24 بهترین چاپ دیواری برای روشنایی خانه شما 2021

[ad_1]

من عاشق این هستم که وقتی هنرنمایی روی دیوار هنگام نشستن روی بزرگنمایی (یا IRL – وقتی قوانین برای بازدید از منزل اجازه می دهد) ، آنچه که هنرهای دیواری در اتاق های خود دارند ، مشخص کنم. به دلیل هزاران گزینه موجود در آنجا ، می تواند بیش از آنچه فکر می کنید در مورد یک شخص نشان دهد. چیزی در مورد آن قطعه خاص هنری با آنها طنین انداز شد. شاید این به گروه مورد علاقه آنها اشاره دارد ، شاید آنها هنرمند را دوست دارند ، شاید رنگهای بلوک آنها را خوشحال کند. حفر سوراخ و کادربندی چیزی روی دیوار یک تعهد است ، بنابراین این هنر باید معنی بگیرد چیزی.

در اتاق خودم چاپ شعار توانمندانه فلورانس داده شده – برای یادآوری خریداری شده است – همراه با کارت پستالی که از ایتالیا چارچوب گرفته ام تا یادآوری یک شکست شهری فوق العاده از سالها پیش باشد ، چاپی که بر اساس ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب انتخاب شده است از یک گالری هنری مدرن در آکسفورد ، و یک ماه و ستاره چاپ می کنند زیرا من همه چیز آسمانی را دوست دارم.

[article=”apyW5q498m7″]

اگر به اینجا آمده اید ، احتمالاً خودتان در جستجوی هنرهای دیواری هستید – چه برای نمایش در خانه خود و چه برای خرید به عنوان هدیه. می توانم دلیل آن را ببینم: همه ما این روزها وقت بیشتری را در خانه می گذرانیم ، و حتی وقتی همه چیز به حالت عادی باز می گردد ، بعید است همه به پنج روز در هفته در دفتر برگردیم ، بنابراین ممکن است فضای داخلی ما بهتر است بله ، مهم است که عملکرد فضاهای خانه درست شود (نگاه کردن به صندلی که باعث درد WFH من می شود) اما اگر از دیدن فضای بیدار الهام گرفته یا احساس خوشحالی نکنیم ، از نظر ذهنی این کار را سخت تر می کنیم همیشه در خانه باشد. چیزهای کوچک جمع می شوند.

با این حساب ، 24 چاپ و آویز به اشکال گوناگون وجود دارد که در زیر مرور می شود. برخی از آنها چاپ گرافیکی سنتی هستند (مانند این نمونه از Etsy) ، برخی دیگر توسط هنرمندان و طراحان مشهور ساخته شده است (مانند این از Tate) ، تعدادی دیگر از پارچه یا فلز ساخته شده اند اگر بافت دیگری می خواهید (اینجا را ببینید) ، و برخی دیگر اگر به دنبال یک قطعه ظریف باشید که اتاق را بدون تغییر آن بلند کند ، واقعاً عقب رانده می شوند (مانند این).

[article=”kegrvJpjmpm”]

برای دریافت راهنمایی خرید ، فروش انحصاری و جزئیات جدیدترین نسخه های زیبایی در ایمیلی که واقعاً می خواهید باز کنید ، در خبرنامه هفتگی GLAMOR Shopping Edit ثبت نام کنید.

تانیل را در اینستاگرام دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>