22 بهترین کتاب توسط نویسندگان سیاه پوست

[ad_1]

از قفسه های کتاب خود بگردید و ارزیابی کنید که آیا باید صداهایی را که می خوانید متنوع کنید. حدس می زنم شما احتمالاً هستید انجام دادن – که همه ما انجام می دهیم. هنگام مرور قفسه های خودم به عنوان دانشجوی سابق ادبیات انگلیسی ، متوجه شدم که در طول این سه سال از نویسندگان سیاه پوست چقدر کم می خوانیم. حوادث تابستان گذشته بزرگترین زنگ بیداری بود که بسیاری از سفیدپوستان طی سالهای اخیر از نظر درک نژادپرستی کاملاً بیدار کرده اند – حتی تا صداهایی که می خوانیم و اولویت بندی می کنیم.

خواندن کار از طیف وسیعی از صداهای متنوع تنها می تواند درک ما از یکدیگر و از شرایطی که ممکن است در غیر این صورت در نظر نگیریم بهتر باشد. اما گفته شد ، کار نویسندگان سیاه پوست فقط برای آموزش خواننده سفید پوست نیست. در این انتخاب کتاب ها و همچنین خوانش های سنگین تر که تأمل عمیق تر و سپس اقدام به عمل می آید ، بسیار شادی و جشن وجود دارد.

بهترین کتاب های جدید برای خرید در ماه فوریه و لذت بردن از آنها در کنار آتش (لیوان شراب در دست)

اگر به دنبال مطالعه غیرقابل تخلیه بعدی خود هستید ، فکر می کنم آن را در اینجا پیدا کنید. «پسران نیکل» ساخته کلسون وایتهد وجود دارد ، که من از زمان اتمام آن به هر کسی که گوش دهد توصیه می کنم ، دختر ، زن ، دیگر توسط برناردین اواریستو که با تصویرگری ماهرانه از زن بودن من را در آشپزخانه کار گریه می کرد و آثار کلاسیک مانند شعرهای لنگستون هیوز

برای دریافت راهنمایی خرید ، فروش انحصاری و جزئیات جدیدترین نسخه های زیبایی در ایمیلی که واقعاً می خواهید باز کنید ، در خبرنامه هفتگی GLAMOR Shopping Edit وارد شوید.
تانیل را در اینستاگرام اینجا دنبال کنید.

5 کتاب سیاسی درخشان از زنان سیاه پوست برای خواندن سریع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>