23 بار موسیقی و مد ترکیبی K-Pop

[ad_1]

K-Pop یا موسیقی پاپ کره ای تلفیقی تماشایی از موسیقی ، رقص و مد است. احساسات K-Pop ، مانند BTS ، EXO و Blackpink ، بدون هیچ زحمتی سبک و زیبایی خود را تغییر می دهند تا پایگاه های خود را با مفاهیم و گرایش های التقاطی هیجان زده کنند.

مارک های جهانی مدت هاست که قدرت مد K-Pop را می شناسند ، از G-Dragon به عنوان سفیر Chanel ، تا هلند ، اولین K-Popstar آشکارا همجنسگرا ، که جذابیت مدرسه قدیمی را در جیوانچی برانگیخته است.

لوئیزا رابرتز ، سخنران سخنرانی درباره ارتباطات مد در دانشگاه Northumbria ، توضیح می دهد که K-Pop چندین روند مد مانند احیای dandysim را تحریک کرده است ، که “سیالیت جنسیت و سبک های مemثر را برای همه” در بر می گیرد.

پادشاهان و ملکه های زیبایی K-pop که باید آنها را دنبال کنید

لوئیس اشاره می کند که کی پاپ همچنین یک نیروی محرک در استفاده مجدد از لباس های خیابانی بوده است ، که اولین بار توسط ستاره های هیپ هاپ آمریکایی محبوب شد. “کی پاپ داده است [streetwear] با ترکیب عناصر مدرسه قدیمی مانند لوگومانیا ، کلاه سطل و زمان ورزشی با لمس های جدیدتر که با بازارهای آسیا مانند سایه های ساختارشکن و آب نبات های جسورانه صحبت می کنند ، یک عطر و طعم کاملاً جهانی شده است. ”

در اینجا ، GLAMOR 25 مورد از نمادین ترین لحظات مد در K-Pop را جمع می کند ، از رابطه عاشقانه کای با گوچی (بدون ذکر * همه * بهترین چهره های BTS) ، گرفته تا لیزا از بلک پینک و اظهارات طلایی خود را در Prada FW20 بیان کرد.

1. Jongin Kim از EXO – یا Kai – در ردیف اول نمایشگاه Gucci’s Resort در سال 2018 نشسته است

-کای اولین نوازندگی موسیقی خود را در نوامبر سال 2020 انجام داد ، با این حال او مد مد لوکس را از مدتها قبل موج می زد. نشسته در ردیف اول نمایشگاه Gucci’s Resort در سال 2018 ، کای (البته سر تا پا در لباس گوچی بود) تقریباً این نمایش را به سرقت برد.


2. G-Dragon در سال 2020 به هفته مد پاریس بازگشت

خواننده اصلی و خواننده رپ بنگ بنگ برای اولین بار در سال 2015 در هفته مد پاریس شرکت کرد. هنگامی که در سال 2020 بازگشت ، وی برچسب خود را با نام Peaceminusone راه اندازی کرد. او با داشتن مجموعه ای متشکل از C ها ، سنجاق ها و زنجیرهای بهم پیوسته در نمایشگاه شانل شرکت کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

4. کای در GQ کره در سال 2018 ظاهر می شود

– جفت کردن لباس ورزشی گوچی با بروشورهای تزئین شده گوچی (و جوراب خردل) ، شلیک انفرادی کای در GQ کره یک نقطه عطف مهم برای ستاره EXO بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

4- رابطه عاشقانه کای با گوچی ادامه دارد

-کای پس از اینکه به عنوان اولین سفیر مارک جهانی کره ای گوچی در سال 2020 شناخته شد ، همچنان به سبک عناصر کلاسیک گوچی با زیبایی بازیگوش و خاص خود ادامه می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

5. پیچ و تاب جنی کیم از Blackpink در یک کلاسیک Clueless

معروف به “شانل انسانی” ، جنی کیم (از حق امتیاز Blackpink) Cher Horowitz را برای این لباس زیبا از یکی از نمادین ترین لباس های کلاسیک دهه 90 کانال می کند ، بی سر و صدا. اگر از من سال کنید کاملاً باگ است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

6. عملکرد تاریخی Blackpink در Coachella

-بلک پینک به عنوان اولین گروه دخترانه K-pop که در کوآچلا اجرا می کرد ، تاریخ ساز شد. روزه و جیسو هر دو از برندهای مد LA ، For Love و Lemons استفاده کردند ، در حالی که زیبایی کل فلزی و پوستی کل گروه از موفقیت پیشگامانه آنها تجلیل کرد.


7. موزیک ویدیوی BTS برای ‘Butter’

-این ویدئو با داشتن 3.89 میلیون بیننده که در مراسم پخش نیمه شب خود حضور داشتند ، رکورد های جریان YouTube را شکست و با این لباس ها کاملا می توانید دلیل آن را ببینید.


8. موزیک ویدیو Blackpink و سلنا گومز برای ‘Ice Cream’

“بستنی” مخصوصاً به خاطر زیبایی زیبایی که داشت ، شیرین و حباب شکنی بود. چکه در کارتیه و دیور ، و همچنین ترکیبی از برچسب های پرنعمت ، از جمله Sugar and Vapor ، Blackpink و سلنا تکلیف را کاملاً درک کردند.


9. Blackpink ‘SHOW’ زندگی خود را با چکمه های پف دار اجرا می کند

صحنه های صحنه Blackpink برای تور خود ، “SHOW” ، در اوج رقابت با Spice Girls رقابت می کنند. با چکمه های پوفی نرم و بلند ، تا زانو ، یک پالت رنگی کم رنگ و لمس جین اصلاح شده ، ظاهر نهایی دختران واقعاً مسحورکننده بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

10. لباس مدرسه EXO برای نماهنگ ‘Growl’

مانند Busted اما با راه حرکت بهتر رقص و (متاسفم چارلی ، جیمز و مت) فقط یک مد جدید احساس مد. EXO با این نگاه الهام گرفته از یکنواخت ، کتاب قانون را پاره کرد. ترکیبی از خطوط سخت بلیزر آنها با روان بودن حرکات رقص آنها واقعاً نکته قابل توجه است.


11. مامامو در مراسم جوایز موسیقی MNET آسیا 2019 سر و صدا ایجاد می کند

-با وجود نامزد شدن در چندین جایزه بزرگترین شب ، این لباس های قرمز و هماهنگ مامامو بود که بیشترین توجه را به خود جلب کرد. هواسا ، که در گذشته به دلیل نپوشیدن سوتین در فرودگاه مورد انتقاد قرار گرفته بود (بله ، واقعاً) به دلیل لباسهای قرمز قرمز خود ، مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

12. این مجموعه چاپ حیوانات هماهنگ

-لباس های تکمیلی برای هر دختربچه ای ضروری است و مامامو هر بار آن را میخ می کند. در این نگاه خاص ، دختران هر کدام از قطعات کاملاً منحصر به فرد چاپ حیوانات را می پوشیدند که به جای برخورد با یکدیگر هماهنگ بودند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

13. بلک پینک در هانبوک های مدرن در نمایش امشب با بازی جیمی فالون اجرا می کند

-در یک واقعه تاریخی دیگر ، Blackpink اولین بانوی دختر K-Pop بود که در نمایش جیمی فالون ظاهر شد. آنها hanboks اصلاح شده ، لباس سنتی کره ای ، طراحی شده توسط
Danha ، یک مارک سازگار با محیط زیست کره جنوبی.


14. BTS در Billboard Music Awards 2020

-برای اجرای “Dynamite” ، پسر بچه هفت نفره کت و شلوارهای آلو دار و دوختی پوشید. لباس هر عضو باند پیچ ​​و تاب منحصر به فرد خود را داشت ، بدون اینکه از ظاهر قدرتمند به طور کلی کم شود.


15. نسل دختران به رنگ های قرمز ، سفید و آبی

-اولین موسیقی دخترانه آسیایی که به پنج موزیک ویدیو با بیش از 100 میلیون بازدید در YouTube رسیده است ، موسیقی الکترو پاپ Girls Generation مطمئناً در سبک آنها منعکس شده است.


16. BTS در خنثی ها برای جوایز گرمی 2020

-با پوشیدن یقه گردن ، کت های بزرگ و بزرگ و چسبیدن به یک پالت رنگی خنثی ، BTS بهترین لباس شیک و بدون زحمت در جوایز گرمی در سال 2020 بود. گروه به فرم ابتکاری خود ، چند عنصر سرکش از جمله چرم و مش را نیز معرفی کرد.


17. ONF

چه کسی می دانست که سایه های زیادی بنفش وجود دارد؟ جفت شده با جزیره عشق جزap اصلی شلوارهای جین سفید و خزنده (متاسفانه نه به عنوان رایج در جزیره عشق) ، پسران مدیریت می کنند کانال بزنند بریجتون و ارتعاشات گوتیک. و میدونی چیه؟


18. BTS در جوایز موسیقی آمریکایی 2020

-در BTS با رنگ پاستل ، دو تکه ، هر سانتی متر بند باریک و براق به نظر می رسید. آنها همچنین موفق شدند * فقط * به نظر نرسند که برای چه امتحان داده اند جوزف و کت رویایی اش تکنیکالر. ما به شما اجازه می دهیم که تصمیم خوبی بگیرید یا خیر.


19. T-ara برای ویدیوی “So Crazy” خود دریایی دریافت کنید

“tiara” اعلام شده ، این دختربچه بین سالهای 2009 و 2017 فعال بود. در آن زمان ، آنها با برخی از ظاهر باورنکردنی ، از جمله این نگاه زیبا و دریایی ، به ما لطف کردند. ثابت قایق ، ملوان.


20. BTS در Jimmy Kimmel Live !، 2017

-پای سر تا پا پوشیده در Supreme ، BTS از ما دعوت کرد تا جنبه های سرگرم کننده آنها را بیشتر ببینیم. یادآوری همیشه اندک برادر کوچکتر خود در مراحل “برچسب” زدن به وی ، مسدود کردن رنگ BTS ، باندانا و کلاه های سطلی قطعاً باعث شادی شد.


21. نارنجی کارامل لباس سوشی است

-برای موزیک ویدیوی خود برای تک آهنگ “Catallena” ، نارنجی کارامل تصمیم الهام گرفته را گرفت تا لباس های مختلف سوشی را بپوشاند. علاوه بر این ، آنها قبل از تبدیل شدن به غذاهای دریایی بسته بندی شده ، این ویدئو را با لباس عروس دریایی شروع کردند. بله ، موضوع عجیب بود. اما زیبایی شناسی فراموش نشدنی بود.


۲۲- عکسبرداری گراند هلند از Dazed grunge

-این واقعاً چیز خاصی بود. هالند با درخشش بسیار زیاد مدرسه قدیمی ، کاملاً تیراندازی مبهم خود را میخکوب کرد ، در جیوانچی چکه کرد و از احساسات هنری بالایی برخوردار شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

23. Lalisa ‘Lisa’ Manoban از Blackpink در ردیف اول Prada FW20 به دنبال طلا است

-اولین حضور او در صف اول پرادا بود و مطمئناً لیزا ناامید کننده نبود. پوشیدن کت و شلوار طلایی با یقه دراماتیک و دکمه های خیلی بزرگ ، منصفانه است که بگوییم لباس لیزا لبه دار بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چگونه گروه کی پاپ GFriend خود را از طریق زیبایی ابداع کردند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>