23 بهترین معاملات تناسب اندام آمازون نخست روز در مربیان ، دمبل و موارد دیگر

[ad_1]

به عنوان یک ویرایشگر تناسب اندام ، بیشتر کار من شامل آزمایش و آزمایش جدیدترین محصولات سلامتی است ، بنابراین می خواهم فکر کنم از نظر تجهیزات کاملاً مجهز هستم و می توانم آگاهانه از آنهایی که مثر هستند ، بررسی کنم. من تعداد بیشماری شلوار یوگا را امتحان کرده ام (من یک معلم نیمه وقت یوگا نیز هستم) ، تقریباً هر بار که برای دویدن بیرون می روم ، نوع دیگری از کت می پوشم (کمربندها ، ردیاب های تناسب اندام ، مربیان دویدن – تعداد زیادی) ، و کابینت سرویس بهداشتی من غنی از مکمل های بهداشتی است که نوید می دهد از انرژی بیشتر تا خواب بهتر. همه آنها به قول خود عمل نمی کنند … اما برخی از آنها واقعاً بازی را تغییر می دهند.

مسئله این است که بعضی از آنها آنقدر گران هستند که من مطمئن نیستم چه کسی ، اگر در صنعت نباشد ، آنها را خریداری می کند. که در آن این است معاملات تناسب اندام آمازون Prime Day بفرمایید تو، بیا تو.

از وزنه گرفته تا دوچرخه در حال چرخش ، در اینجا بهترین تجهیزات بدنسازی در خانه وجود دارد تا بتوانید از اتاق نشیمن خود ورزش کنید

Amazon Prime Day چیست؟

آمازون روز نخست یک رویداد خرید سالانه است که طی 48 ساعت انجام می شود و در این مدت ، فروشنده محصولات برخی از محصولات مورد جستجوی خود را فقط برای مشتریان نخست کاهش می دهد. معاملات با گذشت روز به روز می شوند ، برخی از آنها پس از مدت زمان مشخص منقضی می شوند و برخی دیگر تا پایان انبار باقی می مانند ، بنابراین باید سریع باشید. عضو نخست نیستید؟ ما قول می دهیم ارزش ثبت نام دارد – اگر تعهد کمی زیاد باشد ، 30 روز دوره آزمایشی رایگان را انتخاب کنید.

در Amazon Prime ثبت نام کنید

PSA: این معاملات فناوری Amazon Prime Day شامل * تعداد زیادی * ابزار و دستگاه زیبایی با بالاترین رتبه است

بهترین معاملات سلامتی و تناسب اندام Amazon Prime Day کدامند؟

به عنوان بخشی از این رویداد ، یک ساعت اپل با تخفیف 110 پوند ، یک تفنگ ماساژ پرفروش Hyperice با 30٪ تخفیف و دوچرخه چرخشی Nordicktrack وجود دارد که 700 پوند کاهش یافته است. بله ، 700 پوند! این تخفیف نادر در دوچرخه در حال چرخش است.

علاوه بر چیزهای اسپنی ، در خریدهای ارزان تر نیز تخفیف وجود دارد: دستبندهای مچ دست و مچ پا ، جوراب های مخصوص دست پیلاتس ، لباس شنای سپیدو و سایر موارد.

برای اطلاعات بیشتر از Amazon Prime Day …

برای خرید بهترین معاملات تناسب اندام Amazon Prime Day در سال 2021 ادامه مطلب را بخوانید…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>