های ابریشمی برای خنک نگه داشتن شما در این تابستان (و همچنین باعث می شود احساس سلطنت کنید)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>