23 بهترین تخم مرغ عید پاک لوکس 2021: Fortnum & Mason، Harrods، M&S

[ad_1]

در یک اتفاق عجیب و غافلگیر کننده ، ما فقط هستیم سه هفته مانده است از آن عید پاک است. از نو. نه ، ما هم مطمئن نیستیم که سال گذشته کجا رفت. این در حالی است که از کنار آن می گذرد و ما برای آخرین سفر خود به دور خورشید چیزی کمتر از پنج لباس ورزشی مناسب و یک روش ژل مانی در خانه نداریم که نشان دهیم. مطمئنا – ما میتوانست در گذر سریع زمان / کمبود سرگرمی که از آوریل گذشته داشته ایم ، غمگین و دلسرد شوید و یا می توانیم از گوش به گوش خود پوزخند بزنیم بازگشت عید پاک به معنای دو تعطیلات بانکی است ، تن شکلات و بازگشت قریب الوقوع هوای آفتابی. یاس

را وارد کنید: انتخاب ما از بهترین تخم مرغ های لوکس عید پاک از سال 2021 – منتشر شده توسط افرادی مانند هتل Chocolat ، Fortnum & Mason و Butlers. از آنجایی که وقتی یکشنبه 4 آوریل دور می زند ما هنوز به نوعی قفل هستیم ، ممکن است روز را کمی خاص کنیم. و هیچ راهی بهتر از تخم مرغ عید پاک لوکس و لوکس وجود ندارد.

رسمی است: اینها 10 بهترین سازنده شکلات داغ برای شبهای دنج هستند

در کنار یک سازنده شکلات داغ ، نماد عظیم ایستر Fortnum & Mason و یک تخم مرغ زیبایی برای عید پاک (obvs) ، یک تخم مرغ عید پاک لوکس یک تعطیلات بهار برای او / هدیه برای او / هدیه دادن به خود یک هدیه زیبا ایجاد می کند. خوشبختانه برخی از شکلات های برجسته کشور مشغول تهیه پیشنهادات عجیب و غریب برای قلقلک دادن به مزه هر دوستدار شکلات در شهر بوده اند – از تخم های عید پاک تزئین شده به دست ، انواع سفید ، شیر و تیره.

بله ، امسال بیش از هر زمان دیگری تخم های عید پاک Fortnum & Mason وجود دارد (آنها تخم مرغ عید پاک دست ساز تیره و شیرین که در بسته بندی فیروزه ای امضا شده است گرفته تا تخم مرغ عید پاک تزئین شده با گلهای قند و یک بسته از شش عدد تخم مرغ شکلاتی تیره شکلات تیره و همچنین یک پیشنهاد تخم مرغ عید پاک Selfridges (ممکن است توجه شما را به این تخم مرغ عید پاک باتلر که در کاغذ صورتی بسته بندی شده و با کمان سبز بسته شده است) جلب کنید و بسیاری از M&S تخم مرغ عید پاک فقط فریاد می کشد تا بلعیده شود. شبکه شکلات میوه ای و مغزی آنها نمرات برتر را از ما می گیرد.

کمر خود را تار کنید! تخم مرغ زیبایی Look 65 پوندی LookFantastic – پر از محصولات با ارزش 220 پوند – پس از فروش * چهار بار * امروز برای پیش سفارش در دسترس است

اما روی آن نخوابید – این تخمهای عید پاک بسیار لعنتی هستند * به طوری که انتظار می رود pronto آنها را بفروشند. و ما می خواهیم نفرت برای شما چاره ای نیست جز اینکه با یک عدد زیر 5 پوند به پمپ بنزین محلی بروید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

شکار تخم مرغ عید پاک خود را کاملاً بهبود یافته در نظر بگیرید. در اینجا بهترین تخم مرغ های لوکس عید پاک برای ما در سال 2021 انتخاب شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>