25 امین سالگرد ادویه جات ترشی جات: 33 بهترین لباس دخترانه ادویه ای

[ad_1]

باور کنید یا نکنید ، ما “دختر قدرت” را تشویق کرده و به همه گفته ایم که برای یک ربع قرن “واقعاً ، واقعاً ، واقعاً می خواهیم زیگازیگ آه”.

با بزرگداشت 25 سال موسیقی حماسی Spice Girls ، در این هفته Baby ، Posh ، Ginger ، Scary و Sporty بزرگترین سالگرد اولین تک آهنگ خود را جشن می گیرند Wannabe.

این ترانه ، که به نمادی یونی برای توانمندسازی زنان تبدیل شد و ارزش دوستی ها را در کنار روابط عاشقانه مورد توجه قرار داد ، به سرعت به پرفروش ترین تک آهنگ گروه دختران در جهان تبدیل شد که در 37 کشور شماره یک است.

آه خدای من! Spice Girls به تازگی برای برگزاری 25 سالگرد ‘Wannabe’ یک EP جدید اعلام کرد

اما در حالی که اسپایس گرلز کلاهبرداری بی ادعایی غیرقابل بحث داشت ، اما بسیار زیاد بود بیشتر فقط از موسیقی آنها آنها نمونه بارز “قدرت دختر” خود بودند ، آنها نمادی از یک نوع خواهر و فمینیسم بودند که امروزه نیز بسیار مورد توجه هستند. یکی که جشن فردگرایی و استقلال را در محافل تنگ زنانه تشویق می کند.

کمی فردگرایی آنها را کاملاً شبیه به انتخاب مد آنها منتقل می کند. از لباس های ورزشی گرفته تا بدنه ، چاپ حیوانات گرفته تا مربیان پلت فرم ، هر یک از اعضای گروه هویت فوری قابل تشخیص خود را داشتند

این پنج کمد بسیار متفاوت که با نوستالژی دهه 90 سر و صدا داشتند ، در نوع خود چنان نمادین شدند که فقط به اندازه نیاز به دیدن یک مورد بر روی آویز نیاز داشتید تا بلافاصله بدانید که به کدام عضو گروه تعلق دارد.

لباس های شلوار ، بدنه ، مری جینز یا کفش های مجلسی – شما در حال مشاهده حرفه مد حرفه ای ویکتوریا بکهام هستید.

ویکتوریا بکهام برای تولد خود 15 عکس از دوران کودکی به اشتراک گذاشت و آنها تأیید کردند که او * رسماً * نازنین ترین کودک بوده است

ته لباس ورزشی ، تی شرت های فوتبال ، مربیان و خال کوبی های چسبیده – این کمد لباس Mel C است.

لباس های بابیدول ، مربیان بوفالو ، بندهای موی صورتی (مخصوص دم دندانه دار) و مینی های جین – این غیر از اما بانتون نمی تواند باشد.

هرچیز چاپ پلنگی ، ظاهر کامو کامل ، سوتین چاپی حیوانات و شلوارک کوتاه – این کمد لباس مل B را در آن نوشته است.

لغزشهای ساتن ، روکشهای خز مصنوعی ، چکمه های چرمی پلت فرم و یونیون جک مینی – باید Geri Halliwell باشد.

به پایین بروید تا نگاهی دوباره به یادآوری برخی از جذاب ترین چهره های Spice Girls بیندازید (که امروزه بیشتر آنها را بیش از خوشحالی می پوشیم!).

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>