23 بهترین شمع تابستانی برای سال 2021

[ad_1]

در حالی که تعطیلات ساحلی مانند یک رویای دور احساس می شود و رعد و برق های مداوم بسیاری از برنامه های اجتماعی ما را خراب می کند ، ما مصمم هستیم تابستان 2021 را به یک آرزوی خوب تبدیل کنیم ، بخصوص پس از یک بیماری همه گیر که ویرانگر بوده است. یکی از راه های انتقال فوری خود به یک جزیره گرمسیری رایحه است ، دقیقاً به همین دلیل است شمع تابستانی یک انتخاب عالی است

آنها همچنین می توانند در پوشاندن رایحه های ماندگار از یک مهمانی باغ BBQ مفید باشند یا محیطی را به مهمانی های شام و مهمانی ها اضافه کنند ، اکنون ما می توانیم سرانجام در محیط های داخلی معاشرت کنیم.

بهترین شمع های معطر برای ارتقا فضای خانگی شما

ما بهترین پولی را که می توان خرید خریداری کردیم ، از یادداشت های مرکبات تازه ، زنجیره ای گرفته تا گل یاس ، ترنج و پوملو که فضای اتاق را با رایحه یک دسته گل تازه پر می کند.

از بوجی گرفته تا بودجه پسند ، در خلاصه ما برخی از مارک های شمع مورد علاقه ما از جمله Jo Malone London، Byredo، The White Company، Oliver Bonas، Anthropologie و موارد دیگر وجود دارد ، بنابراین واقعاً در انتخاب خود خراب هستید.

ما بیش از 500 عطر را بو کرده ایم تا بهترین عطرها را در تمام دوران پیدا کنیم و این نتایج بود

اگر بوی چیزی شیرین را دوست دارید ، این شمع معطر Pastel Macaroons از Jo Malone London قرار است به خاطر آن بمیرد ، در حالی که Tree House Candle By By By به لطف نت های چوب صندل و چرم ، عطر و بوی چوبی ماست. با این حال ، اگر وسواس ما در مورد گل های تازه است ، اما باغچه ای برای خود ندارید ، شمع گل های سفید شرکت The White Company ، معطر با گل یاس ، گل رز ، نرولی ، اسطوخودوس و شمعدانی بهترین چیز بعدی است.

12 عطر با رایحه وانیل که ما با آنها وسواس داریم ، از سکسی گرفته تا تابستانی

به دنبال توصیه های بیشتر برای رایحه در خانه هستید؟ از این طریق به سمت بهترین شمعهای معطر برای سوزاندن در طول سال بروید ، در این جهت برای پخش کننده های روغنهای اساسی و در اینجا برای بهترین پخش کننده های نی.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت آزاد Glamour UK ، لوئیز ویتبرد ، وی را در اینستاگرام Instagram دنبال کنید louisewhitbread.

به جستجوی شمع های تابستانی مورد علاقه تیم GLAMOUR ادامه دهید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>