24 مورد از بهترین لباس های J-Lo

[ad_1]

وقتی به نمادهای سبک دهه 90 فکر می کنید ، احتمالاً مستقیماً به سراغ افرادی مانند نائومی کمپبل ، وینونا رایدر ، جنیفر آنیستون ، کورتنی لاو ، درو بریمور و غیره می روید ، اما در حالی که همه ما تا زمانی که عاشق J.Lo بوده ایم می تواند وضعیت غیر قابل انکار خود را به عنوان یک چهره اصلی مد به یاد بیاورد که اغلب نادیده گرفته می شود.

شاید به این دلیل است که ما مشغول تمرکز بر روی استعدادهای بی پایان دیگر او هستیم – ما فقط با یکی از ویژگی های تهدید سه گانه او از آن صدا گرفته تا مهارت های بازیگری و رقص او خوشحال خواهیم شد – اما بازگشت اخیر J.Lo به کانون توجهات به لطف بازی مجدد شایعه شده با دوست پسر سابق لیست A ، بن افلک ، اکثر هزاره ها را از یک سوراخ خرگوش از نوستالژی 90s پایین آورده است.

همانطور که JLo و بن افلک در یک ویدئوی بخار دیدار مجدد خود را تأیید می کنند ، در اینجا دلایل جالب بازگشت ما به شعله های آتش قدیمی وجود دارد

و چیزی که از خاطرات J.Lo ما برجسته است – غیر از این واقعیت که او در 51 سالگی هنوز دقیقاً مانند بیست سالگی به نظر می رسد – کمد لباس او است. * بسیاری * نمادین وجود داشت که ما آنها را فراموش کرده بودیم.

مطمئناً لباس ورساچه وجود دارد. لباس ورساچه. نوعی پارچه ابریشمی چاپ کف دست کسی که شاهد حضور او در فرش قرمز Grammys 2000 بود ، به یکی از مهمترین لحظات مد هزاره جدید تبدیل شد. اصطلاحی که به سرعت بیشترین جستجو در اصطلاح گوگل را دیده است. دلیلی که دلیل تولد Google Images بود ، پس از این جستجوها فقط نتایج متن را ارائه داد (ما شوخی نمی کنیم).

جنیفر لوپز 30 سال است که به ما خدمات جدی زیبایی ارائه می دهد – در اینجا بهترین ظاهر او است

اما بسیاری از لحظات مهم مد دیگر وجود داشته است که J.Lo به ما هدیه داده است و ما آنها را در هاله ای از ابریشمی سبز فراموش کرده ایم.

یک لباس تک شانه بلوک رنگی بود که او در گلدن گلوب 1998 با برش بریده بود که در کمد لباس 2021 به نظر نمی رسید. در جوایز فیلم MTV 1998 ، شلوار چرمی تاشو و تاپ کمرنگ وجود داشت. نسخه کامل تزئین شده – حتی تا سر ستون – ورساچه در Met Gala 2019 وجود داشت.

* خیلی * زیاد بود.

به پایین بروید تا 24 از نمادین ترین لحظات مد J.Lo را ببینید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>