23 کیسه لوازم آرایش شیک 2021 برای اقامت بعدی شما

[ad_1]

یک کیف لوازم بهداشتی خوب ضروری برای سفر پس از قفل است ، بنابراین ما 23 کیف لوازم بهداشتی شیک پیدا کرده ایم که می توانید با خود ببرید – از کیف های لوازم آویز آویز گرفته تا کیف های لوازم آرایشی بزرگ با محفظه ها. تعطیلات شاد.

به محض اینکه محدودیت های قفل شدن برداشته شد و واکسیناسیون COVID-19 شروع به کار کرد ، من فقط یک چیز در لیست “کارها” داشتم. در واقع ، آن دو نفر را بسازید … اولین کار دیدن دوستان و خانواده ام ASAP بود. دومین؟ سفر کردن هر جا. فقط گرفتن. من دور. همراه با بقیه ، من ناامیدانه این احساس ورود به یک مکان کاملاً جدید را از دست داده و هیچ کاری جز کاوش ندارد. خورشید را از دست داده ام. تجربه رستوران های جدید را از دست داده ام. وقتی واقعاً “نمی توانم * – – نه به دلیل کمبود تلاش” – وقتی “روی صندلی ماندن” روی صندلی آفتاب گیر خودم قرار گرفته ام ، واقعاً و واقعاً خاموش شده ام. هرچند یک چیز را از دست نداده ام؟ بسته بندی. متنفرم ازش متنفرم. استرس زا است ، باعث ایجاد عرق می شود و تقریباً همیشه اشک من را ترک می کند.

تنها چیزی که باعث می شود کل این مشکل ساده شود ، داشتن یک چمدان قابل اعتماد ، یک کیف آخر هفته خوب است ، ممکن است برخی از مکعب های بسته بندی عالی برای سازماندهی * اضافی و شیک باشد کیف لوازم بهداشتی. یک کیف لوازم آرایش خوب با محفظه ها کاملا بازی زیبایی خود را تغییر دهید. اعتماد کنید و بسته بندی شامپو / ژل دوش / مرطوب کننده خود را بسیار سرگرم کننده کنید. همانطور که هر زیبایی زیبایی می داند ، هیچ چیز بدتر از یک کیف لوازم آرایشی کوچک و بسیار ایمن نیست که لباس تابستانی جدید شما را در تهویه مطبوع خیس کند.

13 شیک ترین کیف آخر هفته برای سفرهای پس از قفل

برای حمل در کنار کیف آرایش شما ، یک دسته کیف شیک لوازم آرایش پیدا کرده ایم که می توانید در سفرهای بعدی با خود ببرید. یک کیف لوازم آرایشی بزرگ با محفظه هایی از Stackers در John Lewis وجود دارد (این در پشت در آویزان است و حتی شامل یک کیسه قابل شفاف قابل جابجایی است تا مایعات در امنیت فرودگاه نشان داده شوند – نبوغ) ، یک کیسه شستشوی شفاف از Space NK و یک کیف لوازم آستینشی بند بند که کاملاً منبسط می شود و به شما نمای کلی از وسایل خود می دهد.

به گفته خودی های مد ، بهترین مارک های چمدان برای چمدان ها به همان اندازه شیک و محتویات آنها است

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

چه در حال پرواز از اولین پرواز به اینجا برای رسیدن به یک مقصد در فهرست سبز باشید و چه در تعطیلات آخر هفته در انگلستان ، می توانید بهترین کیسه های لوازم آرایشی و بهداشتی را برای نگهداری در آن مرور کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>