23 مدل موی نیمه بلند تا نیمه در کمد خود داشته باشید

[ad_1]

مدل مویی را نام ببرید که کاملاً به اندازه نیمه رو به بالا و نیمه روبرو باشد نه؟ یکسان.

این کار باعث می شود موهایتان شل باشد ، اما علاقه ، آزمایش و کمی از تاج را در شما ایجاد می کند.

با رفتن مدل های مو ، نیمه رو به بالا تقریبا به همان اندازه که می توانید همه کاره باشید. قسمتی که از صورت خود دور و دور می کنید ، از دم اسبی صاف تا گره های پیچیده ، نان های فضایی ، گره های برتر ، اسب های بلند آسمان ، چوب لباسی برای صورت و موارد دیگر فرصت های بی پایان را به شما می دهد. این گزینه های زیادی برای یک مدل مو است.

از گره خوردن نمک گرفته تا گره های کم: مدل موهای بدون زحمت که RN ترجیح می دهند

این همه گیر است ، بیش از حد. اگر موهای شما از تازه شسته شدن سستی دارند ، افزودن یک تسویه حساب بالا یا گره بالا می تواند مقداری از حجم مصنوعی را در جایی که می خواهید جعل کند. به همین ترتیب ایجاد سبکی که روی تاج شما قرار می گیرد ، اگر موهای شما کمی چرب و به دلیل شستشو است ، استتار نبوغ را به شما ارائه می دهد.

احساس می کنید یک ظرف غذا گرم و ناخوشایند است؟ پرتاب کردن نیمه بالا به این معنی است که شما فقط باید پایین آن را سبک کنید. و اگر قبلاً یک سبک نصب کرده اید ، مانند نوارهای بافته شده ، اگر می خواهید روز به روز تغییر دهید ، نرم افزارهای نیمه به روز انعطاف پذیر هستند.

اما ، با توجه به لیست طولانی اعتبار خود ، مدل موی نسبتاً کم رده ای باقی مانده است – به نفع دم اسبی ، نان های نامرتب و نوارهای بافتنی نادیده گرفته می شود.

و فراموش نکنید که یک کمی تزئین بسیار طولانی است. آیا می خواهید آن را از آن خود کنید؟ لوازم جانبی مو مانند اسکرچنی ، کلیپس ضربه محکم و ناگهانی ، کلیپ های پنجه ، بارت ، سرسره و کمان همگی می توانند بازی شما را تقویت کنند.

شیک ترین لوازم جانبی برای آرایش موهای شما اگر به آرایشگاه ها راه پیدا نکرده اید

برای نشان دادن برخی از سبک های عشق ، ما ویرایش هایی را در مورد علاقه های خود جمع آوری کرده ایم.

اگر دنبال موهای بیشتری هستید ، بزرگترین برش ها ، رنگ ها و سبک هایی را که باید در این فصل بدانید گرد آورده ایم.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>